weronka77 27.05.07, 01:57 wpiszę sobie w "ulubione" bo własnie "czystkę" zrobiłam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
spazmusek Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 13:08 fajnie ?? bo jeszcze ze mną nie pisałaś dlatego tak mówisz ). Odpowiedz Link
reniatoja Wybaczcie mi, ale po co ten wątek? 27.05.07, 16:50 co to znaczy "tu fajnie"? Sorry, ale mnie to trochę śmieszy. Jakieś takie wykrzyknienie zachwytu nad jakimś forum. Po co są takie wątki - ludzi, którzy tu są od dawna chcesz poinformować, że tu jest fajnie? Przecież my to wiemy, inaczej by nas staruchów tu nie było. Nie wiem, a moze - czy celem tego watku jest może poinformowanie ludzi ze sprzątasz w kompie i co wrzucasz do ulubionych? a przepraszam, kogo to? Wydaje mi się, ze "fajne" to forum jest dopiero po jakimś czasie, gdy się człowiek jakoś "przegryzie", pogada z kimś, wejdzie w klimat. Czy naprawde czytanie CZYICHĆ nawet najzabawniejszych, najciekawszysch wątków na forum jest takie fajne? Nie rozumiem tego za bardzo mówiąc szczerze. Wyjdzie, ze jestem negatywnie nastawiona do nowych osób, ale to nieprawda. Jednakże, uwazam, ze Roman Polański miał sporo racji ostatnio na tej konferencji prasowej. Odpowiedz Link
reniatoja Re: Wybaczcie mi, ale po co ten wątek? 27.05.07, 16:52 reniatoja napisała: > CZYICHĆ Oczywiscie miało być na końcu Ś, a nie Ć. Odpowiedz Link
hatige Re: Wybaczcie mi, ale po co ten wątek? 27.05.07, 17:05 eee, tam nie znasz sie maupo ;-P Odpowiedz Link
vandikia Re: Wybaczcie mi, ale po co ten wątek? 27.05.07, 17:32 reniatoja napisała: > a przepraszam, kogo to? np. mnie > Wydaje mi się, ze "fajne" to forum jest dopiero po jakimś czasie, gdy się > człowiek jakoś "przegryzie", pogada z kimś, wejdzie w klimat. niekoniecznie.. wchodzisz na forum, czytasz, widzisz tematy i mozesz powiedziec: jest fajnie, zostaję. jakby było dennie, nudno, nie traciłabyś czasu na "wgryzienie sie". generalnie...wątek jak każdy inny, na co 2 watek na tym forum każdy mógłby napisać "a co mnie to", a nie o to chodzi przeciez Odpowiedz Link
reniatoja Re: Wybaczcie mi, ale po co ten wątek? 27.05.07, 21:38 vandikia napisała: > reniatoja napisała: > > > a przepraszam, kogo to? > > > np. mnie E, nie wierze, vandzia > > > Wydaje mi się, ze "fajne" to forum jest dopiero po jakimś czasie, gdy się > > > człowiek jakoś "przegryzie", pogada z kimś, wejdzie w klimat. > > niekoniecznie.. wchodzisz na forum, czytasz, widzisz tematy i mozesz > powiedziec: jest fajnie, zostaję. jakby było dennie, nudno, nie traciłabyś > czasu na "wgryzienie sie". Aha, no dobra, to moge przyjąć. Do wiadomości, znaczy. > > > generalnie...wątek jak każdy inny, na co 2 watek na tym forum każdy mógłby > napisać "a co mnie to", a nie o to chodzi przecie ja to widze ciut inaczej. Jak sie pisze pierwszy wątek, to nie że fajnie, tylko wyraźnie trzeba napisac ile sie ma w cycach. Albo przynajmniej, ze morelki )) Odpowiedz Link
vandikia Re: Wybaczcie mi, ale po co ten wątek? 27.05.07, 22:01 bo chodzi o to Renia, ze jak przychodza nowi, to mi sie zawsze przypominaja moje poczatki na kobiecie jak zostalam zjechana na amen niewiadomo za co i tylko moj uparty i ciezki charakter sprawil, ze zostalam i tak sobie pisze do dzis rozne sposoby maja ludzie na wejscie w dane forum i trzeba im to raczej ulatwiac niz utrudniac PS. cycki to cycki, ale wciaz niewiadomo czy A czy O bardziej Odpowiedz Link
six_a Re: zrzęda :) 27.05.07, 19:10 tak Renia, bardzo fajnie jest czytać fajne wątki i nie rozumiem, dlaczego ktoś nie miałby nam tego powiedzieć, skoro czuje taką poczebę hfili. Odpowiedz Link
vandikia Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 17:34 czesc weronka, fajnie, ze Ci sie podoba 77 to jakas szczesliwa liczba, czy rok urodzenia? Odpowiedz Link
dr.verte Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 19:12 vandikia napisała: > 77 to jakas szczesliwa liczba, czy rok urodzenia? apage...nie chcemy starych doop Odpowiedz Link
spazmusek Re: ale tu fajnie;-) 28.05.07, 22:39 wydaje mi się że 77 to choroba wrzodowa dwunastnicy ). Odpowiedz Link
mroofka2 Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 18:26 dziwna reakcja niektórych osób... pominę ją fochem... ) Odpowiedz Link
reniatoja Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 21:44 Rozumiem, ze moja. Szkoda, że jak człowiek napisze coś szczerze, to może liczyć jedynie na focha. Odpowiedz Link
mroofka2 Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 22:08 weronka77 napisała coś szczerze, a ty focha odwaliłaś, więc ja nie mogę?) p.s. nie wiem o co cała awantura.... Odpowiedz Link
six_a Re: skoro już jesteśmy na analnym 27.05.07, 22:31 to powiem szczerze, że do dupy z taką szczerością Odpowiedz Link
vandikia Boszz six_a 27.05.07, 22:33 jaka Ty sie wulgarna na starość robisz )))) a przez Ciebie i upartąmarte znowu zaczelam grac w literaki i teraz widzac jakis napis np na bilbordzie ukladam mozliwe wyrazy. bedziecie sie skladac na lekarza dla mnie )) Odpowiedz Link
six_a Re: Boszz six_a 27.05.07, 22:37 eee tam, nudne to jest wszystkich ogrywam, co za przyjemność a dlaczego nie grasz w oryginalne, literaki za darmo? Odpowiedz Link
vandikia Re: Boszz six_a 27.05.07, 22:41 o Ty chwalipięto )) nie probowalam w orginale, trafilam w sieci na literaki przypadkiem darmo darmo, tylko pełno oszustow Odpowiedz Link
six_a Re: :) 27.05.07, 22:52 www.cronix.pl ale tam to bulić trzeba, chyba że towarzyskie bez rankingu. w każdym razie do literaków to ja się optycznie nie mogłam przekonać. Odpowiedz Link
vandikia Re: :) 27.05.07, 22:54 sprobuje sobie w najblizszym czasie, ale wiesz co..kiedys pamietam gralam w takie na onecie..troszke inaczej sie gra i cos mialam nie tak z przegladarka, ze mnie strasznie zacinalo. poza tym grafika inna..a jest tak, ze jak przyzwyczaisz sie do jednej, to potem ciezko przejsc w inna Odpowiedz Link
reniatoja Re: ok :) 28.05.07, 11:26 Literaki, czyli scrabble na cronixie tez sa za darmo i z rankingiem Przynajmniej ja tak gram - mam ranking i jakos nie płacę. Ale ze się często zawieszają to fakt. Odpowiedz Link
six_a Re: ok :) 28.05.07, 11:48 a to ja nie bieżąca jestem, bo ostatnio grałam z rok temu i trzeba było jakieś kody kupować. Odpowiedz Link
mroofka2 Re: ok :) 28.05.07, 12:28 bo ze mna nie grałyście;PP ja wszystkich ogrywam;PP Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 19:41 dzień bez wazelinki dniem straconym co ? ... he he he Odpowiedz Link
weronka77 fajnie bo.. 28.05.07, 22:27 Na szczeście nie ma tutaj chamskich pyskówek,inwektyw,gróżb i donosów oraz "napadania" na tych z których zdaniem się nie zgadzacie.ot co-takie pierwsze wnioski "na szybko" Odpowiedz Link
alpepe Re: fajnie bo.. 28.05.07, 22:49 na "za szybko", tak szczerze mówiąc. Ale rozgość się i wykaż się dużym poczuciem humoru i nie bierz tu życia na serio, i tak nie wyjdziesz z niego żywa. A teraz znikam Odpowiedz Link
weronka77 może tak żle nie będzie... 28.05.07, 22:56 też się tu straszy "donosami" do Skarbówki i do miejsca pracy? Chyba nie Odpowiedz Link
mroofka2 Re: może tak żle nie będzie... 28.05.07, 23:25 mnie zlustrowali dopiero po 3 miesiącach;PP Odpowiedz Link
marta.uparta Re: fajnie bo.. 29.05.07, 08:57 a jak ktoś Cię tu nazwie małpą/starą torbą/cipą to naprawdę tylko tak dla śmichu Odpowiedz Link