Dodaj do ulubionych

ale tu fajnie;-)

27.05.07, 01:57
wpiszę sobie w "ulubione" bo własnie "czystkę" zrobiłamwink
Obserwuj wątek
    • mroofka2 Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 12:31
      pewnie że fajnie;PP
    • spazmusek Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 13:08
      fajnie ?? bo jeszcze ze mną nie pisałaś dlatego tak mówisz smile).
    • reniatoja Wybaczcie mi, ale po co ten wątek? 27.05.07, 16:50
      co to znaczy "tu fajnie"? Sorry, ale mnie to trochę śmieszy. Jakieś takie
      wykrzyknienie zachwytu nad jakimś forum. Po co są takie wątki - ludzi, którzy
      tu są od dawna chcesz poinformować, że tu jest fajnie? Przecież my to wiemy,
      inaczej by nas staruchów tu nie było. Nie wiem, a moze - czy celem tego watku
      jest może poinformowanie ludzi ze sprzątasz w kompie i co wrzucasz do
      ulubionych? a przepraszam, kogo to?

      Wydaje mi się, ze "fajne" to forum jest dopiero po jakimś czasie, gdy się
      człowiek jakoś "przegryzie", pogada z kimś, wejdzie w klimat. Czy naprawde
      czytanie CZYICHĆ nawet najzabawniejszych, najciekawszysch wątków na forum jest
      takie fajne? Nie rozumiem tego za bardzo mówiąc szczerze.

      Wyjdzie, ze jestem negatywnie nastawiona do nowych osób, ale to nieprawda.
      Jednakże, uwazam, ze Roman Polański miał sporo racji ostatnio na tej
      konferencji prasowej.
      • reniatoja Re: Wybaczcie mi, ale po co ten wątek? 27.05.07, 16:52
        reniatoja napisała:

        > CZYICHĆ

        Oczywiscie miało być na końcu Ś, a nie Ć.
        • hatige Re: Wybaczcie mi, ale po co ten wątek? 27.05.07, 17:05
          eee, tam nie znasz sie maupo ;-P
      • vandikia Re: Wybaczcie mi, ale po co ten wątek? 27.05.07, 17:32
        reniatoja napisała:

        > a przepraszam, kogo to?


        np. mnie suspicious

        > Wydaje mi się, ze "fajne" to forum jest dopiero po jakimś czasie, gdy się
        > człowiek jakoś "przegryzie", pogada z kimś, wejdzie w klimat.

        niekoniecznie.. wchodzisz na forum, czytasz, widzisz tematy i mozesz
        powiedziec: jest fajnie, zostaję. jakby było dennie, nudno, nie traciłabyś
        czasu na "wgryzienie sie".


        generalnie...wątek jak każdy inny, na co 2 watek na tym forum każdy mógłby
        napisać "a co mnie to", a nie o to chodzi przeciez
        • reniatoja Re: Wybaczcie mi, ale po co ten wątek? 27.05.07, 21:38
          vandikia napisała:

          > reniatoja napisała:
          >
          > > a przepraszam, kogo to?
          >
          >
          > np. mnie suspicious

          E, nie wierze, vandzia smile

          >
          > > Wydaje mi się, ze "fajne" to forum jest dopiero po jakimś czasie, gdy się
          >
          > > człowiek jakoś "przegryzie", pogada z kimś, wejdzie w klimat.
          >
          > niekoniecznie.. wchodzisz na forum, czytasz, widzisz tematy i mozesz
          > powiedziec: jest fajnie, zostaję. jakby było dennie, nudno, nie traciłabyś
          > czasu na "wgryzienie sie".

          Aha, no dobra, to moge przyjąć. Do wiadomości, znaczy. smile
          >
          >
          > generalnie...wątek jak każdy inny, na co 2 watek na tym forum każdy mógłby
          > napisać "a co mnie to", a nie o to chodzi przecie

          ja to widze ciut inaczej. Jak sie pisze pierwszy wątek, to nie że fajnie, tylko
          wyraźnie trzeba napisac ile sie ma w cycach. Albo przynajmniej, ze morelki wink))




          • vandikia Re: Wybaczcie mi, ale po co ten wątek? 27.05.07, 22:01
            bo chodzi o to Renia, ze jak przychodza nowi, to mi sie zawsze przypominaja
            moje poczatki na kobiecie smile jak zostalam zjechana na amen niewiadomo za co i
            tylko moj uparty i ciezki charakter sprawil, ze zostalam i tak sobie pisze do
            dzis smile
            rozne sposoby maja ludzie na wejscie w dane forum i trzeba im to raczej
            ulatwiac niz utrudniac smile

            PS. cycki to cycki, ale wciaz niewiadomo czy A czy O bardziej wink
      • six_a Re: zrzęda :) 27.05.07, 19:10

        tak Renia, bardzo fajnie jest czytać fajne wątki i nie rozumiem, dlaczego ktoś
        nie miałby nam tego powiedzieć, skoro czuje taką poczebę hfili.
      • mmagi Reńka nie pij jakiegoś szajSu greckiego,co:)? 27.05.07, 22:32

    • vandikia Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 17:34
      czesc weronka, fajnie, ze Ci sie podoba smile
      77 to jakas szczesliwa liczba, czy rok urodzenia?
      • dr.verte Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 19:12
        vandikia napisała:


        > 77 to jakas szczesliwa liczba, czy rok urodzenia?


        apage...nie chcemy starych doop
        • vandikia Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 19:13
          sam jestes stara dupa smile
      • spazmusek Re: ale tu fajnie;-) 28.05.07, 22:39
        wydaje mi się że 77 to choroba wrzodowa dwunastnicy smile).
    • mroofka2 Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 18:26
      dziwna reakcja niektórych osób...

      pominę ją fochem...
      wink)
      • reniatoja Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 21:44
        Rozumiem, ze moja. Szkoda, że jak człowiek napisze coś szczerze, to może liczyć
        jedynie na focha.
        • mroofka2 Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 22:08
          weronka77 napisała coś szczerze,
          a ty focha odwaliłaś, więc ja
          nie mogę?wink)

          p.s. nie wiem o co
          cała awantura....
        • six_a Re: skoro już jesteśmy na analnym 27.05.07, 22:31
          to powiem szczerze, że do dupy z taką szczerością smile
          • vandikia Boszz six_a 27.05.07, 22:33
            jaka Ty sie wulgarna na starość robisz wink))))

            a przez Ciebie i upartąmarte znowu zaczelam grac w literaki i teraz widzac
            jakis napis np na bilbordzie ukladam mozliwe wyrazy.
            bedziecie sie skladac na lekarza dla mnie smile))
            • six_a Re: Boszz six_a 27.05.07, 22:37
              eee tam, nudne to jest
              wszystkich ogrywam, co za przyjemność
              a dlaczego nie grasz w oryginalne, literaki za darmo?
              • vandikia Re: Boszz six_a 27.05.07, 22:41
                o Ty chwalipięto smile))
                nie probowalam w orginale, trafilam w sieci na literaki przypadkiem
                darmo darmo, tylko pełno oszustow uncertain
                • six_a Re: :) 27.05.07, 22:52
                  www.cronix.pl
                  ale tam to bulić trzeba, chyba że towarzyskie bez rankingu.
                  w każdym razie do literaków to ja się optycznie nie mogłam przekonać.
                  • vandikia Re: :) 27.05.07, 22:54
                    sprobuje sobie w najblizszym czasie, ale wiesz co..kiedys pamietam gralam w
                    takie na onecie..troszke inaczej sie gra i cos mialam nie tak z przegladarka,
                    ze mnie strasznie zacinalo.
                    poza tym grafika inna..a jest tak, ze jak przyzwyczaisz sie do jednej, to potem
                    ciezko przejsc w inna smile
                    • vandikia ok :) 27.05.07, 22:55
                      teraz widze, ze to onet hehe , tak czy inaczej j.w. smile
                      • reniatoja Re: ok :) 28.05.07, 11:26
                        Literaki, czyli scrabble na cronixie tez sa za darmo i z rankingiem
                        Przynajmniej ja tak gram - mam ranking i jakos nie płacę. Ale ze się często
                        zawieszają to fakt.
                        • six_a Re: ok :) 28.05.07, 11:48
                          a to ja nie bieżąca jestem, bo ostatnio grałam z rok temu i trzeba było jakieś
                          kody kupować.
                          • mroofka2 Re: ok :) 28.05.07, 12:28
                            bo ze mna nie grałyście;PP
                            ja wszystkich ogrywam;PP
    • morfeusz_1 Re: ale tu fajnie;-) 27.05.07, 19:41

      dzień bez wazelinki dniem straconym co ? ... he he he wink
    • weronka77 fajnie bo.. 28.05.07, 22:27
      Na szczeście nie ma tutaj chamskich pyskówek,inwektyw,gróżb i donosów
      oraz "napadania" na tych z których zdaniem się nie zgadzacie.ot co-takie
      pierwsze wnioski "na szybko"wink
      • alpepe Re: fajnie bo.. 28.05.07, 22:49
        na "za szybko", tak szczerze mówiąc.
        Ale rozgość się i wykaż się dużym poczuciem humoru i nie bierz tu życia na
        serio, i tak nie wyjdziesz z niego żywa.
        A teraz znikam
        • weronka77 może tak żle nie będzie... 28.05.07, 22:56
          też się tu straszy "donosami" do Skarbówki i do miejsca pracy?wink Chyba niewink
          • mroofka2 Re: może tak żle nie będzie... 28.05.07, 23:25
            mnie zlustrowali dopiero
            po 3 miesiącach;PP
      • marta.uparta Re: fajnie bo.. 29.05.07, 08:57
        a jak ktoś Cię tu nazwie małpą/starą torbą/cipą to naprawdę tylko tak dla
        śmichusmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka