Dodaj do ulubionych

Zaginął kundelek WROCŁAW

07.09.07, 21:04
w środę 05.09.07 około godziny 20 "Major" wyszedł z podwórka przy ul.
Szewczenki (psie-pole, zgorzelisko) podaję adres URL do zdjęcia Majora...
www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=12d65ebe9e293c95 jeśli wiesz gdzie
jest nasz przyjaciel, proszę pomóż nam go odnaleźć 694638653 lub 696875108,
jikworld@poczta.onet.pl
[URL=www.fotosik.pl][IMG]images30.fotosik.pl/77/12d65ebe9e293c95.jpg[/IMG][/URL]
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka