Dodaj do ulubionych

HAŁAS Z OBWODNICY

17.06.08, 21:15
Witam,w zeszłym roku podpisywaliśmy petycję w sprawie budowy ekranów dźwiękochłonnych chroniących nasze osiedle przed hałasem dobiegającym z obwodnicy. Czy coś na ten temat aktualnie wiadomo ? Czy Pan , który załatwiał tę sprawę dostał jakiś konkretny termin realizacji naszego postulatu ? Sorry, ale nie znam nazwiska tego Pana. Nie mogę więc zapytać o to osobiście. Czy ktoś coś wie na ten temat ? Bo teraz kiedy otwieramy okna,hałas jest bardzo dokuczliwy, szczególnie nocą.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • marti_h Re: HAŁAS Z OBWODNICY 18.06.08, 10:05
      Mi osobiście ten halas nie przeszkadza, no chyba, że się wsłucham... Z tego co słyszałam w zeszłym roku, nie wiem na ile jest to zgodne z prawdą, ekranów takowych nie będzie z tego względu, że nasze osiedle jest za daleko od obwodnicy. Być może do sprawy ktoś powróci jak oddadzą domki obok naszego osiedla. Tam ten hałas może faktycznie być dokuczliwy.
      • necia27 Re: HAŁAS Z OBWODNICY 18.06.08, 10:33
        Juz w tamtym roku wszystko zostało sprawdzone i niewiem jak to
        fachowo ująć ale z badań wynika iż hałas nie przekracza czegoś tam i
        takie ekrany nie powstaną.Ja osobiście mieszkając w bloku który stoi
        najblizej trasy nic nie słysze,a moze słysze cos tam ale nie tak aby
        mi to przeszkadzało.
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka