aikradz
17.06.08, 21:15
Witam,w zeszłym roku podpisywaliśmy petycję w sprawie budowy ekranów dźwiękochłonnych chroniących nasze osiedle przed hałasem dobiegającym z obwodnicy. Czy coś na ten temat aktualnie wiadomo ? Czy Pan , który załatwiał tę sprawę dostał jakiś konkretny termin realizacji naszego postulatu ? Sorry, ale nie znam nazwiska tego Pana. Nie mogę więc zapytać o to osobiście. Czy ktoś coś wie na ten temat ? Bo teraz kiedy otwieramy okna,hałas jest bardzo dokuczliwy, szczególnie nocą.
Pozdrawiam.