Dodaj do ulubionych

UMIERAM Z NUDÓW

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.04, 13:08
UMIERAM Z NUDÓW...szukam towarzystwa ludzi ZAKRĘCONYCH POZYTYWNIE z WARSZAWY
i OKOLIC na dłuuuuuuuuuuuuuuugie jesienno-zimowe wieczory. Mam chatkę w lesie-
miejsce idealne na spacery i wypady rowerowe...albo lepienie bałwana...
i nocne polaków rozmowy.....
ile można czytać????? i pisac głupoty na FORUMACH...no ile?
adam lat 39
Obserwuj wątek
    • basia553 Re: UMIERAM Z NUDÓW 01.10.04, 14:06
      Drogi Adamie, jesli umierasz z nudöw, to sam jestes sobie winien. A co to,
      szukasz kogos, kto sie Toba zajmie? Gdybys powiedzial, ze masz chatke, lubisz
      spacery, wedröwki i szukasz towarzystwa, to moglabym to zrozumiec. Ale umierac
      z nudöw? No to umieraj sobie, jak taki jestes gapa!
      • Gość: a Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.04, 14:33
        no właśnie tak piszę....czy pani jest BLONDYNKĄ???
        hallo? ach jej ta estetyka... z panią spotkac na pewno bym się nie chciał...
        po co mi jeszcze jedna osoba , która będzie mnie krytykować...szefowa
        wystarczy..
        • Gość: Aga Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.u.mcnet.pl 01.10.04, 15:50
          Brawo dla kolegi... należy przytrzeć noska basi...
          Pozdrawiam,
          Aga z ... bliskich okolic Warszawy
          • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.04, 16:13
            No dzięki za wsparcie, ale nioe o to chodziło...no smuuuuuuuuuuuuutno samemu,
            po prostu a ta mnie zaczyna pouczać...e...szkoda gadac...
            • Gość: Aga Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.u.mcnet.pl 01.10.04, 16:53
              no to ja się mogę wpisać na listę :-)
              póki co idę sobie, ale jeszcze tu wrócę (w poniedziałek) :-)
    • basia553 Re: UMIERAM Z NUDÓW 01.10.04, 18:46
      Sluchaj Adam, nie chcialam Cie krytykowac tylko pobudzic do dzialania.
      Wiem, znowu sie wkurzasz, ale opowiem Ci historyjke: mieszkam w Niemczech,
      pracuje spolecznie i jedna z tych prac, to opieka nad pania lat 83, ktöra od 2
      lat nie moze opuszczac lözka. Zadna konkretna choroba, po prostu jest slaba ze
      starosci. Gdybys wiedzial, jaka to pogodna osoba! Mieszka w Senioren Residenz
      gdzie ma swöj poköj milo urzadzony, ale jest bardzo samotna. Maz umarl 10 lat
      temu, a nie mieli zadnej rodziny. Siedze u niej nieraz kilka godzin i
      rozmawiamy o przeszlosci, przyszlosci (a jak!!) o ksiazkach i muzyce. I o tym,
      co oglada w TV. Nie interesuja jej filmy, interesuje sie szalenie polityka i
      zyciem w czerokim tego slowa pojeciu. Kontakt z taka osoba ma na mnie ogromny
      wplyw. Uczy mnie pokory. Uczy mnie radosci zycia niezaleznie od okolicznosci.
      Ta pani nigdy nie narzeka, choc nieraz wspomni nawiasem, ze zle spala, bo miala
      böle. "wie pani, to po prostu starosc" - dodaje. I to tyle. Nigdy slowa wiecej.
      Wspaniala kobieta.
      • atd_pl Re: Umieram z nudów 06.10.04, 11:04
        No wlasnie, praca, praca, jeszcze raz praca...
        Ale nie kazda, i nie na siłę (byle coś robić)
        Taka ktora przynosi zadowolenie i satysfakcje
        Wtedy czlowiek nie mysli nawet o gratyfikacji

Idealnie by bylo, gdyby jeszcze mozna by ja wykonywac w srodku lasu

Moze o to chodzi Adamowi?
    • martake1 Re: UMIERAM Z NUDÓW 01.10.04, 22:25
      Chyba wiem co to oznacza. Czasami tez mam takie chwile, ze chcialabym po prostu
      z kims pogadac,i nie na forum.
    • Gość: a taka jedna Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 03.10.04, 23:42
      czytam, czytam i wątek pewnie znowu sie rozmydli. Zapytam konkretnie - to co z
      ową chatką i nocnymi Polaków rozmowami?
      • Gość: beta Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.04, 09:52
        właśnie,właśnie??? na miłe spędzenie/anie długich wieczorów chętnych nie
        brakuje :-) Ja też się dopisuję do listy-spacerki na nizinach też są ok :-) To
        szykuj już drewno na ognisko w kominku :-) i coś do tego ;-)
        • Gość: Aga Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.u.mcnet.pl 04.10.04, 10:17
          Witam po weekendzie,
          no to może jednak się ten wątek jednak nie "rozmydli"
          co nasz ADAM na to?
          • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.04, 10:34
            JESTEM-JESTEM poweekendowo...nie, no ta kobita z niemiec jest niemożliwa...
            NO WŁASNIE O TO CHODZI, ŻE NIE MA Z KIM POGADAĆ!!!!!! Nawet po niemiecku!!!!
            fersztejen???? a póki co, na ból głowy jeszcze nie narzekałem....Zostawmy to.
            Witam zainteresowane osoby...Jest tam kto?
            • Gość: Aga Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.u.mcnet.pl 04.10.04, 10:50
              ja jestem...:-)
              • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.04, 14:29
                OJEJ...CIĄGLE SIĘ MIJAMY>>>
                TO MOŻE UMÓWMY SIĘ CODZIENNIE NA JAKĄŚ GODZINĘ>>>POWIEDZMY
                9.00, 12.00, 17.00 ?
                • Gość: Aga Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.u.mcnet.pl 04.10.04, 14:54
                  a może 9.00, 12.00, 16.00?
                  • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.04, 15:24
                    OKEJ. DO WSZYSTKICH UMIERAJĄCYCH Z NUDÓÓÓÓÓÓÓW.
                    Wszyscy chętni sie spotkać i pogadać spotykają się w w/w godzinach.
                    a może uda nam się spotkać w REALU???? na jesienne spacery? kto wie.....
                    Może są chetni na spotkanie w Zalesiu Górnym w najbliższy weekend?
                    ...a wieczor można będzie zakończyc kulturalnie...o tu.... www.kulturalni.pl
                    • Gość: Ewa Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.04, 23:07
                      witaj Adamie czyzbys nie widzial że Aga ma ochote na małe sam na sam :))))
                      fajosko jest tak posiedziec sluchac muzyki popijac winko i
                      gadac...gadac....gadac....:))
                      • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.04, 11:01
                        KOBIETY KOCHANE< NAJUKOCHAŃSZE NA ŚWIECIE> JA NIE SZUKAM ŻONY ANI KOCHANKI.
                        Gdyby o to mi chodziło, to bym napisał....po co bawić się w niuanse....
                        proszę przeczytac PIERWSZY WPIS...mimo wszystko nie tracę nadziei na spotkanie
                        ...Z LUDŹMI, po prostu......i czekam dalej....
                        • atd_pl Re: Umieram z nudów 06.10.04, 11:07
                          W takim razie OK

Mam cztery miejsca w samochodzie, kto chętny?
                          Jak tam dojechac? A moze tam sie nie da autem?

W takim razie jedziemy do Adama rowerami
                          • inab Re: Umieram z nudów 07.10.04, 09:18
                            atd_pl napisał:

> W takim razie OK
                            >
                            > Mam cztery miejsca w samochodzie, kto chętny?
                            > Jak tam dojechac? A moze tam sie nie da autem?
                            >
                            > W takim razie jedziemy do Adama rowerami

Rowerem to raczej nie, ale samochodem chetnie sie wybiore :)))
                            Mozesz napisac na priwa?
                          • inab Re: Umieram z nudów 07.10.04, 09:21
                            Adam, i co z tym łykendem? Przydalby sie jakis kontakt z toba :))
                      • Gość: Aga Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.u.mcnet.pl 06.10.04, 12:26
                        Buahaha, Ewa rozbawiłaś mnie do łez...
                        wyobraź sobie, że kompletnie nie o to mi chodzi...
    • Gość: Kitty Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.04, 00:09
      Adamie

Chętnie wybrałabym się na spacerek po Zalesiu, albo na zbieranie grzybów (nie
      nam się, ale bardzo lubię), gdyby mnie ktoś zaprosił.
      • Gość: ADAM UWAGA! ŁIKĘD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.04, 10:33
        No, jestem...To co? w sobotę po południu? spacerek? a wieczorem może koncert
        jazzujący?( www.kulturalni.pl) mam darmowe wejściówki na Maseckiego.
        Zainteresowani?
        adamude@wp.pl
        • inab Re: UWAGA! ŁIKĘD 07.10.04, 14:26
          Gość portalu: ADAM napisał(a):

> No, jestem...To co? w sobotę po południu? spacerek? a wieczorem może koncert
          > jazzujący?( www.kulturalni.pl) mam darmowe wejściówki na Maseckiego.
          > Zainteresowani?
          > adamude@wp.pl

Jasne :) Czekam na wiesci od atd_pl w sprawie tych miejsc w samochodzie :)))
          Ktos jeszcze?
          • Gość: Kitty Re: UWAGA! ŁIKĘD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.04, 14:58
            No ja byłam chętna - ale nie wiem, bo właśnie kataru dostałam, a weekend ma nie
            być za ciepły. Jak się nie rozłoże, to może bym wpadła. Jakieś szczegóły
            spotkania? Nie mam samochodu więc musiałabym pociągiem przyjechać.
            • Gość: ADAM Re: UWAGA! ŁIKĘD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.04, 15:01
              Atd sie oferował z podwózką !!!!
              • Gość: ADAM Re: UWAGA! ŁIKĘD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.04, 15:03
                No ładnie...gadacie i gadacie o tej samotności a jak przychodzi do czynów
                to każdy sie wycofuje.........i milknie.....
                Boicie się? No , jesli ktoś tu ryzykuje to NA PEWNO JA!!!!! Ja w każdym razie
                na koncert idę !!!! ( darmowe zaproszenia wezmę, na wszelki wypadek....)
                w kasie, pytajcie o ADAMA.....no prosze niby jestem BEZ NADZIEJNY a
                jednak...nie trace nadziei.....pozdrawiam
                • Gość: Aga Re: UWAGA! ŁIKĘD IP: *.u.mcnet.pl 08.10.04, 15:06
                  Hejka, na koncert postaram się dotrzeć, wcześniej nie dam rady...
                  Do miłego,
                  Aga
              • Gość: Kitty Re: UWAGA! ŁIKĘD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.04, 16:19
                Żałuję, ale nie dam rady w te sobote, jestem ledwie ciepła. Zycze miłych
                spacerow i koncertów i odezwe sie.pozdr
    • ahnija Re: UMIERAM Z NUDÓW 09.10.04, 22:47
      Chętnie bym się dołączyła,bo też z nudów umieram,ale niestety do Warszawy za
      daleko:( Tylko pozazdrościć cichutko mogę
      Pozdrawiam jesiennie
      Ahnija
    • Gość: Kitty Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 00:23
      Jak tam spacerek i koncert się udał? Pozdr
      • Gość: zalesianka Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 00:30
        adamie, no wlasnie, jak tam wspanialay marcin masecki ? szkoda ze tak pozno
        przeczytalam...ale bylam w lesie u nas, grzybow nie za wiele, lub raczej juz
        nie wiele zostalo...a do pubu 99 czasem chodzisz ?

pzdr
        z
        • Gość: zalesianka Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 00:34
          PS jeszcze cos: nie podobala mi sie Twoja "recenzja" listu basi553 z Niemiec...

z
          • Gość: Aga Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.u.mcnet.pl 11.10.04, 09:10
            Niestety nie udało mi się do Was dołączyć. Utknęłam w całkiem przyjemnym pubie
            w swojej mieścince... Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze.
            Pzdr,
            Aga
          • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.04, 11:35
            O jej!!! Ktoś z zalesia???? witam! jak miło. A to ten Pub jest czynny?
            Myślałem ,że Stefen Muuuuller jeszcze kręci w nim film... a poza tym nawet
            jakby nie było M jak Miłość w Zalesiu , to i tak bym nie poszedł...bo ja
            strrrraszny dzikus jestem...pójdę i co?
            Moja odpowiedż do Kobitki z niemiec, też mi się nie podobała...chyba miałem zły
            dzień....przepraszam blondynki i woooooooooogóle....

Na koncercie byłem-autografy zdobyłem...ale NIKOGO Z WAS NIE BYŁO!!!!
            zaproszenia się zmarnowały....ale moge mieć na następne imprezy, jak byście
            byli zainteresowani- dajcie znać. rozkład zajęć....TU:www.kulturalni.pl
            A wczoraj, choć ładnie, to było tak paskudznie zimno, że przesiedziałem cały
            dzień w domu,czytałem Jandę i objadałem się ciastkami...a coooooo???
            • 1malaga Re: UMIERAM Z NUDÓW 11.10.04, 23:25
              Cysorz to ma klawe zycie...

Kurcze, ale bym chciala tak sie nudzic.
              Ja tez juz nie moge wytrzymac, ale nie z nudow ino z nawału praaaaaaccyyyyy.

• Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.04, 10:06
                Oj, TAK ,to na pewno bys nie chciała się nudzić....JA TEŻ PRACUJĘ, a prace mam
                nierówną...toteż korzystając z "przestojów" pisuję na forum, dla odpoczynku...
                ale poza forum....o la boga...nie chciałabyś ..uwierz...

a skąd, hasło MALAGA jeśli wolno spytać?
                • 1malaga Re: UMIERAM Z NUDÓW 14.10.04, 00:26
                  No nie wiem kto by bardziej nie chciał...
                  Nie będę się licytowac - wysiadłbys w przedbiegach - ręcze za to.

A skąd MALAGA? - masz 39 lat, to powinienes pamietac takie słodkie wino...
                  • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 12:12
                    a ja już myślałem,że ty z Hiszpanii piszesz...
                    no i owszem pamiętam takie wino ale co to ma wspólnego z wiekiem nie wiem..
                    nie wazne...
                    pozdrawiam i czekam cierpliwie nadal....
        • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 15:21
          HA!!!!!!!!!!! No i nie ma 99 !!!!!!!!!!!! teraz jest "U STEFANA" dzisiaj
          widziałem....
          • Gość: maliniak.. Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 16:39
            to fakt mozna tutaj umrzec z nudow
            • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 16:43
              O! masz poczucie humoru , to sie nadajesz....byłem U CIEBIE przecież......
              • 1malaga Re: UMIERAM Z NUDÓW 14.10.04, 21:07
                ADAM
                Malaga ma o tyle cos wspolnego z wiekiem, ze obecna mlodziez chyba nie zna tego
                smaku - po pierwsze, teraz pija sie raczej piwo, po drugie, chyba w ogole juz
                malagi nie ma w sklepach. Ja tez teraz nie tego pije...
                Kiedys to nawet pedzilam w domu. Wyszlo wysmienicie: jezyny, dziki bez i jablka.
                No i drozdze malaga z SGGW ...
                Kto teraz robi wino domowe?
                Moze cos upedze, to zajade do Zalesia...:-)

A Malaga to jeszcze troche z powodu fascynacji Hiszpania, zwlaszcza Costa Brava.
                • Gość: Aga Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.u.mcnet.pl 15.10.04, 09:48
                  Kiedyś ojciec mojej koleżanki zrobił dobre winko i zaprosił na degustacje
                  tylko, że źle to dla nas się skończyło.... ale to było dawno temu... młode
                  byłyśmy :-)
                  • Gość: ADAM hasło:ŻYRAFY WCHODZĄ DO SZAFY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 10:43
                    No, jak miło, ze mnie nie opuszczacie....
                    a tu ziiiiiiiima straszna jedzie...TAk, myślę, że malaga na przeziębienie i
                    jesienne osłabienie byłaby wskazana...szkoda,ze ostatni łikęd nie
                    wypalił...ale...będą następne...tylko warunki w domku się zmienią- wyłączają na
                    zimę wodę i zostanie STUDNIA...właśnie!...muszę przygotować chałupę do
                    zimy...roboty pełno a czasu mało....nie lubię "końca sezonu" gdy trzeba się
                    STĄD zwijać...nigdy nie wiadomo co się zastanie na wiosnę...
                    hiszpania...ach hiszpania... ach odleciec na południe.....jesienną
                    porą.....przespać mrozy...albo zahibernowac się...chociaż, nie...nie moge się
                    doczekać 6.grudnia...wtedy ruszam "W TRASĘ"...uwieeeeeelbiam okres
                    PRZEDświąteczny, to czekanie...wystrój w miastach...sklepach... no a w wigilię
                    to juz można się hibernować....
                    • Gość: Aga Re: hasło:ŻYRAFY WCHODZĄ DO SZAFY IP: *.u.mcnet.pl 15.10.04, 13:57
                      Hmm, Hiszpania, hibernacja, sen zimowy.... zdecydowanie wybrałabym Hiszpanię
                    • Gość: ATeDe wyłączają na zimę wodę i zostanie STUDNIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 15:18
                      Hej Adam, Szkoda ze jestem juz prawie jedna noga w Londynie, bo gdyby nie to
                      mialbys wode w domu przez caly rok, nie wylaczajac 30 stopniowych mrozow zima...

Fajnie tam musi byc w srodku tego lasu, zwlaszcza w srodku zimy nie wylaczajac
                      30 stopniowych i metra sniegfu wokolo.
                      • 1malaga Re: wyłączają na zimę wodę i zostanie STUDNIA 15.10.04, 16:45
                        Eeee, AReDe!
                        A jak to robisz z tą wodą na zimę? Chyba coś nawijasz o tych 30 stopniowych
                        mrozach.
                        Jesli umiesz cos zmajstrować, co taką temp. przetrzyma - napisz proszę.
                        Bardzo mnie to interesuje aktualnie, bo zmierzam ku domkowi na Mazurach.
                        Jesli wyklad ma byc duzy i nie chcesz jeszcze bardziej zanudzac znudzonych
                        ludzi, to pisz na prive'a 1malaga@gazeta.pl
                        • Gość: ATeDe Re: wyłączają na zimę wodę i zostanie STUDNIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.04, 16:25
                          Nie jestem specjalista, ale wydaje mi sie, ze nie zyjemy na Syberii, wiec nasza
                          tundra nie powinna zamarznac glebiej niz powiedzmy 1 m w glab ziemi. Nawet
                          jezeli powierzchnie studni skuje 1 m warstwa lodu, to pod lodem bedzie woda o
                          temperaturze nie mniejszej niz 4 stopnie. Mozna zalozyc prosta instalacje z
                          pompa, ktora mozna kupic w np w Castoramie, skorzystac z porad expertow i
                          doprowadzic wode do naszego siedliska na Mazurach. A co do 30 stopniowych
                          mrozow, to przezylem takowe na wsi w Polsce 2 zimy wstecz, z co miesiecznymi
                          nawrotami: 2gi tydzien grudnia, 2gi tydzien stycznia oraz 2di tydzien lutego.
                          Moze co pamietliwsi pamietaja...Oj bylo zimno
    • jama27 Re: UMIERAM Z NUDÓW 15.10.04, 17:05
      a ja mam ekipe z setka pomyslow na minute:)))))))))teraz musze zmykac, ale cos
      podesle,
      pozdrawiam, udanego weekendu:)
      • Gość: Aga Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.u.mcnet.pl 18.10.04, 09:21
        Cześć wszystkim,
        Jak minął weekend?
        • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 10:52
          HEJA! No minął pracowicie...próbowałem zrobić OKIENNICE, ałłłłłaaa moje
          odciski!!! a, i zatkałem mysie dziury pod daszkiem,
          ATEDE miał chyba co innego na myśli, z tą wodą...SERDECZNIE POZDRAWIAM !!!
          DZIĘKI ZA CHĘCI>>>>TO TY JESZCZE W POLSCE???????? Myślałem, że skoro nie
          piszesz, to juz DAAAAWNO siedzisz u królowej na herbatce... W Londynie chyba
          też mają internet...hmmmm, odezwij sie czasem i napisz "JAKCITAM?"
          • Gość: Arkus Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.10.04, 10:03
            No no - nie powiem zaciekawiła mnie ta dyskusja... Jestem w podobnej sytuacji
            co Adam - nuda wieku średniego, ale bez ględzenia. Dla zabicia nudy to chciałem
            wyskoczyć na wycieczkę w góry. Pogaduchy przy winku też mogłyby być, coś
            planujecie w przyszłości ? Hej Adamie, spotkaliście się ostatnio ? Jak było ?
            • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 13:59
              hej,hej.Nikt sie ze mną nie chce spotkać- wszyscy się BOJĄ...albo..
              no cóż...bo ja okrutnie przystojny jestem... he, he..jakos to sobie tłumaczyć
              muszę...W GÓRY POWIADASZ????hmmmm, a daleko od tych gór mieszkasz? co do
              planowanych spotkań to ja nie rezygnuję...do emerytury mam jeszcze trochę
              czasu...teraz przygotowuję domek do zimy, po pracy jest już ciemno więc zostaja
              mi tylko weekendy ale już kończę.... pozdrawiam i ...zajrzyj tu jeszcze
              kiedyś...
              • atamanek Do Adasia 20.10.04, 12:41
                Witam :)

Za szybko sie Adamie poddajesz :)
              • Gość: Aga Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.k.mcnet.pl 20.10.04, 15:38
                Odzywam się, żeby wątek nie popadł w zapomnienie :-)
                W ten weekend nie umrę z nudów, jadę na południe Polski :-). W poniedziałek
                zdam relację jak było.
                Aga
                • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.04, 15:59
                  Ludzikowie kochani a załóżcie sobie może adresy dla potrzeb FORUM całość trwa,
                  minutkę a będziemy mieli kontakt POZAFORUMOWY, więc jeśli dojdzie do spotkania,
                  czy CUŚŚŚŚ, to będę wam mógł wysłać zaproszenia, albo....kartki świąteczne???
                  albo, nie...to ja może podam swój...który mam od paru dni..będzie jeszcze
                  prościej... UWAGA! forumromanum@gazeta.pl ( nikt przede mną nie wpadł na ten
                  adres...zastanawiające...)pozdrawiam i...
                  NIE REZYGNUJĘ!!!! piszcie o swoich samotnych łikędach i wieczorach...
                  jeśli nie macie komu czegoś opowiedzieć , TO TO JEST DOBRE MIEJSCE!
                  pozdrawiam....
                  • forumromanum Re: UMIERAM Z NUDÓW 20.10.04, 16:02
                    moje adresssssssssssso ...o tu....obok...
                    • agnes_fragles Re: UMIERAM Z NUDÓW 20.10.04, 16:14
                      no dobra, założyłam :-)
                      Pozdrawiam,
                      Aga
                      • Gość: ADAM JUŻ NIE UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.04, 13:09
                        HUK ROBOTY....a na dworze ZŁOTA POLSKA.....ach jak pięknie...
                        a wieczorami Bjórk...i "los powtórzony"Wiśniewskiego.....
                        • agnes_fragles Re: JUŻ NIE UMIERAM Z NUDÓW 26.10.04, 15:43
                          Złota Polska piękna, a zwłaszcza w górach...
                          Aga
                          • Gość: betka Re: JUŻ NIE UMIERAM Z NUDÓW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.04, 21:30
                            w górach jest pięknie-może razem na jakiś weekend się zbierzemy??? w końcu w
                            W-wy nie jest aż tak daleko... :-)
                          • Gość: ja? Re: JUŻ NIE UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.04, 13:54
                            jak to zrobiles ze juz nie umierasz z nudow ?? ja mam cholernie duzo czasu i
                            nie wiem co mam z nim zrobi mam 1000 pomyslow tylko problem z ich realizacja
                            najpierw chura optymizm a w plowie drogi klapa i czarne mysli , ze z nowu nic
                            mi sie nie udaje !!!!! jestem sama na siebie totalnie zla !!! czy majac 50 lat
                            nic juz nie mozna zrobic ???!!! a najgosze to jest to ze kazdy uwaza mnie za
                            osobe ktora wszystko moze i poradzi sobie ze wszystkim !!! fige prawda !!!!!to
                            nie sa nudy u mnie tylko chyba, wlasnie co ?
                            • Gość: ADAM Re: JUŻ NIE UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.04, 15:58
                              Od miesiąca biorę BIOSTERON!!! POMAGA- wziąłem sie do roboty...narrrrreszcie...
                        • 1malaga Re: JUŻ NIE UMIERAM Z NUDÓW 26.10.04, 21:51
                          Adas, Ty to chyba romantyk jakis jestes...
                          • Gość: ADAM Re: JUŻ NIE UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.04, 10:09
                            Ba!!! no jestem...i do tego potwornie sentymentalny...No po prostu
                            NIEDZISIEJSZY CZŁOWIEK ale mam "nauczycieli", którzy ukierunkowują mnie na
                            CYNIZM...
                            Co do gór, to chętnie(no, najbliższe to Świętokrzyskie,chyba że Góra
                            Kalwaria???) tylko u mnie z chodzeniem jeszcze nie za bardzo
                            ( UWIELBIAM GÓRY, nie mniej niz morze...)W kwietniu skręciłem noge i jeszcze
                            się BUJAM z rehabilitacją...ale propozycję
                            -przyjmuję
                            -zapisuję
                            -zapamiętuję
                            -za...za..zadziękuję...
                            :-)
                            • 1malaga Re: JUŻ NIE UMIERAM Z NUDÓW 27.10.04, 20:47
                              Adaś
                              Wiedziałam, ześ romantyk. Nie daj sie cynikom.
                              Pospaceruj po tych pieknych uliczkach Zalesia - Wiekowej Sosny, Koralowych
                              Debow, Porannych Mgieł itp. i nie spiesz sie do dzisiejszych czasów.
                              Zyczę zdrówka.
                              M.

• Gość: ADAM Re: JUŻ NIE UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.04, 13:18
                                A ,Przebudzenia wiosny, Żabich skoków też??? będę spacerował i owszem, bo cóż
                                innego mi zostało...aaa , wiem- WIŚNIEWSKI.
                                • Gość: ADAM UMIERAM z ..czego innego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.04, 17:31
                                  JESTEM CHORY!!!! jestem chory grypowo?-kierowniczka przywlokła jakiegoś świrusa
                                  do pracy i już po tygodniu jest nas 7 osób mniej....TERAZ PORA NA MNIE....
                                  achu -achu i do piachu....
                                  • Gość: Finka Re: UMIERAM z ..czego innego IP: *.acn.waw.pl 05.11.04, 09:03
                                    ...z dzika checia obejrze Zalesie...w zyciu tam nie bylam...koncert tez chetnie
                                    odwiedze...tylko musze znalezc czas...znajde.
                                    ide zalozyc jakies konto mailowe...potem wroce...
                                    napilabym sie wina czerwonego...ale po dentyscie...znaczy nie ze on lyka ja
                                    lyka...nie!!!! Znaczy ze dzis ide...brrrrrrrrrrrrrrrr

zdrowiej...
                                    • Gość: ADAM Re: UMIERAM z ..czego innego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 15:07
                                      JAKBYCOBY-dam znać....
                                      • Gość: Finka Re: UMIERAM z ..czego innego IP: *.acn.waw.pl 05.11.04, 17:37
                                        ...tylko wczesniej...mam dosc charakterystyczny grafik...
                                        grunt zebys zapewnil barwne opowiesci...szczegolnie legendy Zalesia bo jakies
                                        musza byc...
                                  • Gość: Aga Re: UMIERAM z ..czego innego IP: *.k.mcnet.pl 05.11.04, 16:27
                                    Heja, trzymaj się, mnie też chciało wziąść ale się nie dałam....
                                    Pzdr,
                                    Aga
                                    • Gość: ADAM GÓRA I MAHOMET IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 13:22
                                      Nie chciała przyjśc góra do Mahometa, czy odwrotnie... jakoś-takoś..
                                      słowem BYŁEM W SOBOTĘ W STOLICY-NASZEJ-PIĘKNEJ, na spotkaniu FORUMOWYM
                                      (inny dział- inna bajka) LUDZIE !!!!!! JAKA WARSZAWA MOŻE BYĆ PIĘKNA !!!
                                      W zyciu bym nie pomyślał...a jakby pokazali na zdjęciu- pomyślałbym- PIC NA
                                      WODĘ FOTOMONTAŻ.... A ludzi jakich poznałem, jeeeeeeeeeeeeee....
                                      WIELKI BRAT BYŁBY POD WRAŻENIEM, JA BYŁEM...ufff, No musze ochłonąć....

A jeszcze dzień wcześniej muślałem, że do soboty NIE DOCIĄGNĘ...straszną miałem
                                      gonitwę w pracy.Wymyślili sobie 575-lecie Piaseczna....!!! HA ! Ale była jazda!
                                      gdzieś tak w połowie dnia, gdy WSZYSTKO szło nie tak...dostałem ataku smiechu i
                                      już tak mi zostało do późnej nocy...BYŁ TO NAJŚMIESZNIEJSZY DZIEŃ W MOIM ŻYCIU
                                      od....ho, ho...dwóch lat? a może więcej....?
                                      pozdrawiam...

a czy ktoś z TU zaglądających posiada autko? Może zorganizowalibyśmy jakąś
                                      SKŁADKOWĄ wycieczkę?
                                      • inab Re: GÓRA I MAHOMET 08.11.04, 14:00
                                        Witaj Adam :)
                                        A jaką wycieczkę na przykład?
                                        • Gość: ADAM Re: GÓRA I MAHOMET IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 14:12
                                          HA! widze ,ze trzymasz rękę na pulsie, żeby nie powiedzieć NA PLUSIE...
                                          bo ja wiem...? dalszą lub bliższą...całodzienną, tak żeby zobaczyć coś
                                          ciekawego ale się nie zmęczyć... a wieczorkiem na herbatkę-kawkę do Zalesia...
                                          ...tylko ja jeszcze remontu nie skończyłem..ale co tam remont..zawsze można to
                                          potraktować jako FOLKLOR. Na M. na pewno nie mają lepszych warunków
                                          mieszkalnych niż u mnie...

ja nadal jestem pod wrażeniem widoku na Pałac Kultury...no coś
                                          niesamowitego....że też nikt nie wziął aparatu....
                                          • Gość: Aga Re: GÓRA I MAHOMET IP: *.k.mcnet.pl 08.11.04, 14:32
                                            No no, a ja jestem pod wrażeniem Twojego wrażenia z wizyty w Warszawie.... Hmm
                                            Pałac Kultury... poczekaj podejdę do okna........... jest, stoi :-) hmm no
                                            nawet ładny, chociaż jeszcze nie podświetlony!
                                            Aga
                                            • Gość: ADAM Re: GÓRA I MAHOMET IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 16:09
                                              Ta...pałac kultury ale nie z każdej strony!!!! CAŁY WIC NA TYM POLEGA!!!!
                                              WIDZIAŁEM to "zjawisko" tysiące razy ale od strony placu grzybowskiego, to po
                                              raz pierwszy....
                                          • Gość: Aga Re: GÓRA I MAHOMET IP: *.k.mcnet.pl 09.11.04, 12:26
                                            Ja mam autko, tylko, że mnie w ten weekend nie będzie :-( :-)
                                            Może next time.
                                            Aga
                                            • Gość: ADAM Re: GÓRA I MAHOMET IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.04, 12:48
                                              OKI-DOKI !!!!! ja tez ZOSTAŁEM ZAPROSZONY(!!!!) na sobote!
                                              a jak ktos chce przyjechac 11.XI o 18.00 na darmowego POLAŃSKIEGO - PIANISTA
                                              to zapraszam- DUZY EKRAN, DOLBY surround,kawa, herbata....
                                              TYLKO nalezy wziąc ze sobą LEŻACZEK wakacyjny,do siedzenia... nie żartuje....
                                              taka jest koncepcja NASZEGO KINA...
                                              • Gość: Finka Re: GÓRA I MAHOMET IP: *.acn.waw.pl 09.11.04, 15:48
                                                ...ja pracuje...
                                                • Gość: ADAM Re: GÓRA I MAHOMET IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.04, 16:39
                                                  W ŚWIĘTO??????????????? będziesz smażyć sie w piekle...zobaczysz....
                                                  • Gość: Finka Re: GÓRA I MAHOMET IP: *.acn.waw.pl 09.11.04, 19:50
                                                    ...zostanmy przy tym...ze bede smazyc...;)
                                                    niech to bedzie kierunkowskazem
                                                    Bog mysle mi wybaczy...a diabli nie wezma poki co za to...

rowniez ubolewam ;)
                                                  • Gość: ADAM Re: GÓRA I MAHOMET IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 10:36
                                                    To może koncercik MASECKIEGO? ..ale to za póltora tygodnia...
                                                  • Gość: Finka Re: GÓRA I MAHOMET IP: *.acn.waw.pl 10.11.04, 10:49
                                                    powiedz date...hehehe...miszczu
                                                    a ja Ci powiem co na to moj grafik
                                                    byle to BOZOLE nie bylo...bo poleglam w nadmiarze pracy!

wychodze do Lazienek..jak wroce dam CI znac na maila z wirtualnej...bo pol
                                                    Polski nas czyta...hehehe...moze czytac ale to nudne tak czytac...

• polish.ham żyć godnie, ładnie, istotnie 11.11.04, 19:19
      To rzeczywiście byłoby nie od rzeczy:
      spacery w pięknych okolicach, uczty w szlachetnych wnętrzach,
      dobre potrawy, napoje, rozmowy; i pieprzyć te trąby powietrzne,
      co wokół szaleją po śmietniskach... tak.
      Nudzie i bylejakości nasze zdecydowane nie!
      • Gość: ADAM Re: żyć godnie, ładnie, istotnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 11:43
        ACH! trąby powietrzne?
        tak jest
        NIE!ZDECYDOWANE
        • Gość: Finka Re: żyć godnie, ładnie, istotnie IP: *.acn.waw.pl 13.11.04, 00:27
          ...cos tam Ci prywatnie naklepalam w mailu..ale cos tam milczysz...
          z zasady czy z przypadku czy nie ma co napisac...?
          • Gość: ADAM Re: żyć godnie, ładnie, istotnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 09:30
            W majlu? już sprawdzam... nie było mnie dni kilka... po prostu.
            ZASAD TU NIE MA ŻADNYCH....eeee, nie pewnie jakieś się znajdą...ale biegnę na
            pocztę po mejla...dzięki
            • Gość: ADAM masecki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.04, 11:29
              W PONIEDZIAŁEK O 20 MASECKI Z ZESPOŁEM TAQ NAGRYWA U NAS PŁYTĘ- WSTĘP ZA DARMO
              KTOŚ CHĘTNY?
              • Gość: isabelle Re: masecki IP: *.fbx.proxad.net 18.11.04, 23:17
                podaj adres moze przyjade.
                Pozdrowienia, Isabelle
            • Gość: Finka Re: żyć godnie, ładnie, istotnie IP: *.acn.waw.pl 19.11.04, 09:24
              ;)

ja tam pracuje w poniedzialek
              o mejla pytalam tak luzno...bo nie musial dojsc

pozdrawiam
              • Gość: ADAM Re: żyć godnie, ładnie, istotnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 10:17
                adres? no oczywista... www.kulturalni.pl

a co do listu-DOSZEDŁ , tylko mnie ,sierotę zagonili do roboty
                ( dziwne, naprawdę... nie dość ,ze tu przychodze , to jeszcze każą pracować...)
                i nie było kiedy sięgnąc do poczty i odpowiedzieć... a potem PRZYZNAJĘ SIE I
                BIJĘ W CHUDĄ PIERŚ
                - zapomniałem.....!!!!
                • Gość: ADAM Re: żyć godnie, ładnie, istotnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:30
                  NIE OTWIERAJCIE TEGO LINKA poniżej .
                  WIRUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: aniajamika Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.snr.pl / 80.50.161.* 20.11.04, 18:13
      www.newbienudes.com/?ref=z56812
      • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:29
        o, nie. ŻADNYCH MI TU SPROŚNYCH LINKÓW NIE WRZUCAC, i do tego z wirusem!!!
        o, nie ładnie ! tak sie nie robi !!!
        • Gość: ADAM UWAGA !WIRUS!!! DO ANIAJAMIKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:32
          ..tak się nie robi... na szczęscie mam WYŁAPYWACZA WIRUSÓW.
          no i po co to?
          • Gość: Aga Jak tam Zalesie? zasypało? IP: *.k.mcnet.pl 22.11.04, 17:07
            • Gość: ADAM Re: Jak tam Zalesie? zasypało? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.04, 17:31
              ..a juści!!! zasypało!! połamało mi drzewko i niektóre krzewy ...gałezie wlazły
              w ..za przeproszeniem, druty... i nie było światła w piątek...ale już jest O.K.
              a jaka cisza!!! śnieg tłumi hałasy z pobliskiej szosy... PIKNIE JEST
              choć ...zimnooooooooooooooooo !
    • Gość: marzenie77 Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.interpc.pl / 193.25.186.* 23.11.04, 15:40
      Adamie chyba nie grozi Ci umieranie z nudów przy tak aktywnym byciu na forum(i
      to w różnych wątkach).Czy już skorzystłeś z mojej rady i zakochałeś się?Ja
      dalej poszukuję tego kochającego, romantycznego, miłego i to nie po to by
      potraktować go jak zabawkę.Mam nadieję, że kryzys wieku średniego Ci
      minął.Pozdrawiam ciepło.
    • Gość: Gosia Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 26.11.04, 20:41
      Podnoszę watek bo tez ostatnio umieram z nudów... czy ktos tu jeszcze sie
      wpisze? Z szalonym pomysłem moze?
      • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 12:05
        JA TU CZUWAM !!! ....
        mam pomysł...a może JAKIEŚ KINO PRZEDŚWIĄTECZNE? mam parę zaległych filmów...
        na co warto pójść?...na "OBCEGO" namawiać nie będę, choć film "zaległy"...może
        coś..."lajtowego"?
        • Gość: Aga Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.k.mcnet.pl 29.11.04, 14:08
          Może "Apartament" ?
        • Gość: Gosia Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 29.11.04, 20:59
          Hej Adamie! Dobrze, ze czuwasz... oj, dobrze. Tylko szkoda, ze tak daleko
          mieszkam od Was:( Bo z kinem to świetny pomysl, nawet film lajtowy. Kino zawsze
          i wszedzie.
          Ale, ale, moze tak Wy pojdziecie gdzies razem do jednego a ja pojde u siebie do
          swojego na ten sam film a pozniej podzielimy sie wrazeniami.... :)
          Pozdrawiam.
          • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 16:24
            ...a to... "ładne jest"...a koleżanka, przepraszam skąd?, to może...he, he...
            umówimy sie na jakiś film w tiwi?... będzie sprawniej...a i wszyscy
            zainteresowani obejrzeć mogą....żartuję...
            apartament? hmmmmm a tego nie znam...poczytam ,posprawdzam....
            • Gość: ADAM PRZEPRACOWANY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 16:29
              juz mnie denerwuje ten napis "UMIERAM Z NUDÓW"....odwrotnością będzie...
              ŻYJĘ Z PRZEPRACOWANIA? dziwadło jakieś....
              • Gość: ADAM ŻYJĘ Z PRZEPRACOWANIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 15:04
                ...ja tam nic nie lałem.... zapomniałem....zresztą to kobitki chyba tylko tego
                dnia powinny wróżyć w poszukiwaniu męża.....ja, to chyba męża nie znajdę...
                he,he....
                • Gość: Aga Re: ŻYJĘ Z PRZEPRACOWANIA IP: *.k.mcnet.pl 02.12.04, 15:12
                  Ja też nic nie lałam, ostatnio chyba w szkole podstawowej....
                  A Gosia to nam chyba ucieknie do USA
                  pzdr,
                  aga
                  • Gość: Gosia Re: ŻYJĘ Z PRZEPRACOWANIA IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 02.12.04, 18:37
                    Nie ucieknie, nawet sie tam nie wybiera...:) No, chyba, ze... ale o tym nic nie
                    wiem.
                    • Gość: ADAM Re: ŻYJĘ Z PRZEPRACOWANIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 19:29
                      ŻADNEGO USA PROSZĘ UPRZEJMIĘĘĘĘ........
                      nigdzie mi nie uciekać , bo z kim ja będę gadał...a w takiej ameryce, nie
                      wiadomo czy mają Internety... he, he...
                      ja chcę do domu!!!!!!!!!!! dzisiaj TYRAM od 9 rano, wszystko mnie juz boli...
                      ałć.... idę się pakować....
                      CHELOŁ und DASWIDANIA
    • Gość: Gosia Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 01.12.04, 21:05
      Z przepracowania a czasem z nudow tez zakrecona jestem... ale pozytywnie. Ja na
      wszysko (o dziwo) sie zgadzam nawet na film w tiwi.
      A wczoraj bylo lanie wosku i wyszlo mi jak byk USA. Chociaz niz nie mam w
      planach. Dwa lata temu wyszly piekne Wlochy z wosku i niedlugo potem tam tez
      sie wakacjowalam. Wiec kto wie... A jak u Was z tym laniem wosku?? Pozdrawiam.
    • plf KONKRETNIE!!! 05.12.04, 23:44
      Znalazłem twój post o umieraniu z nudów, miło się czytało te wszystkie
      uszczypliwe komentarze i twoje inteligentne riposty, ale mam wrażenie, że nie o
      to ci chodziło. To ponad setka postów o niczym!!! Ludzie nudzą się w pracy czy
      co?

Ja chcę ci zaproponować coś konkretnego – spotkajmy się, przekręćmy parę
      kilometrów na rowerach, napijmy się piwa, pogadajmy.

Trochę więcej dowiesz się z postu: [WAW] są tu jacyś aktywni 30-latkowie???
      napisanego przez PLF na forum kontakty

Jeśli więc wolisz walczyć z nudą na rowerze, w górach etc niż wystukując na
      klawiaturze nawet najbardziej błyskotliwe riposty to odezwij się koniecznie. P
      • Gość: ADAM Re: KONKRETNIE!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 13:00
        PRZECZYTAŁEŚ WSZYSTKO?????????????? nie wierze.......
        MOJE INTELIGENTNE RIPOSTY???? TO O MNIE?
        bożżżżżżżżżżz...ja i inteligencja!!! ? ktoś zauważył u mnie ...tę śladową ilość
        tego ,czego inni mają w nadmiarze???? (O! to było inteligentne....takie długie
        zdanie...)
        NO TO PRAWDZIWY PRZEZNT MIKOŁAJOWY!!!
        DZIĘKUJĘ CI MIKOŁAAAAAAAAAAAAAJU! jakkolwiek cię zwą.....
        idę szukac postu WAW...ciekawe...ciekawe....
        • Gość: ADAM REMONCIK USTAWICZNY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.04, 16:08
          ...no ja przepraszam bardzo... JAK TU UMIERAĆ Z NUDÓW jak ciągle coś trzeba
          remontować...naprawdę , co za czasy nastały...ALE PRZED ŚWIĘTAMI MUSZĘ...
          MUSZEEEEE SKOŃCZYĆ!!! NIE MA ZMIŁUJ!!!!! a "nóż, widelec" przyjadą jacyś
          goście? że o Mikołaju nie wspomnę...
          A własnie!
          Kto u was w Wigilię przynosi prezenty? Bo ponoć, na Śląsku- Jezusek!! Co jest
          logiczne, bo Mikołaj przynosi 6.XII więc KTO?
          ....
          Może jak skończę ten remont , to będę bardziej towarzyski....
          echhhhhhhhhhhhhh...
          • Gość: Aga Re: REMONCIK USTAWICZNY IP: *.k.mcnet.pl 10.12.04, 11:51
            Hejka, oj remonci przydałby się i u mnie...
            Prezenty, prezenty... hmm, wiem! w tym roku przyniesie prezeny Adam z forum
            • Gość: ADAM Re: REMONCIK USTAWICZNY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.04, 13:02
              Oooo? A co bys chciała pod choinkę?
              ja oczywiście pomyliłem...nie od JEZUSKA tylko od DZIECIĄTKA Ślązacy dostają
              prezenta.....

• Gość: Aga Re: REMONCIK USTAWICZNY IP: *.k.mcnet.pl 10.12.04, 14:53
                co ja mogę chcieć pod choinkę hmm, oj lista długaaaaaśna
                muszę pomyśleć :-)
                albo nie zdam się na intuicję i wyobraźnię Mikołaja :-)
          • ferra Re: REMONCIK USTAWICZNY 10.12.04, 13:04
            U mnie pod choinkę prezenty przynosi Dzieciątko i dopiero w pierwszy dzień
            Świąt rano!! Skąd jest ta tradycja - nie mam pojęcia :))
            • Gość: ADAM Re: REMONCIK USTAWICZNY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.04, 14:37
              no własnie...ale to na styl amerykanski....
              u nas w wigilie...i to Mikołaj....
              • gosialska Re: REMONCIK USTAWICZNY 13.12.04, 21:22
                Czesc Adam i Wszyscy:) A u mnie przynosi Gwiazdor albo sw.Mikolaj i wieczorem w
                Wigilie. / p.s. chwilke mnie nie bylo a tu o prezentach.. i prawie by mnie
                ominelo..
                • Gość: ADAM GWIAZDKA USTAWICZNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.04, 10:49
                  zmieniłem tytuł- święta ZA PASSSSEM a ja tu o remontach....
                  GWIAZDOR POWIADASZ.... a to nie zza Buga taka tradycja? Tu Gwiazdor..tam
                  Dzieciątko? aż strach spytać kto przynosi prezenta na KASZEEEBACH...Wie ktoś?
                  Oj, święta, święta...
                  czy ruszyliście już w PRZEDŚWIATECZNĄ PODRÓŻ, czy może, jak każe POLSKI
                  OBYCZAJ, zostawiacie wszystko na ostatnią chwilę? ja tam już po pierwszych
                  IKEOWSKICH szaleństwach....
                  ......dżingelbels, dżingelbels dżingel oleraaaaaaaaaaund........
                  :-)

Nie było cię , fakt!!!A gdzie bywałaś? W HAMERYKACH?
                  • Gość: Gosia Re: GWIAZDKA USTAWICZNA IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 14.12.04, 21:03
                    Moze i zza Buga choc nie przypominam sobie zadnych sladow rodzinnych akurat
                    tam.. W Hamerykach tez nie bylam, ale za to bylam w kinie zobaczy Apartament. I
                    polecam:)
                    • Gość: ADAM Re: GWIAZDKA USTAWICZNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.04, 13:11
                      Jak to????????
                      W KINIE?
                      BEZE MNIE?
                      • Gość: Gosia Re: GWIAZDKA USTAWICZNA IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 15.12.04, 21:56
                        Adamie, rząd 16 miejsce 8,9. Siedziałeś po mojej prawej stronie, już
                        zapomniałeś?? Oj, mężczyźni...
                        • Gość: ADAM Re: GWIAZDKA USTAWICZNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 10:14
                          Ciemno było...przysnąłem... ostatno przepracowany jestem, fakt...
                          ale film dobry...prawda?
                          • Gość: asia Re: GWIAZDKA USTAWICZNA IP: *.magma / *.magma-net.pl 16.12.04, 10:52
                            U mnie prezenty przynosi Gwiazdka,zaraz po Wigilijnej kolacji.:))
                            • Gość: ADAM Re: GWIAZDKA USTAWICZNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 14:29
                              Mamy więc:
                              Mikołaja,
                              Dzieciątko,
                              Gwiazdkę
                              i..jak mu było? Dziadek Mróz? a ... Gwiazdor
                              no jeszcze bociana tu brakuje.......
                              może to dobrze,że taki podział obowiązków...sam Mikołaj
                              niedałbyraaaady ....prawda? - prawda....
                              dorzućmy do tego jeszcze styl pracy vel PODRZUTU prezentów...
                              przez komin,
                              do buta,
                              do skarpety,
                              i pod krzaka...
                              ktoś zna jeszcze inne sposoby?
                              • Gość: Gosia Re: GWIAZDKA USTAWICZNA IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 16.12.04, 21:22
                                Hej Adamie i Wszyscy:) Pozdrawiam przedswiatecznie!! Jej, jestem taka ostatnio
                                zajeta ze az nie mam czasu tu zagladac...
                                Adam, chyba bede w sobote w Warszawie wiec przywioze Tobie i Wam Wszystkim
                                zreszta troche pozdrowien z polnocy. No i zeby snieg spadl!! To by bylo pieknie.
                              • gosialska Re: GWIAZDKA USTAWICZNA 17.12.04, 22:14
                                Jednak nie bede w Warszawie (kobiety sa zmienne:), ale za to bede robic
                                przedswiateczne zakupy...
                                • Gość: ADAM Re: GWIAZDKA USTAWICZNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.04, 10:11
                                  NIC TO...co się odwlecze....
                                  ale za to MAMY ŚNIEG!!!
                                  sia la la laaaaa la la la laaa ( to fragment kolędy jakby ktoś nie poznał....)
                                  • Gość: Gosia Re: GWIAZDKA USTAWICZNA IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 20.12.04, 21:18
                                    TAK! Śnieg który sobie wymarzyłam:)Czy zasypało Zalesie?
                                    Adamie, czy pachnie juz u Ciebie choinka? Bo ja czekam tradycyjnie do Wigili.
                                    A czy pachną juz pierniczki??
    • polish.ham I co? Wciąż umierasz? 21.12.04, 16:54
      Mam lekarstwo musujące nieco, podobno pomaga.
      • Gość: Gosia Adamie IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 23.12.04, 20:48
        Gdzie jestes? Obiecałeś ubrac choinke a Wigilia juz jutro!! No gdzie zatem
        jestes??
        • Gość: ADAM Re: Adamie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 11:14
          eeeeeeeeeeeeeee????????
          do torunia troszkę nie po drodze......
          pozdrawiam poświątecznie...
          • gosialska A jakie plany na Sylwestra?? 27.12.04, 13:23
            Jej, jak ja nie lubie Sylwestra, to jest dla mnie najgorszy dzien w roku!!
            Serio. Takie wymęczone poświateczne cieszenie sie Nowym Rokiem. Przeciez kazdy
            dzien jest wazny, no np. co ma powiedziec taki 30-ty grudnia kiedy wszyscy
            czekaja na 31-wszy?
            Ja będę w gorach wiec na to sie ciesze! A jak Wasze plany?
            • Gość: ADAM Re: A jakie plany na Sylwestra?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 13:50
              plany....hmmm, miałem byc u przyjaciól, tez w górach ale finasowo nie wyrobię
              więc...jak to mówią...BIAŁA SALA...
              siakoś-takoś Sylwester nie kreci mnie zbytnio, tak jak OKRES
              PRZEDŚWIATECZNY...ach....
              ...może zrobię jakiś zlot czarownic ale nie wiem czy mi się chce...OBŻARTY
              JESTEM OKRUTNIE i teraz jestem NA ODWYKU JEDZENIOWYM..a tu znoooooooooooowu
              jakies święto...
              poza tym ...z czego tu się cieszyć? znowu strasi o rok, oj rok zapowiada sie
              trudny.....
              ....no chyba, że CIESZYĆ SIĘ Z TEGO,ŻE UDAŁO NAM SIE DOŻYĆ tej wiekopomnej
              chwili... to tak, UDAŁO SIĘ
              • Gość: ADAM Re: A jakie plany na Sylwestra?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 09:15
                GOŚCIE!GOŚCIE!
                no, no...warszawka do mnie przyjeżdża! ale będą syllllwestrrrrry..

a wczoraj byłem w IMAXsie na filmie TRZYde(po raz pierwszy w życiu)..ała...nie
                było to ZDROWE KINO!
                dzisiaj ledwo widzę- półtorej godziny to dla oczu stanowczo za dużo....
    • nova_niva Re: UMIERAM Z NUDÓW 28.12.04, 00:38
      ojjj..mona , mozna dluuugoo:))
      • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 09:11
        Hmmm?
        • Gość: Gosia Życzenia IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 29.12.04, 11:41
          To moje ostatnie odwiedziny Forum w starym roku wiec skladam Wam wszystkim
          najlepsze zyczenia na Nowy Rok:) A co tam, niech sie spełnia!!
          • Gość: ADAM Re: Życzenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 13:51
            A co tam....podziękuję.... ;-)
            również
            WSIEWO CHAROSZEWO !!!!!
    • gosialska Re: UMIERAM Z NUDÓW 14.01.05, 20:13
      Adam, cos nam sie watek zagubil ostatnio! Hmm, czyzby wszyscy zapracowani tak
      bardzo albo zabrali sie za wiosenne porzadki (z racji pogody)?
      Kochani, jakies plany na weekend?
      • Gość: ADAM Re: UMIERAM Z NUDÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.05, 09:29
        Witam noworocznie....
        Ostatnio nie było odzewu toteż pozwoliłem sobie zapomnieć o "nudzeniusię"
        a to remonty...
        a to święta...
        a to noweroki...
        Towarzystwo zajeło się czym innym, to i ja nie chciałem być gorszy...
        A z tą wiosną to coś nie tak...chociaż kwitną u mnie leszczyny i krokusy
        wypuściły swoich szpiegów( 3cm)
        Wczoraj zjadłem trzy obiady a to może oznaczac tylko jedno- MRÓZ !
        pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka