Gość: mirka IP: *.teonet / *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.06, 16:20 Witam i mam pytanko czy ktos z Was pracowal na Krecie, jak tam jest prosze o kontakt mirka_mar@gazeta.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
goldi202 Re: praca na Krecie 28.04.06, 13:37 Witam! Miałam przyjemność pracować i odpoczywać na Krecie. To drugie zdecydowanie jest przyjemniejsze w tym miejscu. Co do pracy, jest ciężko , szczególnie w sezonie, płaca od 500 do 800 Euro. Cóż należy pamiętać także o różnicy kulturowej, która niestety, ale czasami przeszkadza, krzyczą, choć ponoć według nich tak po prostu mówią i są ogromnymi megalomanami, Grecja jest naj, a Grecy to już wogóle. Pracując tam niestety, ale trzeba się podporzadkować i nie ma co narzekać. Jeżeli juz przekonają się do solidności pracownika potrafią byc cudowni, czego tez doświadczyłam. Życze powodzenia i odwagi! Odpowiedz Link