Dodaj do ulubionych

praca na Krecie

IP: *.teonet / *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.06, 16:20
Witam i mam pytanko czy ktos z Was pracowal na Krecie, jak tam jest prosze o
kontakt mirka_mar@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • goldi202 Re: praca na Krecie 28.04.06, 13:37
      Witam! Miałam przyjemność pracować i odpoczywać na Krecie. To drugie
      zdecydowanie jest przyjemniejsze w tym miejscu. Co do pracy, jest ciężko ,
      szczególnie w sezonie, płaca od 500 do 800 Euro. Cóż należy pamiętać także o
      różnicy kulturowej, która niestety, ale czasami przeszkadza, krzyczą, choć
      ponoć według nich tak po prostu mówią i są ogromnymi megalomanami, Grecja jest
      naj, a Grecy to już wogóle. Pracując tam niestety, ale trzeba się
      podporzadkować i nie ma co narzekać. Jeżeli juz przekonają się do solidności
      pracownika potrafią byc cudowni, czego tez doświadczyłam. Życze powodzenia i
      odwagi!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka