Dodaj do ulubionych

Alba Resort

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 11:44
Czy ktoś wybiera się do Alba Resort 04.07.07 z Pyrzowic (Itaka). My lecimy z
3,5 letnim chłopczykiem...i liczymy na niezłą zabawę?
Obserwuj wątek
    • dowoz.na.lotnisko.pyrzowice Re: Alba Resort 30.05.07, 19:58
      Jeśli potrzebujesz dostać się z Katowic lub okolic na lotnisko w
      Pyrzowicach,Balicach lub na Okęcie to napisz do mnie maila-oferuję transport
      samochodem kombi z klimatyzacją, w tygodniu transport możliwy w
      godz.popołudniowych i wieczornych oraz nocnych , w weekendy 24h.Cena
      atrakcyjna-do uzgodnienia w zależności od ilości km.
      W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy:
      dowoz.na.lotnisko.pyrzowicemalpkagazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka