Gość: Zadora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 11:44 Czy ktoś wybiera się do Alba Resort 04.07.07 z Pyrzowic (Itaka). My lecimy z 3,5 letnim chłopczykiem...i liczymy na niezłą zabawę? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dowoz.na.lotnisko.pyrzowice Re: Alba Resort 30.05.07, 19:58 Jeśli potrzebujesz dostać się z Katowic lub okolic na lotnisko w Pyrzowicach,Balicach lub na Okęcie to napisz do mnie maila-oferuję transport samochodem kombi z klimatyzacją, w tygodniu transport możliwy w godz.popołudniowych i wieczornych oraz nocnych , w weekendy 24h.Cena atrakcyjna-do uzgodnienia w zależności od ilości km. W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy: dowoz.na.lotnisko.pyrzowicemalpkagazeta.pl Odpowiedz Link