Dodaj do ulubionych

góry na cito

09.11.08, 22:09
Zupełnie niespodziewanie okazało sie ,ze mam wolny cały przyszły
tydzień.Niestety znajomi pracująa i nie mam z kim sie powłóczyc po
polskich górach.
Ktoś chętny?
pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka