Dodaj do ulubionych

AZJA 2004 JAZDA

12.12.03, 00:16
Hej,

Wyjazd planowany jest na wrzesien/październik 2004.
Wszystko najmniejszym kosztem, spanie u gościnnych ludzi dobrego serca
(www.hospitalityclub.org), tanich hotelikach na typowym budżecie.
Jazda autobusy-pociągi-stop. (Sri-Lanka i Birma samolot na obecną chwilę).

Jeśli jestes zdecydowany(a) by dołączyć na całą trasę lub jej część, jeżeli
chcesz dzielić fascynujące momenty niezapomnianej podróży i jej niewygody -
daj znać.

Czas: 1 rok+

Mój mail: surya@op.pl

Proszę o kontakt osoby ZDECYDOWANE na taki wyjazd.

Od Turcji po Tybet - od Andamanów po Indonezję.

Obserwuj wątek
    • qczi Re: AZJA 2004 JAZDA 12.12.03, 19:16
      ile trzeba miec mniej wiecej kasy?
    • surya7 Re: AZJA 2004 JAZDA 12.12.03, 19:53
      Licz średnio 10 USD na dzień. Górką.

      Jak dojedziesz do Singapuru czy Malezji to nie wystarczy. Tak, ale do Półwyspu
      Malajskiego długa droga...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka