06.05.06, 18:55
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
    • chaladia Have mercy! 06.05.06, 22:17
      Nie jestem przekonany, czy rozdrobnienie tej i tak niewielkiej garstki
      piszących Zielonobiałołęczan na dwa fora będzie dobrze służyć wzajemnej
      komunikacji...
      • olcikowska Re: Have mercy! 07.05.06, 08:08
        zgadzam sie z przedmowca (przedmowczynia)
        • szczoter Re: Have mercy! 07.05.06, 12:59
          Chyba, że będziemy zaglądać na obasmile
          Będę monitorował nowe forum, ale ZB nie opuszczę.
    • oracle_dba [...] 07.05.06, 22:37
      Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
    • compet_pl Re: Zbogdanca napisala 08.05.06, 11:49
      zbogdanca napisala:
      Sami widzicie, tam komercja, a tu duch i klimat stworzony przez Competa i
      Ostródzką. Tam punkt informacyjny sprawnie działający, a tu miejsce spotkań.
      No i co z tego, że wolniej działa kiedy jest tak miło.


      P.S.
      Zbogdanca, przepraszam, że Twoja wypowiedz jest podana w ten sposób (z mojego
      logina), ale technicznie nie daje się inaczej tego zrobić.
      • zbogdanca Re: Zbogdanca napisala 09.05.06, 21:02
        Moja wypowiedź była odpowiedzią na konkretny post, po ocenzurowaniu części
        postów brzmi jak panegiryk. A swoją drogę ciekawe Compecie czy i ten tekst
        dosięgnie Twoja cenzura. Z niepojem obserwuję, że robi się nam "Folwark
        zwierzęcy" Pozdrawiam
        • zbogdanca Re: niepotrzebne emocje 10.05.06, 14:54
          Z ostatnim zdaniem przesadziłam, poniosło mnie, przepraszam.
        • compet_pl Dlaczego zniknęły niektóre posty? 10.05.06, 15:28
          Zbogdanca napisała:
          > A swoją drogę ciekawe Compecie czy i ten tekst dosięgnie Twoja cenzura.
          > Z niepojem obserwuję, że robi się nam "Folwark zwierzęcy" Pozdrawiam


          Ale się narobiło. Jak mówi przysłowie? Nie biała baba kłopotu, założyła sobie
          forum. No cóż, sam tego chciałeś. To się teraz publicznie tłumacz...

          Zbogdanca, nie obraź się, ale myślę, że użycie przez Ciebie słowa cenzura jest
          chyba zbyt mocnym określeniem. Tak naprawdę, to nigdy tutaj jej nie było i (mam
          nadzieję) nie będzie. To jest otwarte forum, ale od czasu do czasu kasowane są
          wybrane posty, które zawierają teksty ogłoszeń o sprzedaży, reklam itp. Takie
          ustaliliśmy zasady. Będę także na pewno interweniował,
          jeśli pojawią się jakiekolwiek próby obrażania innych osób na forum itp. Na
          szczęście nie było do tej pory takowych, jak to bywa na wielu innych forach.


          A teraz sprawa skasowania tych postów.
          Już raz mieliśmy podobną sytuację. Ktoś stworzył swoje forum i zrobił
          sobie "bezpłatną" reklamę na naszym. Miałem wielką chęć skasować taki post. Bo
          niby dlaczego ktoś za darmochę ma korzystać z naszej pracy? Mieszbia i ja
          straciliśmy masę czasu na wrzucanie ulotek o forum do Waszych skrzynek
          pocztowych. Ale wytrzymałem i nie interweniowałem. Post pozostał. Pomyślałem
          sobie, że nasze forum powinno obronić się samo.

          Tym razem sprawa jest trochę inna. Z początku było podobnie. Klasyczny
          post "Zapraszam na...". Nie kasowałem. Następnie pojawia się drugi post, że
          nowe forum:
          "ma troche wiecej możliwości i mam nadzieje ze technicznie bedzie
          dzialac trocha szybciej bo dzisiaj okolo 14:00-15:00 na formu gazeta.pl cos sie
          przytkalo korzysta z niego tysiace osob takze tak sie moze byc czasami"

          To już mnie "troszeczkę" wkurzyło. Ktoś przychodzi do nas, bezpłatnie reklamuje
          swoje i dodaje na koniec, że JEGO NOWE FORUM JEST LEPSZE OD NASZEGO. Bez
          przesady!!!
          Wybaczcie mi Szanowni Forumowicze, ale nie zdzierżyłem tego, poniosły mnie
          nerwy i skasowałem te 2 posty. I taka oto jest cała historia...
          • mieszbia Re: Dlaczego zniknęły niektóre posty? 10.05.06, 16:23
            Popieram swego przedmówcę.
            Informacja o nowym forum powinna być jedyną,jaka może informować o utworzeniu
            powyższego.Rozpisywanie się co tam sie dzieje,a tym bardziej porównywanie
            (zostawmy to osobom odwiedzającym)jest już przegięciem.
            Pzdr,Piotr.
          • compet_pl Posty Zbogdanca i Mieszbia 10.05.06, 23:32
            Przy okazji usunięcia 2 postów Oracle_dba, pojawił się mały problem techniczny.
            Razem ze skasowanymi listami, równocześnie zniknęły wiadomości napisane
            później, jako odpowiedzi do nich. Ta przypadłość dotknęła niestety trzy posty
            Zbogdanca oraz jeden Mieszbia. Nie zadziałała tu żadna cenzura. Po prostu nie
            potrafię tego w żaden sposób naprawić. Albo tak to ma działać albo muszę się
            jeszcze trochę poduczyć. Przepraszam za to zamieszanie.

            Poniżej zamieszczę jeszcze raz treści tych "niechcący" skasowanych postów.
            Niestety będą to wierne kopie napisane z mojego logina.
            • compet_pl Post Zbogdanca - 07.05.06, 15:22 10.05.06, 23:35
              Autor: Zbogdanca
              Data: 07.05.06, 15:22

              **********
              Już się tam zalogowałam, nowe forum ma zupełnie inny charakter niż starsze.
              Starsze jest jak spotkanie z sąsiadem przed domem. Nowe ze swoją konstrukcją i
              prawdopodobnym zamiarem administratora będzie raczej informacyjne. Cieszy mnie
              każda nowa inicjatywa, administratorowi życzę powodzenia.
            • compet_pl Post Zbogdanca - 08.05.06, 11:19 10.05.06, 23:37
              Autor: Zbogdanca
              Data: 08.05.06, 11:19

              **********
              oracle_dba napisał:

              > zgadzam sie z przedmowca
              > forum (...) ma troche wiecej mozliwosci
              > i mam nadzieje ze technicznie bedzie dzialac trocha szybciej
              > pozdrawiam
              > irek
              > (...)

              Sami widzicie, tam komercja, a tu duch i klimat stworzony przez Competa i
              Ostródzką. Tam punkt informacyjny sprawnie działający, a tu miejsce spotkań.
              No i co z tego, że wolniej działa kiedy jest tak miło.
            • compet_pl Post Zbogdanca - 08.05.06, 12:15 10.05.06, 23:42
              Autor: Zbogdanca
              Data: 08.05.06, 12:15

              **********
              To forum broni się samo, teraz dopiero Compecie zrobiłeś reklamę. Dla osób
              które dotknął socjalizm wolność wyboru jest wielką wartością. Po co Ci
              bezwiedni forumowicze. Weszłam tam, oceniłam i doceniłam to co stworzyłeś.
              Serdecznie pozdrawiam.
            • compet_pl Post Mieszbia - 10.05.06, 02:42 10.05.06, 23:43
              Autor: Mieszbia
              Data: 10.05.06, 02:42

              **********
              Na forum powinna być tylko informacja o nowopowstałym forum i ew. linku do
              niego.Pisanie ,co na nim się dzieje i porownywanie do innych- to już przegiecie.
              • zbogdanca Re: Post Mieszbia - 10.05.06, 02:42 11.05.06, 10:35
                compet_pl napisał:

                > Autor: Mieszbia
                > Data: 10.05.06, 02:42
                >
                > **********
                > Na forum powinna być tylko informacja o nowopowstałym forum i ew. linku do
                > niego.Pisanie ,co na nim się dzieje i porownywanie do innych- to już
                przegiecie

                Jestem tego samego zdania, dlatego zareagowałam. Dyskusyjne stało się dla mnie
                zostawienie wycinanki pochwalnej.
    • compet_pl Do Oracle_dba! 08.05.06, 15:19
      Witaj Oracle_dba!

      Chciałbym się z Tobą skontaktować. Wysłałem do Ciebie maila na Twój gazetowy
      adres oracle_dba@gazeta.pl.

      Pozdrawiam serdecznie
    • mieszbia Info o nowym forum. 12.05.06, 01:08
      Niech admin umieści informację,która była w pierwszym pości o tym forum i
      zakończmy dyskusię na ten temat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka