oracle_dba 06.05.06, 18:55 Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum . Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chaladia Have mercy! 06.05.06, 22:17 Nie jestem przekonany, czy rozdrobnienie tej i tak niewielkiej garstki piszących Zielonobiałołęczan na dwa fora będzie dobrze służyć wzajemnej komunikacji... Odpowiedz Link
szczoter Re: Have mercy! 07.05.06, 12:59 Chyba, że będziemy zaglądać na oba Będę monitorował nowe forum, ale ZB nie opuszczę. Odpowiedz Link
oracle_dba [...] 07.05.06, 22:37 Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum . Odpowiedz Link
compet_pl Re: Zbogdanca napisala 08.05.06, 11:49 zbogdanca napisala: Sami widzicie, tam komercja, a tu duch i klimat stworzony przez Competa i Ostródzką. Tam punkt informacyjny sprawnie działający, a tu miejsce spotkań. No i co z tego, że wolniej działa kiedy jest tak miło. P.S. Zbogdanca, przepraszam, że Twoja wypowiedz jest podana w ten sposób (z mojego logina), ale technicznie nie daje się inaczej tego zrobić. Odpowiedz Link
zbogdanca Re: Zbogdanca napisala 09.05.06, 21:02 Moja wypowiedź była odpowiedzią na konkretny post, po ocenzurowaniu części postów brzmi jak panegiryk. A swoją drogę ciekawe Compecie czy i ten tekst dosięgnie Twoja cenzura. Z niepojem obserwuję, że robi się nam "Folwark zwierzęcy" Pozdrawiam Odpowiedz Link
zbogdanca Re: niepotrzebne emocje 10.05.06, 14:54 Z ostatnim zdaniem przesadziłam, poniosło mnie, przepraszam. Odpowiedz Link
compet_pl Dlaczego zniknęły niektóre posty? 10.05.06, 15:28 Zbogdanca napisała: > A swoją drogę ciekawe Compecie czy i ten tekst dosięgnie Twoja cenzura. > Z niepojem obserwuję, że robi się nam "Folwark zwierzęcy" Pozdrawiam Ale się narobiło. Jak mówi przysłowie? Nie biała baba kłopotu, założyła sobie forum. No cóż, sam tego chciałeś. To się teraz publicznie tłumacz... Zbogdanca, nie obraź się, ale myślę, że użycie przez Ciebie słowa cenzura jest chyba zbyt mocnym określeniem. Tak naprawdę, to nigdy tutaj jej nie było i (mam nadzieję) nie będzie. To jest otwarte forum, ale od czasu do czasu kasowane są wybrane posty, które zawierają teksty ogłoszeń o sprzedaży, reklam itp. Takie ustaliliśmy zasady. Będę także na pewno interweniował, jeśli pojawią się jakiekolwiek próby obrażania innych osób na forum itp. Na szczęście nie było do tej pory takowych, jak to bywa na wielu innych forach. A teraz sprawa skasowania tych postów. Już raz mieliśmy podobną sytuację. Ktoś stworzył swoje forum i zrobił sobie "bezpłatną" reklamę na naszym. Miałem wielką chęć skasować taki post. Bo niby dlaczego ktoś za darmochę ma korzystać z naszej pracy? Mieszbia i ja straciliśmy masę czasu na wrzucanie ulotek o forum do Waszych skrzynek pocztowych. Ale wytrzymałem i nie interweniowałem. Post pozostał. Pomyślałem sobie, że nasze forum powinno obronić się samo. Tym razem sprawa jest trochę inna. Z początku było podobnie. Klasyczny post "Zapraszam na...". Nie kasowałem. Następnie pojawia się drugi post, że nowe forum: "ma troche wiecej możliwości i mam nadzieje ze technicznie bedzie dzialac trocha szybciej bo dzisiaj okolo 14:00-15:00 na formu gazeta.pl cos sie przytkalo korzysta z niego tysiace osob takze tak sie moze byc czasami" To już mnie "troszeczkę" wkurzyło. Ktoś przychodzi do nas, bezpłatnie reklamuje swoje i dodaje na koniec, że JEGO NOWE FORUM JEST LEPSZE OD NASZEGO. Bez przesady!!! Wybaczcie mi Szanowni Forumowicze, ale nie zdzierżyłem tego, poniosły mnie nerwy i skasowałem te 2 posty. I taka oto jest cała historia... Odpowiedz Link
mieszbia Re: Dlaczego zniknęły niektóre posty? 10.05.06, 16:23 Popieram swego przedmówcę. Informacja o nowym forum powinna być jedyną,jaka może informować o utworzeniu powyższego.Rozpisywanie się co tam sie dzieje,a tym bardziej porównywanie (zostawmy to osobom odwiedzającym)jest już przegięciem. Pzdr,Piotr. Odpowiedz Link
compet_pl Posty Zbogdanca i Mieszbia 10.05.06, 23:32 Przy okazji usunięcia 2 postów Oracle_dba, pojawił się mały problem techniczny. Razem ze skasowanymi listami, równocześnie zniknęły wiadomości napisane później, jako odpowiedzi do nich. Ta przypadłość dotknęła niestety trzy posty Zbogdanca oraz jeden Mieszbia. Nie zadziałała tu żadna cenzura. Po prostu nie potrafię tego w żaden sposób naprawić. Albo tak to ma działać albo muszę się jeszcze trochę poduczyć. Przepraszam za to zamieszanie. Poniżej zamieszczę jeszcze raz treści tych "niechcący" skasowanych postów. Niestety będą to wierne kopie napisane z mojego logina. Odpowiedz Link
compet_pl Post Zbogdanca - 07.05.06, 15:22 10.05.06, 23:35 Autor: Zbogdanca Data: 07.05.06, 15:22 ********** Już się tam zalogowałam, nowe forum ma zupełnie inny charakter niż starsze. Starsze jest jak spotkanie z sąsiadem przed domem. Nowe ze swoją konstrukcją i prawdopodobnym zamiarem administratora będzie raczej informacyjne. Cieszy mnie każda nowa inicjatywa, administratorowi życzę powodzenia. Odpowiedz Link
compet_pl Post Zbogdanca - 08.05.06, 11:19 10.05.06, 23:37 Autor: Zbogdanca Data: 08.05.06, 11:19 ********** oracle_dba napisał: > zgadzam sie z przedmowca > forum (...) ma troche wiecej mozliwosci > i mam nadzieje ze technicznie bedzie dzialac trocha szybciej > pozdrawiam > irek > (...) Sami widzicie, tam komercja, a tu duch i klimat stworzony przez Competa i Ostródzką. Tam punkt informacyjny sprawnie działający, a tu miejsce spotkań. No i co z tego, że wolniej działa kiedy jest tak miło. Odpowiedz Link
compet_pl Post Zbogdanca - 08.05.06, 12:15 10.05.06, 23:42 Autor: Zbogdanca Data: 08.05.06, 12:15 ********** To forum broni się samo, teraz dopiero Compecie zrobiłeś reklamę. Dla osób które dotknął socjalizm wolność wyboru jest wielką wartością. Po co Ci bezwiedni forumowicze. Weszłam tam, oceniłam i doceniłam to co stworzyłeś. Serdecznie pozdrawiam. Odpowiedz Link
compet_pl Post Mieszbia - 10.05.06, 02:42 10.05.06, 23:43 Autor: Mieszbia Data: 10.05.06, 02:42 ********** Na forum powinna być tylko informacja o nowopowstałym forum i ew. linku do niego.Pisanie ,co na nim się dzieje i porownywanie do innych- to już przegiecie. Odpowiedz Link
zbogdanca Re: Post Mieszbia - 10.05.06, 02:42 11.05.06, 10:35 compet_pl napisał: > Autor: Mieszbia > Data: 10.05.06, 02:42 > > ********** > Na forum powinna być tylko informacja o nowopowstałym forum i ew. linku do > niego.Pisanie ,co na nim się dzieje i porownywanie do innych- to już przegiecie Jestem tego samego zdania, dlatego zareagowałam. Dyskusyjne stało się dla mnie zostawienie wycinanki pochwalnej. Odpowiedz Link
compet_pl Do Oracle_dba! 08.05.06, 15:19 Witaj Oracle_dba! Chciałbym się z Tobą skontaktować. Wysłałem do Ciebie maila na Twój gazetowy adres oracle_dba@gazeta.pl. Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link
mieszbia Info o nowym forum. 12.05.06, 01:08 Niech admin umieści informację,która była w pierwszym pości o tym forum i zakończmy dyskusię na ten temat. Odpowiedz Link