Dodaj do ulubionych

Airedale Terrier

24.03.07, 15:31
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=664&w=59638199
Na Grabinę przybłąkał się Airedale Terrier. Wyglada na domowego i rasowego -
czy on komuś nie zginął? Albo może ktoś chciałby mieć za darmo ładnego psa?
Chwilowo to on jest kudłacz, ale jeśli się go ostrzyże, to będzie to pies,
którym można się będzie pochwalić, a biorąc pod uwagę, że jest cłakiem spory -
to i dom obroni...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka