gbza 27.06.07, 19:53 Doroczna impreza integracyjna mieszkańców os. Derby i sąsiednich na Zielonej Białołęce. Zapisy i szczegóły na www.derbix.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jogger007 Re: Tour de Derbix 2007 29.06.07, 09:30 Brawo dla mieszkańców Osiedla Derby. Okazuje się, że i na Zielonej Białołece można coś zorganizować. Piękny przykład dla marudzącej reszty. Odpowiedz Link
varsava Re: Tour de Derbix 2007 29.06.07, 09:40 może przy tej okazji udałoby się zorganizować małą zbiórkę podpisów pod listem? Odpowiedz Link
jogger007 Re: Tour de Derbix 2007 07.07.07, 20:36 Niestety nie udało mi się wystartować (inne obowiązki), ale o 17 wybrałem się na objazd trasy i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Super oznakowanie godne mistrzowskiej, profesjonalnej imprezy: taśmy, tablice kierunkowe w prawo, w lewo, prosto, do tego strzałki oraz tabliczki: uwaga samochód, piach, ślisko itp. Sama trasa wytyczona przez kogoś kto ma znakomicie objężdżoną okolicę. Nie wymagająca technicznie, prawie płaska, bez ostrych zakrętów dobra dla dorosłych i dla dzieci, można spokojnie przejechać beż zsiadania. Kółko według mojego (kiepskiego co prawda) licznika ca. 10,5 km. Gratulacje dla pomysłodawców i wykonawców zwłaszcza, że był to już 4-ty wyścig. Za rok pięciolecie. Mam nadzieję, że uda mi się wystartować. Wprawdzie pogoda nie sprzyjała ale mam nadzieję, że z takim przygotowaniem impreza się udała. Odpowiedz Link