Dodaj do ulubionych

Motorola się podnosi?

IP: *.chello.pl 14.11.09, 11:03
co za bzdura. Motorola ma się świetnie. Owszem dział telefonów ostatnio nie przędł najepiej ale Motorola ma swoich wiernych użytkowników. Ja bardzo lubię Motorolę. Za to że wypusciła Aurę, za V8 i V9 bez pierdyliardów megapikseli ale skupili się na telefnie implementując najpierw CrystalTalk 1 a dziś już CT2. Za to że Motorola sprzedaje dobre telefony z naciskiem na telefony. Jeżeli nei jesteś lamusem poszukującym wszystkiego w telefonie...oprócz telefonu to Motorola nie jest dla nich. Motorola to taka troszkę konserwa...bo robi dobre telefony...ale dziś nie telefon jest w cenie a GPS, Aparat, MP3...wszystko oprócz rozmów.
Obserwuj wątek
    • operacjeplastyczne Motorola się podnosi? 14.11.09, 11:45
      O co biega. Przecież Android jest Googla.
      • kosmiczny_swir Android jest Open Source 14.11.09, 12:21
        Android jest Open Source na licencji GPL i Apache.
        • mackuu80 Re: Android jest Open Source 30.12.14, 11:46
          jak powyżej mobilebiz.pl/2014/11/czy-android-jest-prawdziwa-platforma-open-source/
      • Gość: ja Re: Motorola się podnosi? IP: *.Red-79-145-164.dynamicIP.rima-tde.net 14.11.09, 12:46
        Android to system operacyjny, Droid to telefon z tym systemem produkowany przez
        Motorolę.
        • Gość: miś Komórka znikła jak i ostatnia komórka redaktora to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.09, 16:42
          piszącego. ZNIKŁA, haha....
    • Gość: hahaha iPhone kiler IP: *.anonymouse.org 14.11.09, 12:09
      Droid to miał być iPhone killer, a wyszedł iPhone kiler - taki, co
      zabija śmiechem. 10 razy mniejsza sprzedaż mówi wszystko...
      • Gość: 7o98i78 Re: iPhone kiler IP: *.chello.pl 14.11.09, 12:52
        a szkoda bo 10 razy lepsza jest moto...
      • Gość: zz Re: iPhone kiler IP: 188.33.179.* 14.11.09, 14:10
        Dopiero zaczęli. Poza tym tutaj chodzi nie tylko o sprzedaż telefonu, ale też
        usług telekomunikacyjnych, których warunki i ceny powodują w tym przypadku, że
        otwiera się raczej nóż w kieszeni a nie portfel.

        Cały szum i używanie słowa "killer" wziął się z tego, że operator poszedł tutaj
        drogą Apple, czyli użył agresywnych reklam.

        Będą też telefony innych producentów z systemem Android 2.0 i o podobnych
        parametrach technicznych, np. bez wysuwanej klawiatury, która dla większości
        ludzi raczej nie jest dobrym pomysłem.
        • Gość: hahaha Re: iPhone kiler IP: *.anonymouse.org 14.11.09, 15:48
          Dopiero zaczęli? Motorola produkuje komórki dużo, dużo dłużej niż
          Apple.
          • Gość: zz Re: iPhone kiler IP: 94.254.169.* 14.11.09, 16:23
            > Dopiero zaczęli? Motorola produkuje komórki dużo, dużo dłużej niż
            > Apple.

            Z pewnością dopiero zaczęli sprzedawać ten konkretny model.
            • Gość: hahaha Re: iPhone kiler IP: *.anonymouse.org 14.11.09, 17:10
              To Apple zaczęło sprzedawać swój telefon przed premierą?
        • Gość: tun Nie wiesz co piszesz! IP: *.is.net.pl 25.11.09, 04:20
          Wysuwana klawiatura to świetna sprawa, chyba że wolisz emaile/smsy pisac na szle
          lub za pomoca 9 klawiszy? hahah Gdybym mial wybierac wybralbym slidera od
          motoroli zamiast ishitu.
      • Gość: kloss Re: iPhone kiler IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.09, 22:41
        A ja srajfona nigdy nie kupie, a motorolę prawdopodobnie.
        Apple - namiastka fajności dla niefajnych ludzi...
        • Gość: why, klos Re: iPhone kiler IP: 87.204.10.* 14.11.09, 23:09
          @kloss: a widziałeś, jak ten telefon będzie wyglądał? Motorola produkuje słabe,
          brzydkie i niefunkcjonalne telefony (stacjonarne też!). Trzeba przyznać, dosyć
          pancerne mechanicznie. Ale to dużo za mało.
          A dołuje, bo poza rynkiem amerykańskim od trzech lat praktycznie nie istnieje.

          Mam duży sentyment do Motoroli, wszak moje komputery przez lata były napędzane
          prockiem motoroli. Ale nie chciało im się już w nie inwestować i - it's a pity -
          śmigam na intelu.
          • Gość: zbsz Re: iPhone kiler IP: 94.254.232.* 15.11.09, 08:46
            > Mam duży sentyment do Motoroli, wszak moje komputery przez lata były
            > napędzane prockiem motoroli. Ale nie chciało im się już w nie inwestować
            > i - it's a pity - śmigam na intelu.

            No to już wiadomo, co to za komputery. Jak szef kultu zdecyduje, że należy
            używać procesorów zaprojektowanych w Mozambiku (gdyby takie były), to takich
            będziesz używał i wyrobisz sobie nowe sentymenty. ;>
    • Gość: Hoborg Co to znaczy "znikła"? Co to za język? IP: *.b-ras1.chf.cork.eircom.net 14.11.09, 12:41
      Nie macie tam słownika?
      • Gość: apollo Re: Co to znaczy "znikła"? Co to za język? IP: *.acn.waw.pl 14.11.09, 13:05
        "Czerwcowy debiut iPhone'a 3GS przyniósł sprzedaż na poziomie miliona sztuk tylko w czasie pierwszego weekendu"

        Tutaj jest ładna kalka stylistyczna z angielskiego. Żeby było śmieszniej - informacja podana w ten sposób też jest prawdziwa, ale implikuje i podkreśla inną rzecz niż ta, o którą chodziło autorowi. W tej chwili zdanie wskazuje na to, że później nie sprzedawał się aż tak dobrze, a przecież chodziło o pokazanie, że już podczas pierwszego weekendu sprzedano milion sztuk.
        • ffamousffatman Re: Co to znaczy "znikła"? Co to za język? 14.11.09, 17:05
          @apollo: "zdanie wskazuje na to, że później nie sprzedawał się aż tak dobrze, a
          przecież chodziło o pokazanie, że już podczas pierwszego weekendu sprzedano
          milion sztuk."

          Nie wskazuje, nie błaźń się wiejski filologu.
        • Gość: sffds Re: Co to znaczy "znikła"? Co to za język? IP: *.dyn.optonline.net 14.11.09, 20:31
          masz nasr@ne w glowie, zapisz sie do dzialu polonistyka
          • business3 Dobrze, że są iPhone i Droid. Do wyboru. 14.11.09, 21:02
            Dobrze, że są iPhone i Droid. Do wyboru.
      • Gość: slownik Re: Co to znaczy "znikła"? Co to za język? IP: 91.123.169.* 14.11.09, 14:53
        Mamy słownik i Tobie też polecamy zanim się następnym razem zbłaźnisz.

        so.pwn.pl/lista.php?co=znik%B3a
    • parvuselephantus Znik... co? "zniknęła"!!! 14.11.09, 13:09
      Michale Chudziński zdajże wreszcie maturę!!!
      • Gość: slownik Re: Znik... co? "zniknęła"!!! IP: 91.123.169.* 14.11.09, 14:53
        Mamy słownik i Tobie też polecamy zanim się następnym razem zbłaźnisz.

        so.pwn.pl/lista.php?co=znik%B3a
    • Gość: Andrzej Znikła? czy Zniknęła? IP: *.chelmnet.pl 14.11.09, 14:05
      • Gość: slownik Re: Znikła? czy Zniknęła? IP: 91.123.169.* 14.11.09, 14:53
        Obie formy są poprawne.

        so.pwn.pl/lista.php?co=znik%B3a
    • Gość: AdasMiauczynski Zniknela! zniknela! IP: *.range81-153.btcentralplus.com 14.11.09, 14:59
      Czy absolwenci dziennikarstwa w Gazecie Wyborowej nie uczyli sie
      nigdy polskiego?! Czy jest taka Wasza specyfika?
      • Gość: penguin Re: Zniknela! zniknela! IP: *.chello.pl 14.11.09, 17:50
        Cholera ich wie, ale na pewno mniej spali na lekcjach niż ty. Po
        pierwsze, jesteś na stronach Gazety.pl a nie Gazety Wyborczej,
        Wyborowej, Wrotkowej albo Wędkarskiej czy jak tam sobie to nazwiesz.
        Po drugie, tekst pochodzi z Dziennika Internautów (co syngalizuje
        znaczek pod tytułem i "Źródło..." na dole), a więc nie pisał go nikt
        z Agory. Po trzecie, sprawdź sobie najpierw w słowniku, a potem się
        rzucaj. Ech, dzieci MTV powoli się starzeją - sposób odbioru treści
        ciągle ten sam (wystarczy tytuł i dwa zdania leadu, reszta tl;dr),
        ale tetryckiej żółci przybywa.
    • gelbigel wygląda jak stare zx spectrum 14.11.09, 15:14
      może tak pokusić się o ergonomiczny i ładny dla oka wygląd zanim coś sie
      wypuści na rynek. Nie dziwota że ajwajfony zostały wykupione w 100% a nie w
      50, sa po prostu ładne (ala Kubrick).
    • Gość: m&m "znikła"? IP: *.chello.pl 14.11.09, 15:47
      NIJNĘŁA !
    • Gość: gostek Motorola się podnosi? IP: *.ptr.magnet.ie 14.11.09, 18:39
      blog
    • Gość: Marasp Motorola się podnosi? IP: *.popl.cable.ntl.com 14.11.09, 18:49
      sorry ale w europie motorola sobie nieugra...wypuscili badziew po ponad 18
      miesiacach zwlekania i mysla ze dogonia czolowke producentow smartfonow
      sponsorujac tendencyjne artykuliki...ciekawe ile wam zaplacili za wygadywanie
      bzdur na gazeta.pl i na "wired" od kiedy to mozna porownywac do iPhona
      motorole z rozsuwana klawiatura....porownajcie HTC HD2. bo to jest iPhone
      killer albo chociaz HTC Hero albo samsunga Omnie2 albo SE Xperia2... zal ze
      polskie dziennikarstwo technologiczne stoi na tak kiepskim poziomie...
      • Gość: stn Re: Motorola się podnosi? IP: 188.33.145.* 14.11.09, 19:57
        No chociażby Droid ma większą rozdzielczość ekranu od HTC Hero i szybszy
        procesor, więc pod tymi względami wypadnie lepiej niż HTC Hero w porównaniu do
        iPhona.
      • Gość: 1dozen Re: Motorola się podnosi? IP: *.chello.pl 15.11.09, 02:53
        HD2 iPhone killerem? HD2 jakąkolwiek konkurencją dla Androida?
        Hahahahahha bardzo zabawne. Używam tego telefonu od tygodnia i to
        jest totalny badziew. HTC bardzo starało się, żeby przykryć brzydką,
        śmierdzącą kupę Windows Mobile swoim interfejsem, ale niestety nie
        do końca im się udało. Używa się tego równie przyjemnie jak papieru
        ściernego do podcierania tyłka. Ekran pojemnościowy wydawał
        wybawieniem, ale w praktyce niewiele zmienia. Panie Ballmer, kończ
        waść, wstydu sobie oszczędź. Rób Pan dalej te łindołsy na peceta, a
        smartfony sobie daruj, bo wychodzi Panu to równie dobrze, jak
        polskiej reprezentacji kopinogów zdobywanie mistrzostwa Europy.
    • Gość: mklom Motorola się podnosi? IP: *.chello.pl 14.11.09, 19:25
      Wszystko dzięki androidowi
    • joslqecko Motorola się podnosi? 15.11.09, 22:37
      Nie wiem po co ta firma sie podnosi
      Moim zdaniem powinna upaść na twarz
      Jej telefony to moim zdaniem gnioty
      i współczuję ludziom którzy je kupili.
      • Gość: wolfy Re: Motorola się podnosi? TAK! IP: *.is.net.pl 25.11.09, 04:22
        Ja wspolczuje kazdemu kto używa Ishitu :) Telefon z ekranem dotykowym i
        klawiatórą na ekranie? ahahahha co za gniot:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka