Gość: Pewex
IP: *.chello.pl
14.11.09, 11:03
co za bzdura. Motorola ma się świetnie. Owszem dział telefonów ostatnio nie przędł najepiej ale Motorola ma swoich wiernych użytkowników. Ja bardzo lubię Motorolę. Za to że wypusciła Aurę, za V8 i V9 bez pierdyliardów megapikseli ale skupili się na telefnie implementując najpierw CrystalTalk 1 a dziś już CT2. Za to że Motorola sprzedaje dobre telefony z naciskiem na telefony. Jeżeli nei jesteś lamusem poszukującym wszystkiego w telefonie...oprócz telefonu to Motorola nie jest dla nich. Motorola to taka troszkę konserwa...bo robi dobre telefony...ale dziś nie telefon jest w cenie a GPS, Aparat, MP3...wszystko oprócz rozmów.