Gość: Agata
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.02.04, 21:34
Witam.
Mam problem z ustawieniem strony startowej.
Weszłam "niechcący" na stronę www.whatfind.com./page.html. Naotwierało mi sie
masę okien, które szybko pozamykałam, ale ades ten ustawił sie jako stona
startowa. Nie mogę teraz tego zmienić, bo okno jest "wygaszone".
Proszę o pomoc, co mam robić?