margot_may
23.07.10, 13:34
Od wczoraj mam problem z połączeniem z internetem na laptopie. Łączę się przez
kabel sieciowy z domowym PC, który ma modem. Laptop po wyjściu z hibernacji
nie ma połączenia z netem, tylko z PC. W rozwiązywaniu problemów wskazał brak
serwera DNS, ale po ponownym uruchomieniu obu komputerów połączenie z netem
jest. I tak ciągle-hibernacja-brak netu-uruchamiam ponownie oba-net jest. Jest
na to jakiś sposób?