Dodaj do ulubionych

problem z połączeniem

23.07.10, 13:34
Od wczoraj mam problem z połączeniem z internetem na laptopie. Łączę się przez
kabel sieciowy z domowym PC, który ma modem. Laptop po wyjściu z hibernacji
nie ma połączenia z netem, tylko z PC. W rozwiązywaniu problemów wskazał brak
serwera DNS, ale po ponownym uruchomieniu obu komputerów połączenie z netem
jest. I tak ciągle-hibernacja-brak netu-uruchamiam ponownie oba-net jest. Jest
na to jakiś sposób?
Obserwuj wątek
    • smutas Re: problem z połączeniem 23.07.10, 21:04
      Tracenie polaczenia sieciowego po hibernacji jest "normalne". Zeby to poprawic
      (o ile sie da) to trzeba sie przekopac przez tony windowsowych helpow. No i
      oczywiscie Google :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka