Dodaj do ulubionych

Gry na Kindle

06.08.10, 12:50
Whispernet pozwalalby rowniez na rozgrywki (szachy, warcaby) w dowolnym momencie i czasie. Oczywiscie, wymagaloby to oplacenia jakiegos abonamentu albo prepaida, ale jest to wykonalne i byloby ciekawe.

Rowniez z marketingowego punktu widzenia gdzie Kindle celuje w inteligentnego uzytkownika (as opposed to: skretynialych gadzeciarzy ktorzy chca w McDo zrobic wrazenie na gimnazjalistkach pokazujac im na wiadomym produkcie zdjecia z sobotniego grilla za stodola u szwagra).
Obserwuj wątek
    • w126.11 Re: Gry na Kindle 07.08.10, 23:36
      Niestety te gry są teraz dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych w Stanach. Mam nadzieję, że na dłuższą metę nie będzie ograniczenia używania aplikacji na Kindle dla użytkowników międzynarodowych.
    • mar-80 Re: Gry na Kindle 19.01.11, 20:02
      Racja, są niedostępne... chyba, że "wirtualne" odwiedzimy Stany ekindle.pl/gry-na-kindle-oraz-ksiazki-z-listy-top-100-free-w-polsce/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka