Dodaj do ulubionych

p2p na radiu

IP: *.lci.prv.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.04, 01:51
Jest jakiekikolwiek program p2p ktory dziala na laczu radiowym i jest na nim
dobry transfer?Jak narazie nalepiej wypada mi DC++ ale transfery w porownaniu
z polaczeniami http to wypadaja conajmniej cienko.Http-50-100KB/S DC ok 10
KB/s da sie cos z tym zrobic wogule???bylbym wdzieczny za dop. albo chociaz
podajcie jakies warezy...
Obserwuj wątek
    • Gość: osiolek Re: p2p na radiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.04, 02:10
      to jeszcze raz ja
      • Gość: krzysiek Re: p2p na radiu IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 17.04.04, 10:52
        Ja mam radio i uzywam - emule zamiennie z torrentem (azureus). Transfery 10-30 kb/s. Nie mam przekierowanych portów.
    • gray Re: p2p na radiu 17.04.04, 11:33

      wszystkie programy p2p działają na łączu radiowym jak również na każdym innym.
      sytuacja jaką masz u siebie wynika najprawdopodobniej z konfiguracji twojej
      sieci.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka