Dodaj do ulubionych

serwer do firmy

20.02.14, 12:41
Witam. Zastanawiam się nad zakupem serwera i ups - co myślicie o takim zestawie:
www.112it.pl/p/2582KAG + www.112it.pl/p/53961KX ; dla 10 użytkowników, docelowo może do 15, oprogramowanie comarch ERP optima, z możliwością postawienia kontrolera domeny.
Obserwuj wątek
  • pan-book Re: serwer do firmy 08.03.14, 15:21
   Rzeczywiście potrzebujesz fizycznego serwera? W małej firmie? Sprawdź, czy nie wystarczy Ci serwer wirtualny.
   • anna-cal.pl Re: serwer do firmy 09.03.14, 23:06
    Oczywiście, serwer VPS to prywatny serwer wirtualny idealny dla użytkowników chcących posiadać pełną kontrolę, wolność i niezależność. Cal.pl oferuje serwery VPS z pełnymi możliwościami administracyjnymi. Dostęp root przez SSH oraz panel administracyjny sprawia, że serwer można dowolnie skonfigurować do swoich potrzeb.
  • pankracypoglacy Re: serwer do firmy 19.07.23, 10:39
   Myślę, że do małej firmy nie potrzebujesz własnego serwera. Tak jak wspomniał pan-book, spokojnie możesz skorzystać z wirtualnego. Wyjątkiem może być branża w jakiej działasz i liczba dokumentów, jakie potrzebujesz przechować lub ile operacji musi być wykonywanych + ile osób ma mieć dostęp do nich w sposób zdalny.

   Wówczas możesz potrzebować dedykowanego, stacjonarnego rozwiązania. Żeby dobrze wybrać, trzeba mieć sporą wiedzę. Polecam poczytać ten artykuł: bizserver.eu/pl/blog/16-ranking-serwerow-dla-malych-firm dowiesz się z niego na co zwrócić uwagę przy wyborze serwera do firmy. Natomiast przy podjęciu decyzji polecam Ci temat przedyskutować ze specjalistą z branży. Serwery nie są tanie, więc po co zmarnować kasę na coś, co nie spełni Twoich oczekiwań. Lepiej kupić coś raz, a dobrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka