Dodaj do ulubionych

prośba o dsl

25.09.04, 19:41
witam wszystkich
moja sytuacja wyglada tak:
mam sdi,na kilka kompuów ale chciałbym zamuwić dsl,problem w tym że w moim regionie nie ma takiej możliwości i moja prośba do Was
czy ktokolwiek składał wnioski do tepsy o założenie i uruchomienie dsl'a(lub innego łącza)
wiem że im więcej wniosków wyladuje w tepsie tym lepiej,ale nie wiem czy jest jakiś wzorzec tego typu, a chciałbym napisać to w imieniu kilku urzędów(gmina,szkoła itp)
proszę was o pomoc
Obserwuj wątek
    • steven111 Re: prośba o dsl 26.09.04, 10:43
      pomóżcie jakkkolwiek:)
      • cooba75 Re: prośba o dsl 26.09.04, 11:14
        Rozumie, ze skladales juz wniosek wg wzorca zawartego na stronie www.internetdsl.pl/pages/zamowienie.php

        Jak u was z konkurencja (Dialog, Netia)??
        Jesli jest jakas konkurencja to wspomnij o tym, ze zlozysz podanie do ktorejs z tych firm.(My tak powiedzielismy,na poczatku nam powiedzieli, ze niema mozliwosci technicznych, a za 3 dni zadzwonil facet z pytaniem kiedy moze przysjsc zainstalowac modem aDSL) jesli niestety niema to proces ten potrfa o wiele dluzej. A wtedy ogolnie dzwon do nich, dowiaduj sie, naciskaj.

        Zycze powodzenia w walce.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka