steven111
25.09.04, 19:41
witam wszystkich
moja sytuacja wyglada tak:
mam sdi,na kilka kompuów ale chciałbym zamuwić dsl,problem w tym że w moim regionie nie ma takiej możliwości i moja prośba do Was
czy ktokolwiek składał wnioski do tepsy o założenie i uruchomienie dsl'a(lub innego łącza)
wiem że im więcej wniosków wyladuje w tepsie tym lepiej,ale nie wiem czy jest jakiś wzorzec tego typu, a chciałbym napisać to w imieniu kilku urzędów(gmina,szkoła itp)
proszę was o pomoc