gargamel131
30.05.06, 10:37
Witam.
Takie pytanie mam dotyczące tego co w temacie:
Wiadomo, że jednorazowo można ściagnąć z Rapida plik, który ma max 30MB,
później trzeba czekać zdaje się godzinę.
Mam do wysłania 50mp3, które łącznie zajmują 140MB. Spakowałem to Win Rarem po
70 MB. (maksymalnie jednorazowo można wysłać podobno 100MB).
No i pytanie: czy osoba do której to wysyłam odbierze ten 70megowy plik bez
problemu, czy Rapid nie będzie wrzeszczał, że to za dużo na raz?, Czy nie
lepiej podielić te 140MB na pliki po 30MB?
Pytam o to bo słyszałem różne opinie na ten temat, a sam mam słabe
doświadczenie z Rapidem.
Dzięki za przeczytanie tego i ewentualne odpowiedzi.