Dodaj do ulubionych

Pytanie dotyczące RapidShare'a

30.05.06, 10:37
Witam.
Takie pytanie mam dotyczące tego co w temacie:
Wiadomo, że jednorazowo można ściagnąć z Rapida plik, który ma max 30MB,
później trzeba czekać zdaje się godzinę.
Mam do wysłania 50mp3, które łącznie zajmują 140MB. Spakowałem to Win Rarem po
70 MB. (maksymalnie jednorazowo można wysłać podobno 100MB).
No i pytanie: czy osoba do której to wysyłam odbierze ten 70megowy plik bez
problemu, czy Rapid nie będzie wrzeszczał, że to za dużo na raz?, Czy nie
lepiej podielić te 140MB na pliki po 30MB?
Pytam o to bo słyszałem różne opinie na ten temat, a sam mam słabe
doświadczenie z Rapidem.
Dzięki za przeczytanie tego i ewentualne odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • 3promile Re: Pytanie dotyczące RapidShare'a 30.05.06, 12:49
      Odbierze bez problemu.
      Zastanawia mnie tylko, po co używać rapidshare, który ma w wersji free
      ograniczenia downloadu, skoro jest od groma innych serwerów bez takich szykan...
      • Gość: gargamel131 Re: Pytanie dotyczące RapidShare'a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.06, 13:14
        Na tyle co ja wysyłam to raczej wystarcza..
        A inne serwery często mnie zawodzą...megaupload.com np.
    • michal714 Re: Pytanie dotyczące RapidShare'a 30.05.06, 13:23
      Ja ściągam jednorazowo plik, który ma 100MB, jeżeli zmienisz IP to nie musisz czekać.
      > No i pytanie: czy osoba do której to wysyłam odbierze ten 70megowy plik bez
      > problemu, czy Rapid nie będzie wrzeszczał, że to za dużo na raz?
      Nie będzie wrzeszczał.
      • marex59 Re: Pytanie dotyczące RapidShare'a 30.05.06, 19:44
        Z ta możesz więcej wysłać www.wyslijto.pl/
        • Gość: Kosiarka Re: Pytanie dotyczące RapidShare'a IP: *.acn.waw.pl 31.05.06, 07:34
          Można sciągać i nie czekać np. najpierw Firefoxem a następny plik IE.
          następnie usuwamy ciasteczka i można ściągnać następne (jeśli mamy stałe łącze)
          choć nie zawsze działa.
          Spróbuj też wrzucić tutaj odrazu wszystko
          badongo.com/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka