Dodaj do ulubionych

Polski program P2P

21.07.06, 09:54
Hej
Znalazłem dziś w sieci fajny polski program p2p , bardzo szybko ściaga filmy i
muze :) sprawdz :
www.god.com.pl/menu/download.php?id=434
Obserwuj wątek
    • Gość: wojo65 Re: Polski program P2P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 10:06
      Coś trudno go ściągnąc.
    • Gość: gość Re: Polski program P2P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 11:53
      Jakto tródno ? naciśnij na "GoD 1.88 (969 KB)"
    • Gość: Viking Re: Polski program P2P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 13:05
      Aktywuje sie go poprzez wyslanie smsa za 3 zl czy to jakas sciema?
      • wojo65 Re: Polski program P2P 22.07.06, 15:07
        Fakt. Zupełnie za darmo. Jak internetowa telewizja i radio. Polska to cudowny
        kraj.
    • wqrwiony opinie zadowolonych użytkowików 22.07.06, 20:55
      2 z 10

      Adamek / dodano: 01.04.2006 14:48 / Ip: 80.53.173.114
      ludzie mózg wam sie przekręcił mam płacić 3 zł a tu mam to samo za free......
      ten god to szmelc.
      Wieslawito / dodano: 31.03.2006 21:53 / Ip: 83.19.28.74
      co bedziemy placic 3 zl jak mozna za dare :D
      www.zoom.idg.pl/ftp/pc_10313/GoDClient1.88%20pl.html zapraszam do ssania
      !!!!!
      lysolek / dodano: 31.03.2006 21:12 / Ip: 83.30.2.207
      to jest sit
      wywrot / dodano: 30.03.2006 23:36 / Ip: 82.160.102.130
      ten God jest za darmo po.. was za kiszke nie zapłace 3 zł.A tak apropo ( tpt
      ) ma racje ten God to jedno wielkie
      GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
      CZEŚĆ / dodano: 30.03.2006 15:59 / Ip: 83.29.160.241
      Super strona
      MAJOR / dodano: 30.03.2006 15:56 / Ip: 83.28.2.217
      yo
      dobrze / dodano: 30.03.2006 00:10 / Ip: 87.105.9.193
      dobry program zewzględu na szybkość
      mario / dodano: 28.03.2006 21:58 / Ip: 87.207.119.251
      ciekawe czy jest taki dobry jak go chwalicie.??
      Konik / dodano: 27.03.2006 16:52 / Ip: 83.168.96.133
      ok:]
      LOLO / dodano: 26.03.2006 16:54 / Ip: 83.27.211.63
      DO BANI NIE POLECAM
      h5n1 / dodano: 23.03.2006 22:47 / Ip: 213.155.185.122
      nie polecam
      cree / dodano: 23.03.2006 11:57 / Ip: 80.53.173.114
      dziadowdki ten god nic nie ciagnie jednym slowem kicha
      kundzio @ 5/04/2006, 0:59) *
      ten caly God ty syf jakich malo , jeszcze sie dobrze nie polaczyl i juz o kase
      prosi , najgorszy z klijentow p2p w sieci BT jest 10000000000000000 lepszy od
      tego gowna , ludzie nawet tego nie pobierajcie syf , syf jeszcze raz syf
    • camilla3 Re: Polski program P2P 23.07.06, 08:51
      Nie bierzcie tego goowna, bo sluzy to tylko do sciagania kasy dla naganiczy
      typu "nutrius"!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka