nutrius 21.07.06, 09:54 Hej Znalazłem dziś w sieci fajny polski program p2p , bardzo szybko ściaga filmy i muze :) sprawdz : www.god.com.pl/menu/download.php?id=434 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wojo65 Re: Polski program P2P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 10:06 Coś trudno go ściągnąc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Polski program P2P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 11:53 Jakto tródno ? naciśnij na "GoD 1.88 (969 KB)" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viking Re: Polski program P2P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 13:05 Aktywuje sie go poprzez wyslanie smsa za 3 zl czy to jakas sciema? Odpowiedz Link Zgłoś
wojo65 Re: Polski program P2P 22.07.06, 15:07 Fakt. Zupełnie za darmo. Jak internetowa telewizja i radio. Polska to cudowny kraj. Odpowiedz Link Zgłoś
wqrwiony opinie zadowolonych użytkowików 22.07.06, 20:55 2 z 10 Adamek / dodano: 01.04.2006 14:48 / Ip: 80.53.173.114 ludzie mózg wam sie przekręcił mam płacić 3 zł a tu mam to samo za free...... ten god to szmelc. Wieslawito / dodano: 31.03.2006 21:53 / Ip: 83.19.28.74 co bedziemy placic 3 zl jak mozna za dare :D www.zoom.idg.pl/ftp/pc_10313/GoDClient1.88%20pl.html zapraszam do ssania !!!!! lysolek / dodano: 31.03.2006 21:12 / Ip: 83.30.2.207 to jest sit wywrot / dodano: 30.03.2006 23:36 / Ip: 82.160.102.130 ten God jest za darmo po.. was za kiszke nie zapłace 3 zł.A tak apropo ( tpt ) ma racje ten God to jedno wielkie GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 CZEŚĆ / dodano: 30.03.2006 15:59 / Ip: 83.29.160.241 Super strona MAJOR / dodano: 30.03.2006 15:56 / Ip: 83.28.2.217 yo dobrze / dodano: 30.03.2006 00:10 / Ip: 87.105.9.193 dobry program zewzględu na szybkość mario / dodano: 28.03.2006 21:58 / Ip: 87.207.119.251 ciekawe czy jest taki dobry jak go chwalicie.?? Konik / dodano: 27.03.2006 16:52 / Ip: 83.168.96.133 ok:] LOLO / dodano: 26.03.2006 16:54 / Ip: 83.27.211.63 DO BANI NIE POLECAM h5n1 / dodano: 23.03.2006 22:47 / Ip: 213.155.185.122 nie polecam cree / dodano: 23.03.2006 11:57 / Ip: 80.53.173.114 dziadowdki ten god nic nie ciagnie jednym slowem kicha kundzio @ 5/04/2006, 0:59) * ten caly God ty syf jakich malo , jeszcze sie dobrze nie polaczyl i juz o kase prosi , najgorszy z klijentow p2p w sieci BT jest 10000000000000000 lepszy od tego gowna , ludzie nawet tego nie pobierajcie syf , syf jeszcze raz syf Odpowiedz Link Zgłoś
camilla3 Re: Polski program P2P 23.07.06, 08:51 Nie bierzcie tego goowna, bo sluzy to tylko do sciagania kasy dla naganiczy typu "nutrius"! Odpowiedz Link Zgłoś