yanachaska
09.09.07, 16:20
Mam taki problem - moj komp laczy sie bezprzewodowo z otwarta siecia
bez zabezpieczen. I wszystko fajnie, tylko czesto, mimo nawiazania
polaczenia i dobrego sygnalu, nie otwieraja mi sie strony
(komunikat: blad serwera). Czy ktos blokuje mi dostep? Siec jest
otwarta (chyba ktorys z licznych access pointow, ktore mam w
okolicy), wiec nie znajde administratora. Czy ktos moglby mi to
wyjasnic?