Gość: jedrek11111
IP: *.adsl.inetia.pl
08.10.08, 14:06
witam!
szukam oprogramowania które jest swego rodzaju skypowym call center.
znalazłem prettymay, jednak nie sprosta moim wymaganiom.
Chodzi mi o coś w rodzaju panelu, kiedy ludzie dzwonią pod różne numery
należące do mojej firmy ( np numery skype )pracownik widzi pod który numer
ktoś dzwoni, odbiera telefon ( może również nagrać rozmowe ) może przekierować
na komórke itp.
Pretty May z tego co czytałem można dzwonić pod jeden numer jak call center.
Mi chodzi o coś takiego tylko zeby ludzie mogli dzwonić pod różne numery. Z
GóRY DZIęKUJE ZA ODPOWIEDZ