Gość: Macho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.08, 18:32 Szok jak zaawansowane technologie służą do marnowania czasu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Olorin NVIDIA PhysX platformą dla gier Electronic Arts IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.08, 18:53 Ciekawe co jeszcze wymyśli nVidia, by wydusić z graczy kasę? Dziesiątki nowych, niepotrzebnych nikomu technologii powstało tylko i wyłącznie dlatego, żeby był pretekst do sprzedania coraz nowszych i coraz bardziej wadliwych kart. Co do porównań prędkości GeForce'a i Radeona, to ciekawe jak by ono wypadło w grze wspierającej Havok, a nie PhysX. Odpowiedz Link Zgłoś
mageillusionist Co za głupota 08.12.08, 19:00 Przecież już od dawna istniały akceleratory fizyki, miały fenomenem, na miarę premiery VooDoo 3dfx. I co? Cicho, okazało się, że te zewnętrzne są w ogóle bez sensu, i nawet jak wspierały havoca, to niewiele to dawało. Zresztą, to nie pierwszy raz, co nVidia reklamuje jakiś produkt rewolucją, a potem de facto kupuje się taką kartę i okazuje się, że nie widać różnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olorin Re: Co za głupota IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.08, 01:13 Co do "rewolucji" nVidii, to niestety klienci wierzą w ich kłamstwa. W taki sposób upadł 3dfx, tzn. nVidia wymyśliła jakąś technologię, która w rzeczywistości nic nie dawała, ale spece od marketingu ściemnili, że daje bardzo dużo. 3dfx nie chciał wprowadzić tej technologii, a kiedy w końcu się na to zdecydował, to było już za późno. Swoją drogą karty nVidii do tej pory wg. mnie nie dorównały kartom 3dfx, kto widział dema technologiczne znajdujące się na płytach dołączonych do kart Voodoo2 wie o czym mówię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość głupota to z waszych wypowiedzi przebija IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.08, 09:44 Co za bufonada! Wypowiadacie się z takim przekonaniem o tematach, o których najwyraźniej nie macie bladego pojęcia. Widzieliście PhysX w akcji w nowych grach tworzonych w oparciu o tę technologię? Nie mówię o starych kotletach, do których na siłę dodaną obsługę. Nie będę się spierał, chcę tylko zaznaczyć, że już wkrótce zobaczycie jak mocno zwiększa się realizm świata właśnie dzięki sprzętowemu wsparciu fizyki. I radziłbym trochę tonować w swoje wypowiedzi, bo się ośmieszacie. Co jak co, ale taki gigant jak EA na 120% nie wchodziłby w technologię, która jest "kłamstwem", "ściemnianiem" itp. Naprawdę, ci ludzie jeśli nawet nie są inteligentniejsi od was, to z całą pewnością dysponują znacznie rozleglejszą wiedzą i doświadczeniem w branży gier komputerowych niż za przeproszeniem szczekacze na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
mageillusionist Re: głupota to z waszych wypowiedzi przebija 09.12.08, 11:53 A Ty widzę masz pojęcie bo-hahaha-terze? :) PhysX jaki by nie był, to tylko soft. Nawet jeśli będzie szybko i sprawnie liczony na geforcach, to nie zmienia faktu, że da się go emulować w 100%. Problemem pozostaje wydajność. I tutaj całość się sprowadzi do tego, że mając PhysX będziesz mógł rozbijać szkło na 5tyś kawałków, a bez PhysX tylko na 1tyś. I co z tego? Duże obiekty i tak będą zachowywać się tak samo. Widziałem dema z nVidii i nie robią żadne wrażenia specjalnego na mnie. W zasadzie gdyby nie podpis pod demem, to bym nie zauważył, o co nowego chodzi. Cała wydajność tych efektów sprowadzi się tylko do efektów cząsteczkowych, które nie stanowią o podstawie grywalności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aanturnik Opracowują coraz nowsze technologie IP: *.globalconnect.pl 08.12.08, 19:11 a zapominają o jednym - gry są coraz nudniejsze. Przerost formy nad treścią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi TO JEST wypas dopiero !!!!!! IP: 217.8.188.* 09.12.08, 12:54 exgirl007.myhotpicss.com/?id=d908bc4e Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SATA kmać Niech lepiej nVIDIA wyda w końcu dobre sterowniki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.08, 19:39 (zwłaszcza IDE/SATA) do płyt głównych ze swoim chipsetem! Wypuszczają na rynek jedną nowość za drugą, a wszystko jest niedopracowane. Nawet stery podpisane nie są poprawne. To jest kompromitacja papierowego giganta. Odkąd poszli na współpracę z Microsoftem, przestali sie obawiać konkurencji i olewają swoich klientów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a jak zwykle dupa, staroc pod nowa nazwa IP: *.aster.pl 08.12.08, 20:14 wszystko dawno jest, tylko skonczeni frajerzy z PieCami kupuja nowe karty zamiast grac na tym co dziala czyli konsoli hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mech Re: jak zwykle dupa, staroc pod nowa nazwa IP: 91.203.249.* 08.12.08, 21:25 Ci jak to mówisz skończeni frajerzy mają te gry w znacznie lepszej jakości i rozdzielczości bo twoja konsola by tego nie uciągnęła. Poza tym co ci przeszkadzają pecetowcy?Oni leją na to że istnieje taki ktoś jak ty... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: jak zwykle dupa, staroc pod nowa nazwa IP: *.aster.pl 09.12.08, 00:08 hhah w znacznie lepszej jakosci? lecz sie, ty ani konsoli nei miales ani dobrego kompa, tylko katalogami sie jarasz przez szybke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slawek73 Re: jak zwykle dupa, staroc pod nowa nazwa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.08, 08:53 przestań pitolić ok? ja mam i kompa ( ze swieżutką gf z 1 giga ramu) i konsolę (własciwie 2 konsole: wysłużonego xboxa i od niedawna ps2) i jak mam ochotę to gram na tym bądx na tym. tylko taki gamoń jak ty bedzie robił w majtasy i szczekał po forach z radości bo ma konsolkę. na tym się fajnie gra i na tym, aczkolwiek gry na pc moim zdaniem wymagają troche więcej pomyslunku, natomiast na konsole - zręcznych palców. ot i cała różnica. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gracz za może 30 l Kupie sobie komputer do gier dopiero jak... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.08, 20:50 gry będą wyglądały przynajmniej jak dzisiejsze animowane komputerowo ,bajki-superprodukcje lub efekty specjalne jak w np. Transformersach . Inaczej to jest nabijanie klientów w butelkę i przeciąganie rewolucji w grach ,żeby jeszcze zarobić na niedopracowanym kodzie w grach do którego trzeba co roku zmieniać sprzęt (np. niedopracowane GTA IV lub Gothic ) i system (dx 10 i Vista) . CZEKAM NA REWOLUCJE !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Kupie sobie komputer do gier dopiero jak... IP: *.ds14.agh.edu.pl 08.12.08, 21:38 Nigdy nie będzie rewolucji, zapewniam Cię. Możesz natomiast liczyć na powolną ewolucję, która wyssie resztę pieniędzy z kont klientów... I niektóre błędy, wbrew pozorom, nie są przypadkowe ;] Odpowiedz Link Zgłoś
thebigzumzum Re: Kupie sobie komputer do gier dopiero jak... 08.12.08, 22:03 np. jakie nie sa przypadkowe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olorin Re: Kupie sobie komputer do gier dopiero jak... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.08, 01:19 A chociażby brak obsługi DX10.1 w obecnych kartach nVidii, za parę miesięcy pewnie wyjdą identyczne karty jak te obecne, tylko będą miały zaimplementowaną obsługę DX10.1 i znowu panowie z nVidii ogłoszą to rewolucją, a tysiące użytkowników da się na to nabrać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość sprostowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.08, 09:40 Widzę, że mania teorii spiskowych zatacza coraz szersze kręgi. Nie będzie wsparcia dla DX10.1 w kartach NVIDIA. NVIDIA, podobnie jak i AMD, pracuje obecnie nad DX11 i kolejna generacja kart GeForce będzie obsługiwać właśnie tę technologię. Nie wiem czy DX11 będzie jeszcze w Viście, ale do premiery Windows 7 już niedaleko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: sprostowanie IP: *.ds14.agh.edu.pl 09.12.08, 13:33 I co dodadzą w tym nowym DX? Dwa nowe efekty? Nowe shadery? To wszystko i tak pic na wodę, bo dużo to nie zmieni;p A DX11 będzie w Viście na 100%, bo tak btw. 7 to jak Vista 2.0 ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haahahaa NVIDIA PhysX platformą dla gier Electronic Arts IP: *.chello.pl 08.12.08, 23:10 Jak zwykle autorzy Gazety.pl są słabo poinformowani żenada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RSD NVIDIA PhysX platformą dla gier Electronic Arts IP: *.62.jawnet.pl 09.12.08, 05:03 95% komentarzy to sobie można tutaj w pupę wsadzić. @ Olorin Nvidia nie będzie wspierała DX 10.1 tylko od razu przejdzie na DX 11. @ SATA kmać jakie masz problemy z tym?? ja jade na raid 0 i nie mam żadnych problemów. @ aanturnik to Ty się starzejesz gry wcale nie są nudniejsze, spytaj się młodych zachwalają dzisiejsze tytuły, a do starszych tytułów mają rożne zdanie. @ poziom twoich wypowiedzi jest żenująco niski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gds NVIDIA PhysX platformą dla gier Electronic Arts IP: *.devs.futuro.pl 09.12.08, 14:54 tak tak. Zrywa dupe razem z kaskiem. Ile razy juz to slyszelismy... Odpowiedz Link Zgłoś