Dodaj do ulubionych

czy da sie ??

27.03.09, 18:59
cześć
będę miał radiowy internet i... mam poza obecnym jeszcze stary
komputer pentium 166 bez wejścia USB ...
Czy da się go jakoś do neta podłączyć i czy będzie działać??
dziękuje
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Be(a)st Re: czy da sie ?? IP: 84.38.160.* 27.03.09, 19:21
      fruwać będzie ten 166 - a strona otworzy się mniej więcej po wypiciu kawy :(
    • Gość: lajosz Re: czy da sie ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.09, 19:24
      Da się podłączyć i będzie działać, ale co ma do tego obecność złącza USB lub
      jego brak ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka