hmmm11 27.03.09, 18:59 cześć będę miał radiowy internet i... mam poza obecnym jeszcze stary komputer pentium 166 bez wejścia USB ... Czy da się go jakoś do neta podłączyć i czy będzie działać?? dziękuje pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Be(a)st Re: czy da sie ?? IP: 84.38.160.* 27.03.09, 19:21 fruwać będzie ten 166 - a strona otworzy się mniej więcej po wypiciu kawy :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lajosz Re: czy da sie ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.09, 19:24 Da się podłączyć i będzie działać, ale co ma do tego obecność złącza USB lub jego brak ? Odpowiedz Link Zgłoś