Gość: liryk
IP: 86.47.47.*
16.06.09, 11:27
w ogole Polska jest najlepsza w e wszystkim, szkoda, ze placad tam marnie,
bezrobocie wysokie i chamstwo na kazdym kroku. wiekszosc przedsiebiorstw w
rekach obcego kapitalu, zadnej swojej technologii, korupcja w rzadzie, sluzba
zdrowia - szkoda zaczynac pisac...ale tak Polak potrafi