30.12.03, 11:35
NO TA PANOWIE I PANIE SZYBKI ZAKLDZIK: STAWIAM 2ZL ZE OD 1STYCZNIA TEPSA
OBNIZY CENE ABONAMENTU ZA NEO(UMOWA PEWNIE BEDZIE NA 2LATA)
PS. TO CO U GORY NAPSIALEM TO SAM WYMYSLILEM WIEC PROSZE SIE TYM NIE KIEROWAC


JAK WY MYSLIECIE CO BEDZIE PO 1STYCZNIA!?
Obserwuj wątek
    • gray Re: ZAKLAD! 30.12.03, 11:51
      maciejowy napisał:

      > JAK WY MYSLIECIE CO BEDZIE PO 1STYCZNIA!?

      2 stycznia.
    • kell99 Re: ZAKLAD! 30.12.03, 17:11
      a wtedy bedziesz mial dosyc pieniedzy by kupic klawiature w ktorej sie nie
      zacina caps lock;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka