maciejowy
30.12.03, 11:35
NO TA PANOWIE I PANIE SZYBKI ZAKLDZIK: STAWIAM 2ZL ZE OD 1STYCZNIA TEPSA
OBNIZY CENE ABONAMENTU ZA NEO(UMOWA PEWNIE BEDZIE NA 2LATA)
PS. TO CO U GORY NAPSIALEM TO SAM WYMYSLILEM WIEC PROSZE SIE TYM NIE KIEROWAC
JAK WY MYSLIECIE CO BEDZIE PO 1STYCZNIA!?