Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Fotelik belleli

    IP: *.cdma.centertel.pl 05.04.10, 15:59

    Witam,
    szukam właścicieli fotelików Bellelli.czy może ktoś użytkuje, jeśli tak to który,.
    Poszukuję konkretnie fotelika dla dziecka 3 letniego (waży teraz 15 kg).
    Pozdrawiam
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka