Gość: gmart2 IP: *.cdma.centertel.pl 05.04.10, 15:59 Witam, szukam właścicieli fotelików Bellelli.czy może ktoś użytkuje, jeśli tak to który,. Poszukuję konkretnie fotelika dla dziecka 3 letniego (waży teraz 15 kg). Pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek