skeler
02.05.05, 02:38
we wtorek, 3-V potrzebuje 1 osobe do audycji w radiu BIS - jesli dobrze
pamietam to tematem audycji beda jakies ruchy mlodzierzowe i przy okazji
bedzie mozna powiedziec pare slow o Masie.
a w srode, 4-V o godz. 14:00 jestesmy zaproszeni na ul. Piekna 66a do (chyba
klubu) "Rio" na debate organizowana przez WIK (chyba o rowerach w miescie) -
tutaj tez czekam na zgloszenia od osob chcacych wziac udzial.
Dokaldnie nie pamietam o co chodzilo dziennikarzom ktorzy mnie zapraszali, bo
robili to przed Masa i poza zapisaniem miejsc i terminow nie moglem sie
bardziej skupic na tym co chca ;-)