Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    media we wtorek i srode...

    02.05.05, 02:38
    we wtorek, 3-V potrzebuje 1 osobe do audycji w radiu BIS - jesli dobrze
    pamietam to tematem audycji beda jakies ruchy mlodzierzowe i przy okazji
    bedzie mozna powiedziec pare slow o Masie.
    a w srode, 4-V o godz. 14:00 jestesmy zaproszeni na ul. Piekna 66a do (chyba
    klubu) "Rio" na debate organizowana przez WIK (chyba o rowerach w miescie) -
    tutaj tez czekam na zgloszenia od osob chcacych wziac udzial.

    Dokaldnie nie pamietam o co chodzilo dziennikarzom ktorzy mnie zapraszali, bo
    robili to przed Masa i poza zapisaniem miejsc i terminow nie moglem sie
    bardziej skupic na tym co chca ;-)
    Obserwuj wątek
      • keridwen [RZEP] 02.05.05, 02:42
        mlodzieZowe
        :D
      • roweroraffi Re: media we wtorek i srode... 02.05.05, 07:33
        Jakby co w środę mogę iść... chyba, że chcesz tzw 'nowe twarze' ;-)
        • skeler Re: media we wtorek i srode... 02.05.05, 12:02
          twarze moga ale nie musza byc nowe, bo to wg mnie bedzie tylko debata ktorej
          zapis pozniej moze wydrukuja...
      • skeler Re: media we wtorek i srode... 04.05.05, 10:47
        > w srode, 4-V o godz. 14:00 jestesmy zaproszeni na ul. Piekna 66a do (chyba
        > klubu) "Rio" na debate organizowana przez WIK (chyba o rowerach w miescie)

        Wlasnie dowiedzialem sie, ze na debate ma przyjsc prezydent Urbański, dlatego
        dla wszystkich co maja czas obecnosc obowiazkowa! ;-)
        Proponuje sie spotkac przed klubem 15 minut wczesniej...
        • roweroraffi Re: media we wtorek i srode... 04.05.05, 10:56
          skeler napisał:

          > Wlasnie dowiedzialem sie, ze na debate ma przyjsc prezydent Urbański, dlatego
          > dla wszystkich co maja czas obecnosc obowiazkowa! ;-)
          > Proponuje sie spotkac przed klubem 15 minut wczesniej...

          Korzystając z tego, że wycieczkę odwołałem mogę przyjechać i podyskutować z
          moim ulubionym "Obiecywaczem-Gównorobkiem" do czego też i Was namawiam ;-)
      • nascendi pilne pyt. o realizację miejskich obietnic 04.05.05, 11:15
        Czy możecie pomóc zweryfikować, czy zostały spełnione wszystkie zapowiedzi
        ścieżek z mapki tras wydanej oficjalnie przez Biuro Promocji W-wy w 2004 r. ?

        Oto lista:

        - wzdłuż zach jezdni al. JP II
        - na trasie siekerkowskiej od wału miedzeszyńskiego do Bora-Komorowskiego
        - w Al,Krakowskiej od wiaduktu kolej. do Łopuszańskiej
        - przt Górczewskiej od Wola PArku do Tescco
        NIE

        Czy są jakieś zwiastuny prac na ul. Bitwy W-wskiej?


        • roweroraffi Re: pilne pyt. o realizację miejskich obietnic 04.05.05, 12:38
          Dlatego warto tam być i wypomniec conieco tych obietnic Panu Urbańskiemu :-)
          Zwłaszcza, że wybory coraz bliżej ;-) Przy okazji już wiesz skąd
          ksywa: "Obiecywacz-Gównorobek" ;-)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka