24.07.13, 16:44
Ładny numerek. kiss Całuski dla wytrwałych.
Obserwuj wątek
    • super.222 Re: 71900 24.07.13, 17:44
      Jak pomyślę, że za 99 będzie 72 000 ... o, to bez karafki się nie obejdzie.
      • super.222 Re:72 000 ! 01.08.13, 09:25
        siedemdziesiąt dwa tysiące.
        • waga_1949 Re:72 000 ! 01.08.13, 16:06
          To ja też chcę z tej karafki .......Mogę się podłączyć?
          • baska123 Re:72 000 ! 01.08.13, 20:03
            Więc pijmy-stawiam-Jabaśka.
            http://s19.rimg.info/f125844b9512135cc77ceeaba66c644e.gif
            http://s7.rimg.info/cdfb0d01527bc1aee5db6fff884a0852.gif
            • super.222 Re:72 000 ! 01.08.13, 21:11
              Bardzo ładny ... skąd to masz?
              • baska123 Re:72 000 ! 01.08.13, 22:12
                Superciu. Najedź kursorkiem i klknij.
                • super.222 Re:72 000 ! 02.08.13, 07:00
                  U mienia *napitków* - niet !
                  Cwiety i takieje innyje.

                  Ale zapiszę i w razie, gdyby ... dziękuję! big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka