baska123 24.07.13, 16:44 Ładny numerek. Całuski dla wytrwałych. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
super.222 Re: 71900 24.07.13, 17:44 Jak pomyślę, że za 99 będzie 72 000 ... o, to bez karafki się nie obejdzie. Odpowiedz Link
waga_1949 Re:72 000 ! 01.08.13, 16:06 To ja też chcę z tej karafki .......Mogę się podłączyć? Odpowiedz Link
super.222 Re:72 000 ! 02.08.13, 07:00 U mienia *napitków* - niet ! Cwiety i takieje innyje. Ale zapiszę i w razie, gdyby ... dziękuję! Odpowiedz Link