jaga_22
11.01.08, 10:36
O niebywałym szczęściu może mówić Australijczyk, który po spożyciu nadmiernej
ilości alkoholu zasnął na torach kolejowych, a przejeżdżający pociąg nabił mu
jedynie guza - donosi w piątek lokalna prasa.
Jak podkreślił dyrektor spółki kolejowej, do której należał ów pociąg,
prześwit między jego podwoziem a torami wynosił zaledwie 30 cm.
fakty.interia.pl/ciekawostki/news/zasnal-na-torach-a-pociag-nabil-mu-guza,1040194