Dodaj do ulubionych

Ten to miał niebywałe szczęście

11.01.08, 10:36
O niebywałym szczęściu może mówić Australijczyk, który po spożyciu nadmiernej
ilości alkoholu zasnął na torach kolejowych, a przejeżdżający pociąg nabił mu
jedynie guza - donosi w piątek lokalna prasa.
Jak podkreślił dyrektor spółki kolejowej, do której należał ów pociąg,
prześwit między jego podwoziem a torami wynosił zaledwie 30 cm.

fakty.interia.pl/ciekawostki/news/zasnal-na-torach-a-pociag-nabil-mu-guza,1040194
Obserwuj wątek
    • ira.mak Re: Ten to miał niebywałe szczęście 11.01.08, 10:40
      Zawsze mówię że pijak to święta krowa.I jak tu wierzyć w dobre intencje
      Najwyższego?
    • grenka1 Pijak 11.01.08, 10:44
      Przypomniał mi się taki oto wierszyk z dłuuuugą brodą:
      "Pijak pije, pijak ma,
      pijakowi Pan Bóg da".
      • zajbel Re: Pijak 11.01.08, 12:06
        A ja słyszałam niedawno takie powiedzenie "skoro jeszcze żyjesz to
        znaczy że masz coś do zrobienia na ziemi, inaczej Bóg powołałby cię
        do siebie". Może i ten pijak ma coś do zrobienia?
    • grenka1 Pies uratował pijaka 11.01.08, 12:41
      nakrywając go śpiącego w rowie własnym ciałem.
      polskalokalna.pl/wiadomosci/podkarpackie/news/to-jest-prawdziwy-cud,1040234
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka