jaga_22
05.07.08, 18:02
Bruksela zgodziła się na program prywatyzacji i restrukturyzacji polskich
stoczni przedstawiony przez polski rząd - poinformowało Polskie Radio. Z
nieoficjalnych na razie informacji wynika, że Komisja Europejska zaakceptowała
wnioski Ministerstwa Skarbu dotyczące stoczni Gdynia i Gdańsk. Dzięki temu
stocznie nie będą musiały oddać astronomicznej kwoty - 5 mld zł. To
oznaczałoby dla nich banktructwo.
------------------------------
To dobrze,wielka ulga.
www.dziennik.pl/gospodarka/article203143/Jest_decyzja_UE_Stocznie_uratowane_.html