Dodaj do ulubionych

Jest decyzja UE. Stocznie uratowane?

05.07.08, 18:02
Bruksela zgodziła się na program prywatyzacji i restrukturyzacji polskich
stoczni przedstawiony przez polski rząd - poinformowało Polskie Radio. Z
nieoficjalnych na razie informacji wynika, że Komisja Europejska zaakceptowała
wnioski Ministerstwa Skarbu dotyczące stoczni Gdynia i Gdańsk. Dzięki temu
stocznie nie będą musiały oddać astronomicznej kwoty - 5 mld zł. To
oznaczałoby dla nich banktructwo.
------------------------------
To dobrze,wielka ulga.

www.dziennik.pl/gospodarka/article203143/Jest_decyzja_UE_Stocznie_uratowane_.html
Obserwuj wątek
    • 52ania Re: Jest decyzja UE. Stocznie uratowane? 06.07.08, 16:21
      Czytam i nie mogę sie doczytac,że jest zgoda UE na program
      restrukturyzacji stoczni przedstawiony przez nasz rząd.Chyba muszę
      kupic nowe okularywink)))
      • grenka1 Aniu 06.07.08, 17:27
        52ania napisała:

        > Czytam i nie mogę sie doczytac,że jest zgoda UE na program
        > restrukturyzacji stoczni przedstawiony przez nasz rząd.Chyba muszę
        > kupic nowe okularywink)))

        Nie musisz kupować nowych okularów. Tekst brzmi:
        "Jednak Unia nie potwierdza tych rewelacji. "To nieprawda, że
        podjęliśmy decyzję" - mówi rzecznik unijnej komisarz do spraw
        konkurencji."
        • jaga_22 Mam nadzieje,że tym razem... 15.07.08, 13:53

          się uda.

          Rzecznik KE Johannes Laitenberger potwierdził, że premier Donald Tusk rozmawiał
          z Jose Manuelem Barroso na temat decyzji Komisji Europejskiej w sprawie stoczni.
          Według nieoficjalnych źródeł, Komisja wyda jutro negatywną decyzję, odwlekając
          jej wykonanie o trzy miesiące.

          wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,5457772,Decyzja_ws__polskich_stoczni_odwleczona_.html
          • grenka1 Re: Mam nadzieje,że tym razem... 15.07.08, 17:53
            Obiecanki, cacanki, a .....
            • iryska2604 Re: Mam nadzieje,że tym razem... 15.07.08, 18:35
              Spokojnie,dopiero jutro bedzie wiadomo co dalej i ile ew. mamy czasu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka