12.08.08, 16:39
Zajrzałam i chciałabym jakoś zaznaczyć swoją obecność, zupełnie nie wiedziałam
gdzie się ujawnić, więc tu całkiem nowy powitalny klecę.
Może czasem coś przeczytam, coś powiem. Nie wiem tylko co na początek.
Obserwuj wątek
    • grenka1 Re: Witajcie 12.08.08, 16:45
      ba-7 napisała:

      > Może czasem coś przeczytam, coś powiem. Nie wiem tylko co na
      >początek.


      Witaj i pisz to o czym chcesz mówić.
      • jaga_22 Re: Witajcie 12.08.08, 16:55
        Ba-7... serdecznie Cię witam i już zmykam.
        Skorzystałam,bo syn na chwilkę wyszedł do sklepu,a sklep niedaleko,wiec muszę
        się śpieszyć.
        • grenka1 Re: Witajcie 12.08.08, 17:01
          jaga_22 napisała:

          > Skorzystałam,bo syn na chwilkę wyszedł do sklepu,a sklep
          >niedaleko,wiec muszę się śpieszyć.


          Współczuję Ci serdecznie !!! A nie da rady wstawić drugiego kompa?
        • ba-7 Re: Witajcie 12.08.08, 17:04
          Dzięki, za powitanie. Myślę, że jestem przyjęta na okres próbny. Może rzeczywiście i na temat coś kiedyś powiem. Na razie będę się orientować.
          • 52ania Re: Witajcie 12.08.08, 17:08
            Wtaj ba-7.Mam nadzieję,że zostaniesz na dłużej.
            • ba-7 Re: Witajcie 12.08.08, 17:11
              Też mam taką nadzieję i chciałabym.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka