ba-7 12.08.08, 16:39 Zajrzałam i chciałabym jakoś zaznaczyć swoją obecność, zupełnie nie wiedziałam gdzie się ujawnić, więc tu całkiem nowy powitalny klecę. Może czasem coś przeczytam, coś powiem. Nie wiem tylko co na początek. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grenka1 Re: Witajcie 12.08.08, 16:45 ba-7 napisała: > Może czasem coś przeczytam, coś powiem. Nie wiem tylko co na >początek. Witaj i pisz to o czym chcesz mówić. Odpowiedz Link
jaga_22 Re: Witajcie 12.08.08, 16:55 Ba-7... serdecznie Cię witam i już zmykam. Skorzystałam,bo syn na chwilkę wyszedł do sklepu,a sklep niedaleko,wiec muszę się śpieszyć. Odpowiedz Link
grenka1 Re: Witajcie 12.08.08, 17:01 jaga_22 napisała: > Skorzystałam,bo syn na chwilkę wyszedł do sklepu,a sklep >niedaleko,wiec muszę się śpieszyć. Współczuję Ci serdecznie !!! A nie da rady wstawić drugiego kompa? Odpowiedz Link
ba-7 Re: Witajcie 12.08.08, 17:04 Dzięki, za powitanie. Myślę, że jestem przyjęta na okres próbny. Może rzeczywiście i na temat coś kiedyś powiem. Na razie będę się orientować. Odpowiedz Link