Dodaj do ulubionych

recorded delivery

25.05.09, 20:06
dziewczyny orientujecie sie czy mozna na poczcie dostac kopie tego paragonu?
Jeszcze 2 dni temu mialam w portfelu, jutro miałam dzwonic do ACAS i nie mam,
przewalilam wszystko. Wczoraj syn mi rozbebeszyl portfel i nie widzialam tego
na podlodze ale teraz to juz sama nie wiem...
Jestem strasznie zdenerwowana bo to dowod ze wyslalam pismo do pracodawcy.
Malo tego nie pamietam dokladnie kiedy to wyslalam :( ponad miesiac temu ale
dokladnie kiedy nie mam pojecia....
Obserwuj wątek
    • golfstrom Re: recorded delivery 25.05.09, 23:57
      Nie wiem, czy dostaniesz kopię, ale przesyłka powinna być w
      systemie, więc numer powinien być do odzyskania.
      Przy czym od razu uprzedzam, że wydobycie informacji jest wypadkową
      umiejętności komputerowych i chęci obsługującego. Czasem
      niestety "computer says no" i koniec dyskusji.

      Przejdź się najpierw na pocztę, skąd wysyłałaś i zapytaj, czy mogą
      znaleźć po adresie lub nazwisku. Na wszelki wypadek weź
      potwierdzenie adresu i dokument ze zdjęciem.
      Wydaje mi się, że to powinno byc od razu na poczcie skanowane, ale
      na wypadek, gdyby bylo wprowadzane do systemu dopiero
      w 'rozdzielni', weź adres i idź tam. Przez telefon nie próbowałabym
      tego załatwiać.
      • m0nalisa Re: recorded delivery 27.05.09, 00:49
        dzieki piekne tak zrobie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka