Gość: Asia
IP: *.upc-g.chello.nl
27.06.04, 14:02
home.hccnet.nl/p.c.de.jong/
Jestem przy nagrobkach, pierwsze znalazlam, drugie tez, jestem pewna ze
wpisuje dobrze, ale ciagle wychodzi mi ze zla odpowiedz??? probowalam wpisac
nazwisko na rozne sposoby i nic. O co chodzi?? Prosze o pomoc :)