goskagoska
24.03.05, 19:08
Zapomniałam pewnego a potrzebuję, dopisujcie jak znacie. Na początek ode mnie
mój ulubiony:
Spotykają się dwa pączki:
-Cześć!
-Cześć! Co tam?
-W porządku. Zdawałem ostatnio na Uniwersytet.
-No i co? Przyjęli Cię?
-No co Ty?! Pączka?!!
:)