Dodaj do ulubionych

KAWAŁY O PĄCZKACH

24.03.05, 19:08
Zapomniałam pewnego a potrzebuję, dopisujcie jak znacie. Na początek ode mnie
mój ulubiony:

Spotykają się dwa pączki:
-Cześć!
-Cześć! Co tam?
-W porządku. Zdawałem ostatnio na Uniwersytet.
-No i co? Przyjęli Cię?
-No co Ty?! Pączka?!!
:)
Obserwuj wątek
    • xxx131 Re: KAWAŁY O PĄCZKACH 24.03.05, 20:45
      Spotykaja sie dwa paczki.
      -Czesc
      -Czesc! Co tam?
      -W porządku. Zwiolem udzial w wygorach do rady gminy.
      -No i co? Wygrales!
      -Tak.
      :)
      • qq33 Re: KAWAŁY O PĄCZKACH 24.03.05, 20:56
        To z mojej gminy!!!!!!!!!!!!
      • goskagoska Re: KAWAŁY O PĄCZKACH 24.03.05, 21:17
        <hahaha> SUPER!!!!!
      • Gość: Grylzdyl Fataan Re: KAWAŁY O PĄCZKACH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.05, 21:36
        Pączka wzięli do Rady Gminy bo pewnie był nieźle nadziany.
        • goskagoska Re: KAWAŁY O PĄCZKACH 24.03.05, 21:37
          <HAHAHA> :D I love you!!!!
          • Gość: Grylzdyl Fataan Re: KAWAŁY O PĄCZKACH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.05, 22:39
            Show it to me baby, yeah yeah (nie zabrzmiało zbyt obleśnie?)
    • sierratequila Re: KAWAŁY O PĄCZKACH 25.03.05, 23:34
      Facet idzie ulicą, patrzy a tam stoi mała umorusana dziewczynka z głodem w oku.
      Facet się zlitował, myśli tam jej drobne na jedzenie
      - Dziewczynko, chcesz na pączka?
      - A jak to jest k..wa na pączka?
      • goskagoska Re: KAWAŁY O PĄCZKACH 26.03.05, 11:41
        ALE BEZNADZIEJA. Żałosne i obrzydliwe, mam nadzieję, że już się nie spotkamy na
        forum.
        • sierratequila Re: KAWAŁY O PĄCZKACH 26.03.05, 18:07
          weź dziewczyno wyluzuj
    • czwarty.wymiar Re: KAWAŁY O PĄCZKACH 26.03.05, 22:41
      Spotykają się dwa pączki. Jeden rzecze do drugiego:
      - Nie masz pojęcia jaki mi dzisiaj kit wcisnęli!
      Drugi z filozoficzną zadumą:
      - Widocznie szklarz cię zrobił...
    • Gość: pyra Re: KAWAŁY O PĄCZKACH IP: *.warlock.pl 27.03.05, 12:06
      jak sie nazywa samica paczka?

      donat :D
      • Gość: znow pyra Re: KAWAŁY O PĄCZKACH IP: *.warlock.pl 27.03.05, 12:07
        jakby ktos nie wiedzial, to donat to taki paczek z dziurka ;)
    • Gość: Gubernator Alaski Re: KAWAŁY O PĄCZKACH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.05, 14:31
      Jak blądynka robi dżem?
      - obiera pączki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka