Dodaj do ulubionych

Cytaty z filmów, powszechnie używane

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 22:49
Będe, jak Tomy Lee Jones w sciganym!

Znacie jakies jeszcze
Obserwuj wątek
    • vanillla3 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 07.11.05, 23:14
      fajny tornister, kochanie...
      umyj cycki
      • Gość: Jan Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 19:13
        "Tjaaaa..." - dozorca w Alternatywy 4, lub Jan Władysław Maria Rokita w Komisji
        Śledczej.
        • Gość: maxik NIE ROBCIE Z NAS PEDERASTOW... IP: *.biz.mindspring.com 08.11.05, 22:18
          • mkorbol Big Lebovski 09.11.05, 12:08
            "Raz ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je ciebie..."
            • Gość: aurantis Re: Big Lebovski IP: *.ekspres.net.pl 09.11.05, 20:13
              Kaczyńscy w "2 takich co ukradło księzyc"
              "Ty jakby nam się udało
              -Ale byśmy byli bogaci
              -i nie musielibyśmy nic robić
              -I tak nic nie robimy
              -No tak ale wtedy wogule nic byśmy nie robili"
              • Gość: mp Re: Big Lebovski IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.01.06, 22:34
                ...i udało im się!:)
            • e-mka Big Lebovski cd. 13.11.05, 12:21
              "Fajny masz styl, koleś"
          • Gość: ferrar Re: MIS IP: *.devs.futuro.pl 21.11.05, 00:12
            -BARDZO POŻĄDNA DZIEWCZYNA
            -TRUDNO, CO ROBIĆ
        • Gość: johnmalkovic Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.biz.mindspring.com 08.11.05, 22:21
          the next time we'll meet, one of us will die.
        • Gość: hydromanekin Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.cec.eu.int 28.04.06, 17:13
          Troche szacunku dla odtworcy tej wspanialej roli!!!! Nie dozorca tylko
          GOSPODARZ DOMU.
      • Gość: Kubełek Adam [...] IP: *.media4.pl 09.11.05, 12:43
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Miś Tego misia poproszę. JEM PRZECIEŻ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.05, 13:01
      • Gość: Michał Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 09.11.05, 20:11
        Sie gra się ma hehe
        Do c**ja Wacława --> bardzo często używane
    • Gość: dona Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 07.11.05, 23:16
      Tych klientów nie obsługujemy
      • Gość: rysiek Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 09:50
        klan, rysio:
        dzieci umyjcie rączki
        • Gość: Y_Sam Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.05, 09:54
          klan, dr Koziełło:
          W rzeczy samej
          • nimeska KLAN p.Surmaczowa 13.11.05, 04:23
            Absolutnie !!
            • Gość: xxx Re: KLAN p.Surmaczowa IP: 217.30.159.* 15.11.05, 13:42
              I jeszcze z klanu - Ciocia Stanisława do Władysława:

              Wladku, podaj mi smietane z laski swojej :)
          • callafior Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 14.11.05, 23:33
            Babcia z klanu: "Bożesz ty mój!"
        • Gość: aga Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.stat.gov.pl 09.11.05, 14:52
          ale sie usmialam:)
      • Gość: chris Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.11.05, 21:22
        gowno powinno wygladac jak gowno,a nie jak torcik czekoladowy
    • mama_grande Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 07.11.05, 23:19
      Nie zawieran znajomości na ulicy...
      • Gość: patkag Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: 81.15.189.* 07.11.05, 23:30
        bo to zla kobieta byla...
        • Gość: jaija Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.elblag.dialog.net.pl 07.11.05, 23:33
          Czemuśtam (odpowiednie wstawić) mówimy - NIE! (często dodaje się
          słówko "stanowcze", choć wcale go tam nie było;) - MIŚ
          • tyka444 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 07.11.05, 23:34
            pan pozwoly...
            • Gość: gippius Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.porta.com.pl 08.11.05, 23:39
              sie panie czestuja
          • Gość: trogir Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.05, 23:36
            "Parówkowym skrytożercom.." :-D
            • tyka444 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 07.11.05, 23:39
              i zeby plusy,nie przeslonily wam minusow!
              • Gość: mbishop Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.attu.pl 08.11.05, 18:58
                Oo, świeżak się zakręcił! ("Symetria")
          • Gość: zzzzz Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.acn.waw.pl 08.11.05, 20:31
            parówkowym skrytożercom
          • Gość: Witushh Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.adsl.inetia.pl 08.11.05, 21:28
            - Ty, daj 5 zloty...
            - A co to jakas zorganizowana akcja??
            - Tak, taka akcja zebys dal 5 zloty...
            • Gość: duzers Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.u.wavenet.pl 08.11.05, 22:24
              a czy jest tu jakis cwaniak?

              • Gość: vadereq Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.daper.net / *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.05, 16:27
                Ja jestem Cfaniak.
                • Gość: Ja Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.bremultibank.com.pl 09.11.05, 16:43
                  To cwaniak daje dychę, a pan piątaka!
                  • Gość: Aneczka Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.05, 12:26
                    -Znałem kiedyś taką kobietę.. Dałbym sobie za nią rękę uciąć..
                    -I co?
                    -I bym teraz ku*&$ ręki nie miał..

                    oczywiście niedokładnie;p
                    • Gość: Aneczka Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.05, 12:32
                      i jeszcze:

                      -Dwieście dolarów?! Kiler, och*@#$eś? Co ja sobie za to kupię, waciki?m(i w
                      bek;D)

                      -Laska, gliny nas gonią..
                      -Dodaj gazu. Tylko spokojnie.

                      -Bunkrów to tutaj nie ma, ale też jest zajebiście..

                      -Nie zalewasz? Jestem pod wrażeniem (Rysia w <<Kilerze>>)

                      -Ale ze mnie głupia nimfomanka (<<Kilerów 2>>)

                      -Odpier*&^ się od moich frytek!! (<<Chłopaki nie płaczą>>)

                      -Zakochałem się..
                      -I jakie to uczucie?
                      -H%^owe.. (<<Zakochani>>)
                      • Gość: Aneczka No i jeszcze trochę.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.05, 12:40
                        -Oczym ty do mnie rozmawiasz? (<<Chłopaki..>>)

                        -"Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to.. h%#"

                        -Wołaj mnie tu tego Mietka, naczelnika..

                        -Widzisz, Wąski, coś ty zrobił? Urwałeś kurze złote jaja..

                        -Bardzo, k*@$a jego mać, chętnie.. (<<Kiler>>)

                        -Jessem Juek Kileh i mam fsysko f tupie!! (<<Kilerów 2>>)

                        mogłabym tak dłuugo ;P

                        • Gość: Aneczka Re: No i jeszcze trochę.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.05, 12:49
                          no i:

                          -Kuba, po co leżysz na podłodze?

                          -Dodajesz coś do tego sosu?
                          -Nie, ale czasem z kumplem lejemy do frytek

                          -Nawet we Wronkach mnie tak wcześnie nie budzili (<<Chłopaki..>>)

                          -Silly rabbit, tricks are for kids (<<Kill Bill>>)
            • Gość: Zezik Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.chello.pl 08.11.05, 22:53
              piątaka a nie 5 zl:)
            • Gość: seba Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 23:55
              Nacht KONSTANCIN (uciekający policjant z filmu Uprowadzenie Agaty)
              • Gość: Myszkin Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: 155.91.64.* 09.11.05, 10:46
                Heniu, wysadzimy tych faszystów w lesie...
              • Gość: jordan Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.hist.uj.edu.pl 09.11.05, 17:17
                nie "nacht" tylko "nach"
                • nimfffa Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 11.11.05, 12:05
                  Z Akademii Policyjnej 6: Te byk, 5 minut..
            • Gość: Mike Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.bbs.hik.se 09.11.05, 08:19
              Panie Strus Pan tu czekaj, a my lecimy...
              • Gość: asula Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.chello.pl 15.11.05, 12:00
                "aleś sie pan zfrajerował Panie Struś..."
                "ludzkim głosem się nie da tego opisać. POTĘGA!!" ... czy jakoś tak
            • bnew Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 09.11.05, 08:54
              ale skaszaniłeś
              -jest tu jakiś cwaniak
              -nie
              -nie ma cwaniaka, to dawaj piątaka
              -to jakaś zorganizowana akcja
              -akcja jest taka... że dawaj piątaka
              • Gość: robi Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: 193.24.24.* 09.11.05, 12:38
                ostania linia idzie tak:
                taka akcja żebyś dał piątaka

                Pozdra
                • bnew Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 09.11.05, 18:15
                  rzeczywiście, ja też skaszaniłem :-))
                  • Gość: zyrafka Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.piasta.pl 11.11.05, 13:13
                    Spisalam z filmu:
                    -Mieszka tu jakiś cwaniak?
                    -Cwaniak? Nie. Ja tu mieszkam.
                    -To daj piątaka.
                    -Czy to jakaś zorganizowana akcja?
                    (Chwila namysłu)
                    -Tak! To akcja, żebyś dał piątaka.
                    (Oskar daje piątaka)
                    -Dzięki koleś!
                • Gość: JJJ Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.05, 15:17
                  "Bunkrów nie ma, ale i tak jest zaje..ście" :D
              • behemot.to.kot Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 09.11.05, 13:50
                dzięki koleś
          • ja83 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 08.11.05, 21:48
            :jaija coś Ci się chyba popiermyliło, przytaczam cytat z filmu:
            To wszystko każe nam powiedzieć mocno i stanowczo...
            ... parówkowym skrytożercom mówimy NIE!
            pozdrawiam
          • Gość: ewik Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.05, 07:30
            Nie chce mi się z wami gadać
          • Gość: mciowa Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.11.05, 15:50
            jak to było zorgsnizowane, autobusy jakieś popodstawiali czy co? (Killer)
      • Gość: ak23 fear and loathing IP: *.consoft.com.pl 09.11.05, 02:28
        we can't stop here...........
        .........this is bat country
        • Gość: lol Re: fear and loathing IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 14:11
          I fear nothing!!
        • Gość: qwert Re: fear and loathing IP: *.fangor.local / *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.05, 14:54
          ....bunkrów nie...ma ,ale też jest zajebiście...
          • Gość: miloszm Re: fear and loathing IP: 195.10.250.* 09.11.05, 15:03
            you took to much, you took to much...:-)
      • Gość: jah pulp fiction ambicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 02:37
        "bo ambicja nigdy nie pomaga, zawsze boli. dlatego wyjdziesz na ring i dasz
        dupy"
        • Gość: szczepan jeszcze jeden o ambicji u Tarantino IP: *.mg.gov.pl / *.mg.gov.pl 09.11.05, 10:21
          -Za dużo oglądasz telewizji i palisz blantów. To zabija ambicję
          - Moją ambicją jest palić blanty i oglądać TV

          JAckie Brown
          • Gość: jah kill bill 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 00:23
            -na razie się odpręż nie zamorduję cię na oczach twojego dziecka
            • Gość: jah kariera nikosia dyzmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 00:37
              "a co ześ pan robil w wigilie osiemdziesiatego piatego?
              karpia zes pan wpie..l! a ja pod pewexem stalem!..."
              • Gość: jah Re: kariera nikosia dyzmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 00:38
                " a ty co zes sie tak odpie..l jak wozny w dzien nauczyciela?!"
    • Gość: trogir Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.05, 23:37
      "A że ma ogonek? P**erdolić ogonek, skrzydła - to by był problem"
      Jańcio Wodnik
      • k.o.r.b.k.a Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 09.11.05, 16:13
        Tak, o ogonku to prawdziwy HIT!!!!!!!!!11111 Uwielbiam

    • tyka444 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 07.11.05, 23:39
      cycki se usmaż!
      • fuutott Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 09.11.05, 11:05
        Ja mam pewien ulubiony cytat z Dnia świra, ale pozwole sobie go niecytować.
        Jak ktoś oglądał to wie.
        • Gość: nona Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 19:54
          moje ulubione z dnia swira(w przedziale}
          ...ostatni,ooooooostatni...
          ...super,super no no super,super
          • l.prokulski Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 09.11.05, 20:18
            > ...ostatni,ooooooostatni...

            hehe - przy papierosach zawsze to z kumplem mówimy :)
            • Gość: mala Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.access.telenet.be 15.11.05, 17:30
              I ZAPLACIMY ZAPLACIMY to z Misia
    • Gość: T-800 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 07.11.05, 23:40
      Hasta la vista, baby...
    • tyka444 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 07.11.05, 23:43
      pytania sa tendencyjne...:))
      • Gość: Pagaz a takie tam IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 08.11.05, 09:22
        na to nikt nie wpadł, nie wierzę :)

        "W Paryżu najlepsze kaszatany są na placu Pigalle"
    • Gość: Y_Sam Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 09:29
      "Rrrrozumiemy się ? No !"
      "[dowolny tekst], jak mawiał Sofronow" :-)
      • Gość: matka Pawlaka Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 09:58
        sądy sądami, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie :)))

        (bardzo aktualne)
        • Gość: Misiu Rysiu Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 09:59
          Przyszedłem wcześniej, albowiem nie miałem co robić... (Miś)
          • perskie.pikle Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 08.11.05, 10:18
            ciemność widzę !!
            • Gość: EEE Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.pool.mediaWays.net 09.11.05, 18:28
              o jejku, nic nie widze! ciemnosc widze!
              • Gość: jaqb Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.funetia.pl / *.walbrzych.dialog.net.pl 10.11.05, 13:21
                -czyj to motor?
                -to nie motor to harlej
                -czyj to harlej?
                -zeda.
                -kto to jest zed?
                -zed zszedł kochan. ZED zszedł.
          • Gość: mistrz Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.chello.pl 09.11.05, 02:09
            przyszłem wcześniej a nie przyszedłem
            • Gość: Ucho Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 20:02
              "gdyż"... "albowiem" zupełnie psuje ten piękny cytat...
          • Gość: stanislaw paluch Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 09.11.05, 09:47
            ooo, tu nalezy sprostowac, w oryginale brzmialo:

            przyszlem wczesniej,[pauza] gdyz nie mialem co robic
          • Gość: RoPooh Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.05, 12:36
            aleś spalił :/
            przyszłem wcześniej.....gdyż nie miałem co robić

            i drugi:
            dziecko jest dziecko, wypić zawsze można
            • Gość: idiotka Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.05, 17:20
              przyszłem wcześniej *tu fliknięcie nosem* gdyż nie miałem co robić
          • Gość: kacperek Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: 80.50.89.* 09.11.05, 13:33
            "... bo my jeszteszmy takie podobne do siebie, wszyszczy żnajomi nam o tym
            mówią, u nasz w biurze..."

            "...-Babciu, ja będę za Heroda.
            -Za młody jesteś na Heroda.
            -To Herod nigdy nie był młody?
            -NIE !!! ... "

            I mój ulubiony do wykorzystania w biurze:
            "...Darmozjadów i matołów banda, nikomu sie nie chce za przeproszeniem dupy
            ruszyć..."
          • golarz.filip Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 09.11.05, 18:04
            Przyszłem wczesniej gdyz (tu charakterystyczne pociągniecie nosem) nie miałem
            co robić
          • Gość: sprawdzicczynieksi Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 23:30
            chyba przyszłem wcześniej...
          • Gość: sprawdzicczynieksi Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 23:31
            ... gdyż nie miałem co robić...
          • Gość: znawcatematu Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.05, 17:14
            jak podajesz cytat, to bezbledow. powinno byc tak:
            - przyszłem wcześnie, gdyż nie miałem co robić.
        • Gość: SEXMISJA Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.aster.pl 08.11.05, 19:34
          ALBERCIK, WYCHODZIMY!!!!
          • skakanka-1980 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 08.11.05, 19:53
            zeby normalny facet nie mógł z kobietą w windzie....;-)
            • gregor_1976 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 08.11.05, 21:29
              skakanka-1980 napisała:

              > zeby normalny facet nie mógł z kobietą w windzie....;-)

              Cytat brzmial raczej: "zeby chlop nie mogl z gola baba w windzie"

              Nie rozumiem po co to ugrzeczniac.
            • Gość: Fuentess Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 23:10
              "Wyrwalem chwasta" "Lezec mnie tu .. lezec mowie " "Zawod ?-Mechanik ..mechanik
              jaki?.... Mechanik Jerzy Kudelski" "Kubutek co ty?... instalacja ci
              pie..ela "Nie chce mi sie z toba gadac" "Usmiechnij sie.. prosze - co jest
              koncert zyczen ? "
            • Gość: mistrz Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.chello.pl 09.11.05, 02:11
              z gołą babą w windzie, a tak na margim : smutek i nostalgia-reys
              • Gość: cavva Miś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 15:56
                "Tamm, któś wisi..."

                "- Jedną czy dwie?
                - Jedną, wozem jestem..."

                "- ...ale to jest ona...
                - to ten koń, czy tam też ta wasza ona, to brudna.
                - Taak pan władza ma rację, fleja jest, nie zawsze po robocie sie umyje..."

                "- ...w związkach zawodowych narodziła sie nowa świecka tradycja...żeczywiście.
                - To w związkach im sie narodziła?"

                "- ...bo jak nam ukradną bryczkę to muszą oddać samolot i to jest właśnie
                tradycja.
                - A na cholere nam samolot, a bryczkę?
                - ...noo bryczkę teeż."

                "- Tradycja to jest coś... coś ekstra, ekstradycja."

                "- A wiesz że ja też kiedyś byłem murzynem i grałem w kosza?"

                "- Teee, komputer... angielska wóda..."

                "- Konie łby pospuszczać, CZY KONIE MNIE SŁYSZĄ !?!"
                • ka_siara Re: Miś 09.11.05, 16:00
                  przeciez musi byc jakies zycie na osiedlu....
                • Gość: jah Moj Ulobiony z MISIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 00:33
                  - wyngiel* wyngiel przywieźli! wojna bedzie! przed wojną tyż był wyngiel!

                  *w sensie "węgiel":)
                  • Gość: jah oczywiscie ulUbiony nie ulobiony;) pomylka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 00:34
                • hella100 Re: Miś 12.11.05, 19:12
                  Fura, nie bryczka
          • Gość: kati Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 21:37
            aha ...nasi tu byli
        • Gość: kati Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 21:44
          Wicia wierzchem jedzie,
          co, na kocie? (Sami swoi)
          • Gość: swoj Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.ericsson.net 09.11.05, 10:51
            Bylo:
            "-Kazmierz, patrz Wicia weirzchem jedzie
            - nie moze byc, na kocie?"

            Pozdro
            • mikronezja Tam chyba było ... 12.11.05, 02:21
              Witia nie Wicia ..
        • Gość: kukuruźnik Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 00:38
          tak to pijak i złodziej bo kazdy pijak to złodziej
          • Gość: ann Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.icpnet.pl 09.11.05, 17:45
            powinno byc: "to zlodziej jest! i pijak! Bo kazdy pijak to zlodziej!
        • Gość: ppp Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 07:53
          tylko trudno dostać granaty !!!
          • Gość: lot Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.93.70.177.plusnet.ptn-ag2.dyn.plus.net 14.11.05, 23:24
            "w zyciu jest tak, ze trzeba sobie czasem polatac" - wniebowzieci
      • Gość: pimpf Będziemy się rozumieli, będzie dobrze - będzie d IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 21:51
        Będziemy się rozumieli? będzie dobrze - będzie dobrze ? będziemy się rozumieli.
        • Gość: aaa Re: Będziemy się rozumieli, będzie dobrze - będzi IP: *.chello.pl 09.11.05, 02:13
          nie mamy pana kurtki i co nam pan zrobi, uprze się ham i mu daj
        • Gość: kenny80 Re: Będziemy się rozumieli, będzie dobrze - będzi IP: 195.42.249.* 09.11.05, 15:24
          Będziemy kręcić, nie będzie dobrze.
          Rozumiemy się?
        • Gość: pawel Re: Będziemy się rozumieli, będzie dobrze - będzi IP: *.sprayadsl.telenor.se 09.11.05, 15:26
          Bedziemy sie rozumieli - bedzie dobrze, nie bedziemy sie rozumieli - ... No!
          Rozumiemy sie?!
          • Gość: chudini Re: Będziemy się rozumieli, będzie dobrze - będzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 19:21
            Powinno byc tak: Będziemy sie rozumieć, będzie dobrze... Niebędziemy sie rozumieć... Rozumiemy sie??? a drugi to ...Ale jest troche elementu? - Ale mieszany... alternatywy rozmowa aniola z dzielnicowym
            • Gość: jah anioł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 00:46
              "i jak to teraz wyglada?? jak gó.. w lesie!"
              • Gość: pgp Re: anioł IP: *.ath.cx 12.11.05, 13:38
                "miałeś nie spać, sam się zgłosiłeś, miałeś nie spać i pilnować 21mln pier***
                dolarów"
    • Gość: Pegaz polskie filmy górą IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 08.11.05, 11:50
      "Kończ waść, wstydu oszczędź"
      • matysia_k Re: polskie filmy górą 08.11.05, 13:11
        J-23 znowu nadaje..
        • Gość: Mamoniowa Re: polskie filmy górą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 14:12
          mamoniowa jestem
          • golarz.filip Re: polskie filmy górą 09.11.05, 18:08
            bardzo mi przykro - Sidorowski
      • Gość: ann Re: polskie filmy górą IP: *.icpnet.pl 09.11.05, 17:50
        fraszki! dajmy pokój!
        Co powiecie na to? To moj ulubiony cytat z "Pana Tadeusza"
    • no_login Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 08.11.05, 13:21
      Ciurlać wam się chce?!?!?!
      • Gość: myszka_211 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: 217.153.38.* 08.11.05, 14:22
        ta, krew od razu...

        ("Dzień świra")
        • Gość: SEBA Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 00:06
          Żyrafy wchodzą do szafy Pawiany wchodzą na ściany .To był film
          • Gość: irena kwiatkowska Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 00:18
            - czy jest tu drugie wyjście?
            - nie zamurowane, ale jest trzecie
            • Gość: prezes Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 00:21
              bardzo cię polubiłem Rysiu:)
            • Gość: marcelina Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 23:03
              w tak pieknych okolicznosciach przyrody.....
    • meduza86 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 08.11.05, 16:39
      "bunkrów nie ma, ale też jest zajebi.ście"
      "o czym Ty do mnie rozmawiasz?"
      "serio, serio"
      "zainwestuj w tiktaki" :)
      "i zapada taka niezręczna cisza"
    • Gość: pompka Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 08.11.05, 18:55
      Oto moja żona, ZOFIA! (miś)
      • agrrest Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 09.11.05, 15:05
        lewe oczko misia rysia...
        prawe oczko misia rysia....
    • ariwederczi Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 08.11.05, 18:56
      "- i w pizdu wylądował!
      - cały nasz misterny plan też w pizdu!"
      • Gość: mbishop Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.attu.pl 08.11.05, 19:00
        "A podoba ci się ten w ogóle las?" ("Że życie ma sens")
        • Gość: joł Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.chello.pl 08.11.05, 19:08
          pieees? pieeeseeek? - Kabaret Dudek
    • Gość: TonySter Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 19:08
      "Sterników było już wielu. tylko nam zmiany nikt nie daje!"

      B.Smoleń

      "I modne stały się garnitury jednorzę(ą)dowe" -Kabaret Przestrojenie (B.Smoleń -
      około 1987)
      Adekwatne do bierzącej sytuacji w rządzie. :)


      • Gość: Pazura. Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.devs.futuro.pl 08.11.05, 23:48
        Ich oczom ukazał się las... krzyży.
    • Gość: Jurek Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 19:15
      "A możesz mi powiedzieć... po ch.. mi las?" - Nic Śmiesznego.
      • Gość: nowy Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.lw.net.pl / *.lannet.pl 08.11.05, 21:19
        zrobie ci z dupy jesien sredniowiecza
      • ka_siara Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 09.11.05, 16:07
        "cale zycie bylem drugi"
      • Gość: no Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.tvk / *.tvk-gaj.pl 09.11.05, 20:21
        jest tylko jeden szpenio co wezmie te chryje na warsztat
        • argta Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 09.11.05, 20:43
          Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranie złych
          ludzi.Błogosławiony ten co w imie dobrej woli przeprowadzi dziatki moje przez
          doline ciemności. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie na tych którzy
          chcą skrzywdzić braci moich . I poznasz że ja jestem PAN gdy wywre na Tobie
          swoją zemste.....
    • kasitza Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 08.11.05, 19:27
      "nie chce mi sie z toba gadac"
      "w tych pieknych okolicznosciach przyrody..."
      • Gość: kati Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 21:41
        ...podstawowe zasady higieny mówią, że jak się wchodzi to się puka (z Co mi
        zrobisz...)
        • Gość: Ucho Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 20:07
          raczej tak: "Podstawowe zasady higieny są takie, że jak się wchodzi, to się
          puka."
    • Gość: basia Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 19:29
      ...jest wiele możliwości... ("Dziewczyny do wzięcia")

      ...nikt nikogo tu pod pistoletem nie trzyma, wręcz przeciwnie, ja tu siedzę z
      prawdziwą przyjemnością ("Rejs")

      ...ku..! Ja pie..! ("Dzień świra")

      :-)))
      • Gość: Aga Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.veo.pl 08.11.05, 19:33
        .."-zrobię ci z du.. jesień średniowiecza"

        "Pulp Fiction"
        • Gość: Bucz Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.icpnet.pl 08.11.05, 19:39
          "Widze tu niezły burdel !!!" - Seksmisja

          niestety aktualne ;/
          • Gość: hoo Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.netax.pl / *.crowley.pl 11.11.05, 14:28
            "Ja tu widze niezły burdel!"
      • Gość: Czesiu Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.anteon.com 09.11.05, 19:17
        "Niemo-kur*a-żliwe!"
        "Fanta-kur*a-styczne!"
        (Rybka zwana Wandą)

        - Czesiu, idziesz?
        - Idę, idę...
        - NO TO CHODŹ!
        (Kroll)

        "O kurka, Czarny Olek!" i "Ten to się musiał w życiu na*..."
        "Miałczek, w prawo! Miałczek, w lewo! Miałczek, wypier*alaj!!!"
        (Nic śmiesznego)
        • Gość: Nic śmiesznego Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.anteon.com 09.11.05, 19:19
          - Do góry jedzie?
          - A gdzie ma jechać? W BOK?!

          - Dziś przychodzą do mnie koledzy, będziemy borować

          - To ch*j Ci w d*pę, stary! To ja tu w deszczu, wilki jakieś...
    • Gość: Yoanna Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.chello.pl 08.11.05, 19:39
      Kopernik była kobietą!
      • Gość: Gajos Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.devs.futuro.pl 08.11.05, 23:51
        Nawet mi ku.. o tym nie mów!!!
        (PSY - Linda porwał Chemika)
    • Gość: pepe PSY2!! IP: *.waw.pl 08.11.05, 19:40
      -Każdy ma swoją cene!
      -Kakaja twaja?
      -Chciałbym aby taka jedna mnie ... kochała!
      • Gość: paddunio Re:cycaty.. hmm A CYTATY!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 19:45
        powszechnie wiadomo ,że klient w krawacie jest mniej awanturujący sie
        • Gość: awa cytaty IP: *.acn.waw.pl 08.11.05, 19:50

          "... do samego końca... mojego, albo jej"

          " a miało być tak pięknie"

          " wiem, ale nie powiem"
        • Gość: pimpf Bo to złodziej jest panie kierowniku. I pijak !!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 21:53
          Bo każdy pijak to złodziej !!!!!!
          • Gość: aaaaaaaaa Re: Bo to złodziej jest panie kierowniku. I pijak IP: *.chello.pl 09.11.05, 02:17
            pan jest zerem panie pośle
    • skakanka-1980 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 08.11.05, 19:56
      Masz żone?
      Nie
      Masz dzieci?
      nie
      a moze masz rybi?
      mam
      to masz dla kogo żyć...
      (Młode Wilki)
    • Gość: pawelbdg Byłeś kiedyś w stanach, bolek? IP: 212.122.214.* 08.11.05, 19:58
      Ma pan racje psikutas bez s.
      • po.prostu.ona Re: Byłeś kiedyś w stanach, bolek? 08.11.05, 20:05
        Czy ja byłam z pieskiem? ... Czy bez pieska?
    • Gość: paradoxi Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 20:09
      -Jak się czujesz?
      -dobrze, a ty?
      -też dobrze
      • maverick_84 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 08.11.05, 20:26
        Kobieta mnie bije... (Seksmisja)
        Yippie-kay-ay motherfuc... (fonetycznie jupikajej madafaka:-) ) (Szklana pułapka 2)
        • Gość: Alternatywy 4 Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.chello.pl 08.11.05, 20:48
          "Oczywiście, jest to ukartowana robota określonych kół"
          ---
          "Przepis jest po to, żeby lokator od razu wiedział, kto tu jest najważnieszy"
          ---
          "Ponieważ lokatorzy wykazali prawidłową orientacje, kto tu jest najważniejszy -
          udzielam jednorazowej zgody. (...)Obywatelu Balcerek, Pomożecie?a prawidłowa
          odpowiedź brzmi..."
          ---
          Dzielnicowy: "A co to?? Wy książki czytacie??"
          Anioł: "A to takie tam informacje o lokatorach.."
          Dz. : "A to co innego , ja lubię poczytać takie życiowe książki..."
          ---
          Pania Manc! Tego nie było na porządku dziennym! Warcholstwo przez pana
          przemawia!"
          ---

          Miećka!!! Chodź no tu ze ścierą!!!!


        • Gość: tekete Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.dyn.optonline.net 08.11.05, 22:23
          Tylu fajnych chlopakow.....tylu fajnych chlopakow...zmarnowalo sie przez te
          dziewczyny
          oraz
          Trzeba miec ambicje...ambicje trzeba miec
          (wniebowzieci)
        • Gość: Mike Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.bbs.hik.se 09.11.05, 08:25
          ...W razie czego jestesmy w warstacie na Okopowej...

          ...Co mam powiedziec Spietemu? zeby sie rozpial...
      • Gość: pimpf I jak ci się to wszystko widzi ? Pasuje!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 21:55
        • Gość: oggi Re: I jak ci się to wszystko widzi ? Pasuje!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.05, 19:20
          Komisarz Przygoda? To dobrze: szczególarz!!!!! :)))))))))))))))))
          • justyna302 Re: I jak ci się to wszystko widzi ? Pasuje!! 16.11.05, 10:02
            Murzyn?? Jaki Murzyn?? Tu nie ma zadnego Murzyna! Pod jednym dachem z
            Antychrystem???
    • Gość: Razmierz Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: 212.182.93.* 08.11.05, 20:41
      luromi.webd.pl/zawiesina/?id=1120478950
      • Gość: wawiak kiler: IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 08.11.05, 20:45
        Trza być twardym, nie miętkim:)
        • monikate Re: kiler: 08.11.05, 20:50
          Trochę pucu nie zawadzi (Nikodem Dyzma)
          Prawdziwe pieniądze robi się na słomianych inwestycjach (Miś)
          Dzwonię do ciebie, ponieważ nie mogę z tobą rozmawiać (Miś)
          Ten sklep mam obrażony (Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz)
          • Gość: Student PSY IP: *.devs.futuro.pl 09.11.05, 00:00
            Nie po to studiowałem.
          • Gość: Pies PSY IP: *.devs.futuro.pl 09.11.05, 00:01
            Nie trafiłeś? Z takiej odległości?
        • Gość: seba Re: kiler: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 00:02
          MEMORY FIWE.SIARA I wszystko jasne
          • ka_siara Re: kiler: 09.11.05, 16:11
            kiler, to ciebie jest dwoch????
        • Gość: mieszkanka Re: kiler: IP: 213.186.95.* 10.11.05, 08:38
          kill him...
          czy to jest live...
          siara...i wszystko jasne:)
    • Gość: Ania Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 20:56
      Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, nieeech żyje naaam
      utwór wykonały moje koleżanki w damskiej toalecie zwrócone w stronę mydelniczki
      na pytanie szefowej: co wy tu robicie?
      • Gość: V- man Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 21:01
        "hamburger to podstawa każdego pożywnego sniadania" (PULP FICTION)
        "pozwolisz mi zapic hamburgera tym pysznym napojem?" (PULP FICTION)
      • monikate Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane 08.11.05, 21:02
        I oczywiście: Lubię tylko te filmy (muzykę, ludzi) które już znam (Rejs)
        Ja w Twoim wieku nie jadłam (Miś)
      • Gość: yot Re: Cytaty z filmów, powszechnie używane IP: *.p.lodz.pl 09.11.05, 07:53
        genialne!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka