amstel0 29.09.06, 17:29 Mój lolega powiedział, że bezsprzecznie są lepsze od facetów w rodzeniu. Macie jakieś inne przykłady? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ariwederczi Re: W czym kobiety są lepsze od facetów 29.09.06, 17:33 Kobiety są lepsze od facetów w uwodzeniu facetów. :) Odpowiedz Link Zgłoś
kinga1110 Re: W czym kobiety są lepsze od facetów 29.09.06, 17:37 Kobiety są lepsze od facetów w ....... wydalanieu stolca. robią to prawie bezszelestnie i niemal bezzapachowo, w odróżnieniu od meżczyzn hahahahahaha przykłąd? co mówi kobieta, po wyjściu z łazienki? pyta" ładnie wyglądam?" a mężczyzna "Na razie tam nie wchodź......" FUJ!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: najlepsze Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.06, 19:00 cechujemu się większą empatią, jestesmy bardziej tolerancyjne ( badania firmy durex)łatwiej się przystosowujemy do zmineiijacych się warunków no i przede wszystkim jesteśmy ładniejsze hehehe i lepiej i szybciej wydajemy pieniądze hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rolnick Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.06, 20:54 Bez obrazy tylko dla żartu... Dlaczego kobiety się malują i perfumują? Bo są brzydkie i śmierdzą. Jeszcze raz sorry... Odpowiedz Link Zgłoś
mniemanologia Re: W czym kobiety są lepsze od facetów 03.10.06, 14:29 Gość portalu: rolnick napisał(a): > Bez obrazy tylko dla żartu... > > Dlaczego kobiety się malują i perfumują? > Bo są brzydkie i śmierdzą. Faceci, jak wiadomo, nic z tym nie robią w swoim przypadku :( Odpowiedz Link Zgłoś
kobietek Re: W czym kobiety są lepsze od facetów 30.09.06, 01:12 I tu sie niestety, nie zgodzę, a potwierdzi ci to każda, ktora była na gejowskiej imprezie.. Załamać się idzie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona20 Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: *.biskupice.sdi.tpnet.pl 29.09.06, 19:00 Tak, w rodzeniu zdecydowanie lepsze. Jeszcze w regeneracji comiesiecznej straty żelaza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EWa Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: *.CNet2.Gawex.PL 29.09.06, 19:16 Obawiam się, że przy wielu facetach po prostu muszą być lepsze we wszystkim... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gabi Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: *.dip.t-dialin.net 29.09.06, 20:14 Ewa ty nawet nie wiesz ile w tym prawdy.I tak trzymac. Odpowiedz Link Zgłoś
blumen1 Re: W czym kobiety są lepsze od facetów 29.09.06, 20:50 Bardzo ciekawy wątek i ciekawe wypowiedzi. A oto fragment dezyderaty: "Porównując się z innymi możesz stać się próżny i zgorzkniały, bowiem zawsze znajdziesz lepszych od siebie" Nie ma ludzi lepszych lub gorszych. Ale kto by tam zwracał uwagę na moje zdanie. -- - Ciemna druga strona jest... Bardzo ciemna... - Przymknij się Yoda i jedz swojego tosta! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ham Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: 208.40.29.* 29.09.06, 22:15 Zdecydowanie lepiej malują (się!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Izabella1991 Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: *.ipcom.comunitel.net 29.09.06, 22:22 Ja bym powiedziala,ze....w naukach scislych. Przyklad.-onegdaj dwie najlepsze matematyczki w szkole to bylysmy:ja i jeszcze jedna dziewuszka.Teraz juz jestesmy 30+,kolñezanka zostala informatykiem (b.dobrym) ja z wyksztalcenia jestem slawistka,a moj zawod wykonywany to scautka/bookerka. W nauce jez.obcych dziewczyny tez sa swietne,w dziennikarstwie....zreszta-co ma tu plec do gadania?Albo ktos jest madry,zaradny,kocha to,co robi,albo nie i juz! Pozdrawiam-Iza Odpowiedz Link Zgłoś
walutka Re: W czym kobiety są lepsze od facetów 02.10.06, 11:33 No to faktycznie błysnęłaś inteligencją, dwie dziewczyny mają być reprezentatywne na całą populację. Nie pomyślałaś o zbyt małek liczebności próby? Statystyka się kłania. no rozumiem,że mogłaś się tego nie uczyć ale sama inteleigencją to nie grzeszysz, zresztą co tam matma w szkole średniej to tylko prawidłowa umiejętność skorzystania ze wzorków,tzreba posiedzieć, mogłyście być bardziej pracowite. Było pójść na polibudę lub matmę studiować wtedy mogłabyś dokładniej stwierdzić czy faktycznie z tej matm byłyście takie super. Jestem kobietą i widzę,że w abstrakcyjnym myśleniu lepsi są mężczyźni-sporo takic mężczyn poznałam, nie tlko dwóch :-). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Izabella1991 Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: *.ipcom.comunitel.net 03.10.06, 16:15 Do Walutki! Lo matko moja jedtyna!naprawde! Az sie przewrocilam ze zdziwienia! Sluchaj-o mojej inteligencji nie wypowiadaj sie,bo mnie nie znasz i zapewne nigdy nie poznasz!Bylo pojsc na polibude.....??? Ha!Ha!Ha! Tak sie stalo.,ze akurat wybralam zupelnie inna uczelnie(Panstwowy Uniwersytet w Kaliningradzie,wydz.Filologii Slowianskiej) Podalam przyklad mojej ex-klasy,a reszta populacji mnie najzwyczajniej na swiecie nie obchodzi,bo nie mam obowiazku znac tzw.innych! Masz kompleksy wobec innych!!!W porzadku,wolno Ci,ale ode mnie i mojej inteligencji(tudziez innych dziewczyn )WARA! Pozdrawiam faknych,nie zakomlpeksionych ludzi-Iza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grubasek Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: *.zakoniczyn.net 29.09.06, 22:20 lepiej sobie radza w butach na wysoookich obcasach ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
do.ki a poniewaz piwo jest lepsze od kobiet 30.09.06, 07:45 Jak zreszta wszyscy wiedza, ale przypomne www.jokesandhumor.com/jokes/137.html to wniosek jest jeden: beer rules. Odpowiedz Link Zgłoś
katarynka111 Renata Beger 02.10.06, 02:01 Otóż ta prosta kobieta ze wsi ( to że ze wsi to nie znaczy że idiotka ) zrobiła z dwóch polityków PiS idiotów. Nie popieram Samoobrony, ale Beger udowodniła, że jako kobieta jest lepsza od mężczyzn. Bo oni wszyscy mogliby zapierać się i w zaparte,że to prowokacja czy ma nipulacja. A co robi pan premier? Ten powinien najgłośniej krzyczeć o prowokacji. A nie wygadywać idiotyzmy o ludziach marnej reputacji a już napewno nie przepraszać za to co się stało. To nie rasowy polityk, który na zawołanie kłamie i walczy o władzę jak lew tylko ...Napewno kobieta wobec tych panów okazała się być mądrzejsza i lepsza. No IV RP chyli się ku upadkowi i to z powodu kobiety. Pozdrawiam panie. Powiedzcie o innych swoich spostrzeżeniach, w czym kobiety są lepsze od FACETÓW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Hmm, napewno? IP: *.dip.t-dialin.net 02.10.06, 03:24 Wiekszosc Orderów Od Rodzenia dostali mezczyzni! :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cav Re: Hmm, napewno? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 13:56 Lepiej myja podloge :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marysia Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: 217.205.157.* 02.10.06, 15:43 W "posiadaniu" PMS... chociaz faceci tez miewaja i wtedy dopiero jest tragedia ;P Odpowiedz Link Zgłoś
heca7 Re: W czym kobiety są lepsze od facetów 02.10.06, 15:51 Podobno jesteśmy dobre w udawaniu orgazmu. Poza tym w robieniu zakupów dla siebie i dzieci. Ja jak spodoba mi się jakiś ciuch dla córki będę chodzić wkoło niego dopóki go nie kupię. I oczywiście zawsze znajdę usprawiedliwienie, że był jej niezbędnie potrzebny. Np: dziś kupiłam jej nową bluzę bo poprzednią ukradli jej w przedszkolu w piątek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaija Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: *.elblag.dialog.net.pl 03.10.06, 14:23 A czemu udawać coś, czego nie ma? Nie rozumiem udawania orgazmu - okłamywanie partnera i samej siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
blumen1 Re: W czym kobiety są lepsze od facetów 03.10.06, 10:02 W kwestii w czym kobiety są lepsze od facetów O co chodzi z teczką? (nie polityczne!) Kobiety lepiej wydają pieniądze facetow niż oni sami.No comments -- - Ciemna druga strona jest... bardzo ciemna. - Przymknij się Yoda i jedz swojego tosta. Odpowiedz Link Zgłoś
blumen1 Re: W czym kobiety są lepsze od facetów 03.10.06, 10:05 W kwestii w czym kobiety są lepsze od facetów Wątek o teczce forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=49651296 Kobiety lepiej wydają pieniądze facetow niż oni sami.No comments -- - Ciemna druga strona jest... bardzo ciemna. - Przymknij się Yoda i jedz swojego tosta Odpowiedz Link Zgłoś
kohol Re: W czym kobiety są lepsze od facetów 03.10.06, 14:33 W organizowaniu. Nikt tak dobrze nie potrafi zorganizować, skonsolidować, zsyntetyzować tylu rzeczy naraz. Pamiętać o setkach rzeczy, ustalać hierarchię potrzeb i organizować wykonanie. Mieć w głowie pootwieranych wiele szufladek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: % Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 21:58 Przede wszystkim w mówieniu. Gdyby nie wy to ewolucja zdecydowanie zredukowałaby narząd mowy (chodzi anatomicznie główie o krtań, chociaż również język). Nie będę poruszał oczywistych kwestii seksualnych, gdyż najwyraźniej w tym wątku to temat tabu... a wręcz się ciśnie na klawiaturę :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: *.chello.pl 03.10.06, 22:38 a są????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login.for.free Re: W czym kobiety są lepsze od facetów IP: *.ip.fastwebnet.it 05.10.06, 01:09 A co to sa kobiety? Odpowiedz Link Zgłoś
margo.pf Re: W czym kobiety są lepsze od facetów 05.10.06, 01:22 We wszystkim, serdenki, we wszystkim!!! :)) Odpowiedz Link Zgłoś