Dodaj do ulubionych

Powiedzonka z reklam

    • Gość: judasz antena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 19:23
      -widzisz? -i nie zobaczysz dopuki nie kupisz anteny satelitarnej...... sprzed
      15 lat:))
      • Gość: em.u Re: antena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 19:42
        Z reklamy C+
        "...żałuj synu, żałuj. Było na co popatrzeć" :)
        • kinga296 Re: antena 01.08.07, 19:53
          Mówmy serio!!
          Tylko Perio!!;-)
          Proszek czy coś podobnego na plamy.
          • Gość: Castorp Re: antena IP: 192.193.245.* 02.08.07, 10:04
            "Perio" to była pasta do zębów... ale niektórzy mają tam plamy..

            Lanza ma więcej! 850!
          • carpedijem Re: antena 04.08.07, 23:26

            "Mówmy serio tylko perio
            tylko perio miła ma
            Mówmy serio tylko perio
            dba o zęby twe co dnia"
            -=-=-=-=-
      • Gość: justyna.ada Re: antena IP: 212.76.37.* 01.08.07, 22:58
        a dokładnie:
        - Nic nie widzę!
        - I nie zobaczysz, dopóki nie kupisz zestawu do odbioru telewizji satelitarnej
        firmy Arcon!


      • Gość: kolaczek Re: antena IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.08.07, 15:10
        -Z lekką nutką dekadencjii-kawa jakaś
        - a pódziesz ty! na kogoś kto mnie wkurza
        - a nstąp się czy jakoś tak-gdy ktoś nie moze czegoś zrobić
        - ,,a łyzka na to niemożliwe" nie widziałem że to z reklamy, bo mój kuzyn
        często używa tego powiedzonka ,, a ojciec na to niemożliwe"
    • Gość: yukka Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 20:00
      persil - to wie się co się ma
      strasznie stare ale u mnie w domu wciąż żywe
    • Gość: the_dzidka Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 20:01
      No jak to? Przede wszystkim "bezcenne" :-)
      Mina sąsiada na ten widok - bezcenna.
    • Gość: anula "powiedz Cefarm" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 20:07
      a u mnie dzieci i na podwórku bezprzerwy powtarzają "powiedz Cefarm" z reklamy
      lokalnej w TV Białystok
      • Gość: malpp Re: "powiedz Cefarm" IP: *.spray.net.pl 01.08.07, 20:46
        Heh jak widać telewizja rządzi :) w tym umysłami ludzi.

        U mnie najlepsze to:
        - prawie jak (coś tam) z Żywca,
        - Stasiu, Staś, Stanisław! Moja koszulka - wyprałeś?! -No, w Pollenie 2000 :DDD,
        - gerappa - nie ze sprzętu, ale z jakiejś marki samochodowej! ;)
        - wlałeś? -Ojciec mu wleje..
      • Gość: zubr Zubr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 20:52
        ZUBR: "Zubr mieszka w puszczy" oraz "Zubr wieczorem podchodzi bardziej".
        AJAX: "CZystości tak - sprzątaniu nie/ bo po Ajaksie nie splukuje sie/
        Wystarczy (cos tam, nie pamietam) i wszystko lsni, Ajaksem pachnie jeszcze
        wiele dni!".
        RAJD: "Rajd - zabija insekty na smierc!"
        • Gość: echh Re: Zubr IP: *.motorola.com 02.08.07, 10:50
          Musiałem.

          Z radia RMF FM z 10 lat temu:
          "Seaty zwykle budzą się o świcie... " :P
    • rzulw Babcia na motorze, która kupowała wszystko... 01.08.07, 20:45
      ... na stacji Statoil :)

      i drugie w sygnaturce :)
      • Gość: As Re: Babcia na motorze, która kupowała wszystko... IP: *.chello.pl 01.08.07, 21:18
        Z reklamu Budwajzera: Łaaaaazzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaa:)
    • Gość: ~basia Re: Powiedzonka z reklam IP: *.chello.pl 01.08.07, 21:14
      z pewną taką nieśmiałością (to z podpasek)
      • Gość: jo Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.07, 11:49
        A pamiętacie to:
        "o plama, plama co za pech?" <-odplamiacz Sil
    • Gość: crazy Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 21:43
      a mnie nadal się podoba 'teraz ja jestem Sprite a ty pragnienie' - widziane w
      wielu wersjach, np. prezydenta orędzie noworoczne do narodu...
      • hagond Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 22:03
        Takie dość przedwiekowe, kiedy ktoś kit wciska "Za oknami Elgazu(?) świat jest
        zawsze piękny"
        A kiedy coś mi się podoba "Polecam je każdemu psu"
        • simon921 Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 22:15
          Ale Ty się misiu rzucaj;) - z reklamy jakiegoś funduszu (Bankowy?) z Pazurą
          • Gość: echh Re: Powiedzonka z reklam IP: *.motorola.com 02.08.07, 10:51
            "Bogdan mówi Bankowy" :P
      • Gość: waldi Re: Powiedzonka z reklam IP: *.strefa.com 01.08.07, 22:16
        u mnie sie przyjeła simplusowska nauczycielka co to groziła: Ja ci sie ponawydurniam!

        od tamtej reklamy wszystko w moim domu robi się na pona: ale się ponazmywałem tych naczyń, aleś mi tu ponabrudził itp
        • Gość: Aga Re: Powiedzonka z reklam IP: 217.153.161.* 01.08.07, 22:42
          z reklamy FRUGO - szybka zmiana na banana, kiedy bucha dzika grucha, węża spręża
          i rozpręża! :) jakiś kosmos jak dla mnie :P ...a pamięta ktoś to? "- Aniu! czas
          na colgate! - Mamo! ja jeszcze rysuję! - Porysujemy razem?.." :)
          • turzyca Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 23:49
            i dopowiedzenie "spadaj, to moje kredki!" :)
            • agatkar1 Re: c.d. reklamy colgate 03.08.07, 12:31
              turzyca napisała:

              > i dopowiedzenie "spadaj, to moje kredki!" :)



              .....
              ja znałam w wersji "spie..j to moje kredki"
          • jorge.martinez Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 00:26
            "- Aniu! czas
            > na colgate! - Mamo! ja jeszcze rysuję! - Porysujemy razem?.." :)

            Ktoś niegrzeczny potem dodał: "spie..j, to moje kredki".
          • Gość: Agusia Re: Powiedzonka z reklam IP: *.nsm.pl 02.08.07, 12:56
            No, już myślałam, że o Ani nikt nie napisze :))
          • Gość: Ania Re: Powiedzonka z reklam IP: 195.136.151.* 02.08.07, 16:55
            Aniu czas na .... Pamiętam doskonale.Swego czasu nie miałam spokoju przez tą
            reklamę
    • Gość: sopelek Re: Powiedzonka z reklam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.07, 22:41
      Pstrik,pstrik,pstrik...
      • heca7 Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 22:49
        " Oferta Zrębu zawsze na czasie!" :)))
    • gianka Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 22:50
      A piwo TYLKO DLA ORŁÓW?
      A PRZYGARNIJ KROPKA :-D
      A (poniekąd z reklamy): NIE BęDZIE NICZEGO?
      A Dulux ("Pokrywa za pierwszym razem")?
      A Chipsy przyszły?
      A Ruchy kluchy leniwe?
      • Gość: aksamitnyglos Re: Powiedzonka z reklam IP: 89.171.163.* 01.08.07, 23:05
        to byla reklama jakiegos proszku, chyba "E"
        " w jakim proszku pralas swoje pierwsze spodnie z bistoru"
    • yez.hodowca Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 23:08
      Z klasyki wszech czasów: "Liczy się tylko REFLEX". Kompletnie nie pamiętam czym był ów reflex.

      Z klasyki współczesnej: "- Dwa Żywce. - WHAT?!"

      Z klasyki najnowszej: "kopytko"

      Zupełnie świeże, ale klasyką będzie: "karciocha pamięciochy"
    • Gość: she32 Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 23:09
      ruchy kluchy... leniwe - do znajomych jak się ślimaczą... (z Biedronki)
    • Gość: rdd Re: Powiedzonka z reklam IP: *.chello.pl 01.08.07, 23:09
      "90% pań nie widzi różnicy"
      • Gość: Azorek Re: Powiedzonka z reklam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.07, 23:22
        -Ale żeby pomost za nisko zrobić...!
        -Zrobimy. Jeszcze się książe ponajeżdża...

        Reklamy z Mumio oczywiście też.
      • agara1 Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 23:23
        Przygarnij kropka:)))

        A łyżka na to... (wtedy moja pierwsza miłość dodała) fajnie dupcysz:))))
        • maladanka Re: Pasta Kiwi 01.08.07, 23:31
          Pasta kiwi but wykrzywi ...tak sobie to w domu przekręcilismy.
          A ostatnio to; weźcie amol...hihihi...
    • ammam Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 23:36
      Prawie robi wielką różnicę - Żywiec
      Mleko z Biedronki
      Szynka z Biedronki
      Sok też z Biedronki
    • i.nes Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 23:45
      To z reklamy Play Station (hasło po angielsku, ale mnie się w pracy baaardzo
      przydaje): "Do not underestimate the power of [Play Station]"
    • Gość: Ann Re: Powiedzonka z reklam IP: *.range81-132.btcentralplus.com 02.08.07, 00:03
      dzis sie wam upieklo- reklama Biedronki,zubr najlepiej podchodzi wieczorem-
      reklama piwa,dobrze posiedziec przy zubrze-j.w.,kopytko-plus,
    • olivia777 Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 00:56
      curraraaa - kusi i zniewala... - reklama perfum - roznegliżowana pnienka w dżungli,

      coś tam coś tam ....polskie chipsy z polskich ziemniaków - reklama chipsów - był takie kulki orzechowe - pamiętacie?

      ....z pewną taką niesmiałością... - podpaski

      Always - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie! - podpaski

      Czy wiecie co mój synek ostatnio zrobił? Ni mniej ni więcej tylko wziął Milky Way i go wrzucił do mleka. Zapyałam co robisz?.... - reklama batoników.

      nie pamiętam jak to było z Bounty - ale tez w kółko puszczali tę reklamę.

      Albo prusakolep :-)))

      Dziękuję Ci SC Johnson (es si dżonson)

      Ace - wybielacz nad wybielacze!

      Poszperam i może odnajdę gdzieś na strychu kasetę z humorystycznym mixem reklam z odległych już czasów... łza się kręci w oku...
      • Gość: Zośka Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.07, 03:44
        Z lekką nutką dekadencji...
        • Gość: Pamiętny Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.07, 03:48
          [śpiewnie]
          Siabada, siabada, mydełko Fa...
          • Gość: Galadriela Re: Powiedzonka z reklam IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.07, 08:29
            Nie mam w domu telewizora, ale parę klasyków jeszcze pamietam i używam (nie
            tylko ja zresztą):
            - "nic nie widze!" - "i nie zobaczysz, dopóki nie kupisz zestawu do odbioru
            telewizji satelitarnej firmy Arcon",
            - "sesemes" (to bylo z reklamy jakichś komórek albo sieci komórkowej - starsza
            pani na ławce do dwóch chłopaków z komórką)
            - "aczkolwiek" i ">prawie< robi wielka różnice"
            - " a łyżka na to niemożliwe"
            - "oferta Zrębu zawsze na czasie" - ale to raczej tylko pamiętam, a nie używam
            - "obiecałaś!"
            No i pewnie jeszcze sporo innych...
            • Gość: Galadriela Re: Powiedzonka z reklam IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.07, 08:31
              a tak przy okazji - czy może mnie ktoś uświadomić, jak leciała reklama z
              kopytkiem?? Jak napisałam, nie mam telewizora, nie widziałam tej reklamy, a kogo
              się nie zapytałam ze znajomych (posiadaczy TV), to nikt mi nie umiał jej
              opowiedzieć).
              • brum2000 Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 09:00
                www.youtube.com/watch?v=gIFgmKWE2Uk
            • Gość: zenisław Re: Powiedzonka z reklam IP: *.autocom.pl 02.08.07, 10:58
              - "nic nie widze!" - "i nie zobaczysz, dopóki nie kupisz zestawu do odbioru
              telewizji satelitarnej firmy Arcon",

              nikt nie dokończył więc ja stary chłop dokończę:

              - "nic nie widze! - i nie zobaczysz, dopóki nie kupisz zestawu do odbioru
              telewizji satelitarnej firmy Arcon", Warszawa, ulica Koszykowa 12"
              • Gość: Agusia Re: Powiedzonka z reklam IP: *.nsm.pl 02.08.07, 12:58
                Też z wieku XX: chcesz być karateką? - pij mleko!
      • Gość: i1 Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.07, 11:40
        i jeszcze z ACE: "jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego"
      • evivalarte Re: Powiedzonka z reklam 06.08.07, 16:44
        A wybielacz - ACE?
        Dziecko:"Przyjechała!!! Ciocia z Ameryki!
        (TRACH)
        Mamusia (zatroskana): On tak często brudzi ubrania...(i dalej narzeka, jak to
        wybielacze niszczą)
        Ciocia Sztuczne Ząbki (święte oburzenie): To wy nie używacie ACE?!!"

        I jeszcze VICK Vaporub:

        Dziecko Echee, khe, kheee... (do psa, jak już wyrzęzić coś może):
        Nie Pikusiu, nie mogę się z Tobą bawić...
        Babcia: Raz dwa trzy, coś na to poradzimy! (naciera dziecię maścią)
        Dziecię (bez rzężenia):
        Śpij Pikusiu, jutro się pobawimy...

        Tego zwrotu używałam często, zamiast: "nie dziś, kochanie, głowa mnie boli...;-))".

    • Gość: oskarek Re: Powiedzonka z reklam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.07, 08:38
      MPtrucha, karciocha pamięciochy, słuchafony jak dzwony,
      oraz reklama tatry: tabun koni, a facet spoko podnosi dłonie w górę, przeałem
      ten gest
      żubr w trawie puszczy
      i inne, ale już nie bede powtarzał po poprzednikach
      • Gość: mrów Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.07, 08:55
        ty pij!
        jakies piwo, chyba warka
        • Gość: G Re: Powiedzonka z reklam IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.07, 09:19
    • Gość: mag Re: Powiedzonka z reklam IP: 212.160.172.* 02.08.07, 09:17
      A pamiętacie Mariolę z reklamy Okocimia?
      "Mariola ma oczy piwne, Mariola O KOCIM spojrzeniu"
      • Gość: Galadriela Re: Powiedzonka z reklam IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.07, 09:21
        Za szybko mi się depnął enter. Dzięki brum2000 za linka do filmików! Obejrzałam
        sobie przy okazji reszte reklamówek Mumio. hihiii.
        • Gość: stradford Re: Powiedzonka z reklam IP: *.aster.pl 02.08.07, 10:18
          doginthefod jest fajny-zwłaszcza ten z psem u spodni.
          i ten nowy - nie odbierajmy życia zbyt poważnie
          żubr w trawie puszczy
          a gdzie łowiecka? a gzeje sie
    • takajedna_ja Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 10:38
      Wykopalisko:
      reklama w radiowej trójce :
      Spiew ( nie wiem czy to nie Wasowski, bo głos podobny)
      "Marchewko, marchewko Ty warzywo drogie
      bez ciebie ja nijak wytrzymac nie mogie"
      "Dusza chora bez szczypiora"
      Spółdzielnie Ogórd
      i jeszcze :
      "-Józek!
      - Słucham panie majster! ( radosny głos)
      - Masz tu cztery złote i skocz...
      - Po piwo panie majster?- radośnie i z zapałem
      Majster zniecierpliwiony:
      - Nie, po los krajowej loterii pieniężnej!A ja w tym czasie potrzymam tę ścianę"
      • bojkot79 Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 10:50
        jedno z powiedzonek
        "wolę beeeez" - MountainDew
        "Volkswagen - wiesz co masz"
        "najważniejsza jest..... zaprawa"
        • Gość: kwb Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.07, 11:17
          wykopaliska: dawno dawno temu była reklama szczoteczki do zębów oral b z taka
          piosenką:
          "Oral B szczoteczka z kreską,
          kreska barwę ma niebieską,
          gdy sie błękit w biel zamieni trzeba szczotke szybko zmienić
          a najlepiej o tym wie indikator Oral B"

          Z 15 lat temu to było a ja ciągle pamiętam :)
    • Gość: gesik Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.07, 11:24
      Gdy mnie coś zdenerwuje to używam zwrotu z reklamy knor lub winiar "mam
      wszystko w zupie"
      • Gość: efka Re: Powiedzonka z reklam IP: *.pai.net.pl 02.08.07, 12:12
        kto za to płaci?
        • doktorb Łapy 02.08.07, 12:14
          Z radia:

          "Łapy, *klaskanie* Ulica Nowa 8"
        • jorge.martinez Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 12:21
          Gość portalu: efka napisał(a):

          > kto za to płaci?

          Ci państwo :)
          • tomek_2 Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 12:40
            -'Nic nie widzę....'
            -'I nie zobaczysz.... dopoki nie kupisz zestawu do odbioru telewizji
            satelitarnej firmy Arcon'
            Reklama z poczatku lat 90-tych. Ciekawe, czy ktos ja pamieta?
    • Gość: Haes Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.07, 12:51
      Kopytko
      Ojciec Prać
      Świstak siedzi i zawija w sreberka...
      Łyżka na to niemożliwe

      Reklama ma niesamowitą moc twórczą!

      ------------------------------
      Troszkę inny blog - recenzje, felietony, refleksje
      haes.wordpress.com
      • Gość: Pilnick Re: Powiedzonka z reklam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.07, 13:07
        A tego używam opisując udaną imprezę
        "Jesce mi w głowie suumii" - Piwo Tatra, z zeszłego roku chyba
        A Bohdan mówi Bankowy :-)
    • sagaris1 Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 13:03
      - Ociec, prać? - Proszku Ci u nas dostatek!
      - Kopytko
      - True, true - wasaaaa...bi
    • Gość: joa Re: Powiedzonka z reklam IP: *.sol2.cable.ntl.com 02.08.07, 13:07
      A kto pamieta reklame proszku do prania AS z udzialem dwóch szympansów???? Jak
      to lecialo? OJOJOJOJOJOJOJ cos tam cos tam... tyla duza tyla plama. Mi mama bulu
      bulu?MOze ktos pamieta wiecej??
    • papiezyca84 Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 13:36
      - "Moje pierwsze (cośtam), z Biedronki!"
      - "Taki mix" (powiedziane tym samym zamulonym tonem, co pan z reklamy Plusa)
      - "Z 'Kasią' ci się upiecze"

      Kiedyś była taka reklama ketchupu Heinz, gdzie pan mówił dobrotliwym, czułym
      tonem " Ketchup Heinz - doooobry dla frytek", tak jakby ten ketchup się nimi
      opiekował - uwielbiałam to.

      Jak mi się coś przypomni to dopiszę. ;)
    • yeronimo Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 14:32
      tak 1 chyba tak! chyba ktoś o nas pomyślał!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka