Gość: judasz antena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 19:23 -widzisz? -i nie zobaczysz dopuki nie kupisz anteny satelitarnej...... sprzed 15 lat:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em.u Re: antena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 19:42 Z reklamy C+ "...żałuj synu, żałuj. Było na co popatrzeć" :) Odpowiedz Link Zgłoś
kinga296 Re: antena 01.08.07, 19:53 Mówmy serio!! Tylko Perio!!;-) Proszek czy coś podobnego na plamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Castorp Re: antena IP: 192.193.245.* 02.08.07, 10:04 "Perio" to była pasta do zębów... ale niektórzy mają tam plamy.. Lanza ma więcej! 850! Odpowiedz Link Zgłoś
carpedijem Re: antena 04.08.07, 23:26 "Mówmy serio tylko perio tylko perio miła ma Mówmy serio tylko perio dba o zęby twe co dnia" -=-=-=-=- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justyna.ada Re: antena IP: 212.76.37.* 01.08.07, 22:58 a dokładnie: - Nic nie widzę! - I nie zobaczysz, dopóki nie kupisz zestawu do odbioru telewizji satelitarnej firmy Arcon! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolaczek Re: antena IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.08.07, 15:10 -Z lekką nutką dekadencjii-kawa jakaś - a pódziesz ty! na kogoś kto mnie wkurza - a nstąp się czy jakoś tak-gdy ktoś nie moze czegoś zrobić - ,,a łyzka na to niemożliwe" nie widziałem że to z reklamy, bo mój kuzyn często używa tego powiedzonka ,, a ojciec na to niemożliwe" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yukka Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 20:00 persil - to wie się co się ma strasznie stare ale u mnie w domu wciąż żywe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: the_dzidka Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 20:01 No jak to? Przede wszystkim "bezcenne" :-) Mina sąsiada na ten widok - bezcenna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anula "powiedz Cefarm" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 20:07 a u mnie dzieci i na podwórku bezprzerwy powtarzają "powiedz Cefarm" z reklamy lokalnej w TV Białystok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malpp Re: "powiedz Cefarm" IP: *.spray.net.pl 01.08.07, 20:46 Heh jak widać telewizja rządzi :) w tym umysłami ludzi. U mnie najlepsze to: - prawie jak (coś tam) z Żywca, - Stasiu, Staś, Stanisław! Moja koszulka - wyprałeś?! -No, w Pollenie 2000 :DDD, - gerappa - nie ze sprzętu, ale z jakiejś marki samochodowej! ;) - wlałeś? -Ojciec mu wleje.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zubr Zubr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 20:52 ZUBR: "Zubr mieszka w puszczy" oraz "Zubr wieczorem podchodzi bardziej". AJAX: "CZystości tak - sprzątaniu nie/ bo po Ajaksie nie splukuje sie/ Wystarczy (cos tam, nie pamietam) i wszystko lsni, Ajaksem pachnie jeszcze wiele dni!". RAJD: "Rajd - zabija insekty na smierc!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: echh Re: Zubr IP: *.motorola.com 02.08.07, 10:50 Musiałem. Z radia RMF FM z 10 lat temu: "Seaty zwykle budzą się o świcie... " :P Odpowiedz Link Zgłoś
rzulw Babcia na motorze, która kupowała wszystko... 01.08.07, 20:45 ... na stacji Statoil :) i drugie w sygnaturce :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Re: Babcia na motorze, która kupowała wszystko... IP: *.chello.pl 01.08.07, 21:18 Z reklamu Budwajzera: Łaaaaazzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaa:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~basia Re: Powiedzonka z reklam IP: *.chello.pl 01.08.07, 21:14 z pewną taką nieśmiałością (to z podpasek) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.07, 11:49 A pamiętacie to: "o plama, plama co za pech?" <-odplamiacz Sil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crazy Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 21:43 a mnie nadal się podoba 'teraz ja jestem Sprite a ty pragnienie' - widziane w wielu wersjach, np. prezydenta orędzie noworoczne do narodu... Odpowiedz Link Zgłoś
hagond Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 22:03 Takie dość przedwiekowe, kiedy ktoś kit wciska "Za oknami Elgazu(?) świat jest zawsze piękny" A kiedy coś mi się podoba "Polecam je każdemu psu" Odpowiedz Link Zgłoś
simon921 Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 22:15 Ale Ty się misiu rzucaj;) - z reklamy jakiegoś funduszu (Bankowy?) z Pazurą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: echh Re: Powiedzonka z reklam IP: *.motorola.com 02.08.07, 10:51 "Bogdan mówi Bankowy" :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waldi Re: Powiedzonka z reklam IP: *.strefa.com 01.08.07, 22:16 u mnie sie przyjeła simplusowska nauczycielka co to groziła: Ja ci sie ponawydurniam! od tamtej reklamy wszystko w moim domu robi się na pona: ale się ponazmywałem tych naczyń, aleś mi tu ponabrudził itp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Powiedzonka z reklam IP: 217.153.161.* 01.08.07, 22:42 z reklamy FRUGO - szybka zmiana na banana, kiedy bucha dzika grucha, węża spręża i rozpręża! :) jakiś kosmos jak dla mnie :P ...a pamięta ktoś to? "- Aniu! czas na colgate! - Mamo! ja jeszcze rysuję! - Porysujemy razem?.." :) Odpowiedz Link Zgłoś
turzyca Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 23:49 i dopowiedzenie "spadaj, to moje kredki!" :) Odpowiedz Link Zgłoś
agatkar1 Re: c.d. reklamy colgate 03.08.07, 12:31 turzyca napisała: > i dopowiedzenie "spadaj, to moje kredki!" :) ..... ja znałam w wersji "spie..j to moje kredki" Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 00:26 "- Aniu! czas > na colgate! - Mamo! ja jeszcze rysuję! - Porysujemy razem?.." :) Ktoś niegrzeczny potem dodał: "spie..j, to moje kredki". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agusia Re: Powiedzonka z reklam IP: *.nsm.pl 02.08.07, 12:56 No, już myślałam, że o Ani nikt nie napisze :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Powiedzonka z reklam IP: 195.136.151.* 02.08.07, 16:55 Aniu czas na .... Pamiętam doskonale.Swego czasu nie miałam spokoju przez tą reklamę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sopelek Re: Powiedzonka z reklam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.07, 22:41 Pstrik,pstrik,pstrik... Odpowiedz Link Zgłoś
heca7 Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 22:49 " Oferta Zrębu zawsze na czasie!" :))) Odpowiedz Link Zgłoś
gianka Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 22:50 A piwo TYLKO DLA ORŁÓW? A PRZYGARNIJ KROPKA :-D A (poniekąd z reklamy): NIE BęDZIE NICZEGO? A Dulux ("Pokrywa za pierwszym razem")? A Chipsy przyszły? A Ruchy kluchy leniwe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aksamitnyglos Re: Powiedzonka z reklam IP: 89.171.163.* 01.08.07, 23:05 to byla reklama jakiegos proszku, chyba "E" " w jakim proszku pralas swoje pierwsze spodnie z bistoru" Odpowiedz Link Zgłoś
yez.hodowca Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 23:08 Z klasyki wszech czasów: "Liczy się tylko REFLEX". Kompletnie nie pamiętam czym był ów reflex. Z klasyki współczesnej: "- Dwa Żywce. - WHAT?!" Z klasyki najnowszej: "kopytko" Zupełnie świeże, ale klasyką będzie: "karciocha pamięciochy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: she32 Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.07, 23:09 ruchy kluchy... leniwe - do znajomych jak się ślimaczą... (z Biedronki) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rdd Re: Powiedzonka z reklam IP: *.chello.pl 01.08.07, 23:09 "90% pań nie widzi różnicy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Azorek Re: Powiedzonka z reklam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.07, 23:22 -Ale żeby pomost za nisko zrobić...! -Zrobimy. Jeszcze się książe ponajeżdża... Reklamy z Mumio oczywiście też. Odpowiedz Link Zgłoś
agara1 Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 23:23 Przygarnij kropka:))) A łyżka na to... (wtedy moja pierwsza miłość dodała) fajnie dupcysz:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
maladanka Re: Pasta Kiwi 01.08.07, 23:31 Pasta kiwi but wykrzywi ...tak sobie to w domu przekręcilismy. A ostatnio to; weźcie amol...hihihi... Odpowiedz Link Zgłoś
ammam Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 23:36 Prawie robi wielką różnicę - Żywiec Mleko z Biedronki Szynka z Biedronki Sok też z Biedronki Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Powiedzonka z reklam 01.08.07, 23:45 To z reklamy Play Station (hasło po angielsku, ale mnie się w pracy baaardzo przydaje): "Do not underestimate the power of [Play Station]" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ann Re: Powiedzonka z reklam IP: *.range81-132.btcentralplus.com 02.08.07, 00:03 dzis sie wam upieklo- reklama Biedronki,zubr najlepiej podchodzi wieczorem- reklama piwa,dobrze posiedziec przy zubrze-j.w.,kopytko-plus, Odpowiedz Link Zgłoś
olivia777 Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 00:56 curraraaa - kusi i zniewala... - reklama perfum - roznegliżowana pnienka w dżungli, coś tam coś tam ....polskie chipsy z polskich ziemniaków - reklama chipsów - był takie kulki orzechowe - pamiętacie? ....z pewną taką niesmiałością... - podpaski Always - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie! - podpaski Czy wiecie co mój synek ostatnio zrobił? Ni mniej ni więcej tylko wziął Milky Way i go wrzucił do mleka. Zapyałam co robisz?.... - reklama batoników. nie pamiętam jak to było z Bounty - ale tez w kółko puszczali tę reklamę. Albo prusakolep :-))) Dziękuję Ci SC Johnson (es si dżonson) Ace - wybielacz nad wybielacze! Poszperam i może odnajdę gdzieś na strychu kasetę z humorystycznym mixem reklam z odległych już czasów... łza się kręci w oku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zośka Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.07, 03:44 Z lekką nutką dekadencji... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pamiętny Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.07, 03:48 [śpiewnie] Siabada, siabada, mydełko Fa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Galadriela Re: Powiedzonka z reklam IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.07, 08:29 Nie mam w domu telewizora, ale parę klasyków jeszcze pamietam i używam (nie tylko ja zresztą): - "nic nie widze!" - "i nie zobaczysz, dopóki nie kupisz zestawu do odbioru telewizji satelitarnej firmy Arcon", - "sesemes" (to bylo z reklamy jakichś komórek albo sieci komórkowej - starsza pani na ławce do dwóch chłopaków z komórką) - "aczkolwiek" i ">prawie< robi wielka różnice" - " a łyżka na to niemożliwe" - "oferta Zrębu zawsze na czasie" - ale to raczej tylko pamiętam, a nie używam - "obiecałaś!" No i pewnie jeszcze sporo innych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Galadriela Re: Powiedzonka z reklam IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.07, 08:31 a tak przy okazji - czy może mnie ktoś uświadomić, jak leciała reklama z kopytkiem?? Jak napisałam, nie mam telewizora, nie widziałam tej reklamy, a kogo się nie zapytałam ze znajomych (posiadaczy TV), to nikt mi nie umiał jej opowiedzieć). Odpowiedz Link Zgłoś
brum2000 Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 09:00 www.youtube.com/watch?v=gIFgmKWE2Uk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenisław Re: Powiedzonka z reklam IP: *.autocom.pl 02.08.07, 10:58 - "nic nie widze!" - "i nie zobaczysz, dopóki nie kupisz zestawu do odbioru telewizji satelitarnej firmy Arcon", nikt nie dokończył więc ja stary chłop dokończę: - "nic nie widze! - i nie zobaczysz, dopóki nie kupisz zestawu do odbioru telewizji satelitarnej firmy Arcon", Warszawa, ulica Koszykowa 12" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agusia Re: Powiedzonka z reklam IP: *.nsm.pl 02.08.07, 12:58 Też z wieku XX: chcesz być karateką? - pij mleko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i1 Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.07, 11:40 i jeszcze z ACE: "jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego" Odpowiedz Link Zgłoś
evivalarte Re: Powiedzonka z reklam 06.08.07, 16:44 A wybielacz - ACE? Dziecko:"Przyjechała!!! Ciocia z Ameryki! (TRACH) Mamusia (zatroskana): On tak często brudzi ubrania...(i dalej narzeka, jak to wybielacze niszczą) Ciocia Sztuczne Ząbki (święte oburzenie): To wy nie używacie ACE?!!" I jeszcze VICK Vaporub: Dziecko Echee, khe, kheee... (do psa, jak już wyrzęzić coś może): Nie Pikusiu, nie mogę się z Tobą bawić... Babcia: Raz dwa trzy, coś na to poradzimy! (naciera dziecię maścią) Dziecię (bez rzężenia): Śpij Pikusiu, jutro się pobawimy... Tego zwrotu używałam często, zamiast: "nie dziś, kochanie, głowa mnie boli...;-))". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oskarek Re: Powiedzonka z reklam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.07, 08:38 MPtrucha, karciocha pamięciochy, słuchafony jak dzwony, oraz reklama tatry: tabun koni, a facet spoko podnosi dłonie w górę, przeałem ten gest żubr w trawie puszczy i inne, ale już nie bede powtarzał po poprzednikach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrów Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.07, 08:55 ty pij! jakies piwo, chyba warka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mag Re: Powiedzonka z reklam IP: 212.160.172.* 02.08.07, 09:17 A pamiętacie Mariolę z reklamy Okocimia? "Mariola ma oczy piwne, Mariola O KOCIM spojrzeniu" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Galadriela Re: Powiedzonka z reklam IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.07, 09:21 Za szybko mi się depnął enter. Dzięki brum2000 za linka do filmików! Obejrzałam sobie przy okazji reszte reklamówek Mumio. hihiii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stradford Re: Powiedzonka z reklam IP: *.aster.pl 02.08.07, 10:18 doginthefod jest fajny-zwłaszcza ten z psem u spodni. i ten nowy - nie odbierajmy życia zbyt poważnie żubr w trawie puszczy a gdzie łowiecka? a gzeje sie Odpowiedz Link Zgłoś
takajedna_ja Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 10:38 Wykopalisko: reklama w radiowej trójce : Spiew ( nie wiem czy to nie Wasowski, bo głos podobny) "Marchewko, marchewko Ty warzywo drogie bez ciebie ja nijak wytrzymac nie mogie" "Dusza chora bez szczypiora" Spółdzielnie Ogórd i jeszcze : "-Józek! - Słucham panie majster! ( radosny głos) - Masz tu cztery złote i skocz... - Po piwo panie majster?- radośnie i z zapałem Majster zniecierpliwiony: - Nie, po los krajowej loterii pieniężnej!A ja w tym czasie potrzymam tę ścianę" Odpowiedz Link Zgłoś
bojkot79 Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 10:50 jedno z powiedzonek "wolę beeeez" - MountainDew "Volkswagen - wiesz co masz" "najważniejsza jest..... zaprawa" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kwb Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.07, 11:17 wykopaliska: dawno dawno temu była reklama szczoteczki do zębów oral b z taka piosenką: "Oral B szczoteczka z kreską, kreska barwę ma niebieską, gdy sie błękit w biel zamieni trzeba szczotke szybko zmienić a najlepiej o tym wie indikator Oral B" Z 15 lat temu to było a ja ciągle pamiętam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gesik Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.07, 11:24 Gdy mnie coś zdenerwuje to używam zwrotu z reklamy knor lub winiar "mam wszystko w zupie" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: efka Re: Powiedzonka z reklam IP: *.pai.net.pl 02.08.07, 12:12 kto za to płaci? Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 12:21 Gość portalu: efka napisał(a): > kto za to płaci? Ci państwo :) Odpowiedz Link Zgłoś
tomek_2 Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 12:40 -'Nic nie widzę....' -'I nie zobaczysz.... dopoki nie kupisz zestawu do odbioru telewizji satelitarnej firmy Arcon' Reklama z poczatku lat 90-tych. Ciekawe, czy ktos ja pamieta? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Haes Re: Powiedzonka z reklam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.07, 12:51 Kopytko Ojciec Prać Świstak siedzi i zawija w sreberka... Łyżka na to niemożliwe Reklama ma niesamowitą moc twórczą! ------------------------------ Troszkę inny blog - recenzje, felietony, refleksje haes.wordpress.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pilnick Re: Powiedzonka z reklam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.07, 13:07 A tego używam opisując udaną imprezę "Jesce mi w głowie suumii" - Piwo Tatra, z zeszłego roku chyba A Bohdan mówi Bankowy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
sagaris1 Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 13:03 - Ociec, prać? - Proszku Ci u nas dostatek! - Kopytko - True, true - wasaaaa...bi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joa Re: Powiedzonka z reklam IP: *.sol2.cable.ntl.com 02.08.07, 13:07 A kto pamieta reklame proszku do prania AS z udzialem dwóch szympansów???? Jak to lecialo? OJOJOJOJOJOJOJ cos tam cos tam... tyla duza tyla plama. Mi mama bulu bulu?MOze ktos pamieta wiecej?? Odpowiedz Link Zgłoś
papiezyca84 Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 13:36 - "Moje pierwsze (cośtam), z Biedronki!" - "Taki mix" (powiedziane tym samym zamulonym tonem, co pan z reklamy Plusa) - "Z 'Kasią' ci się upiecze" Kiedyś była taka reklama ketchupu Heinz, gdzie pan mówił dobrotliwym, czułym tonem " Ketchup Heinz - doooobry dla frytek", tak jakby ten ketchup się nimi opiekował - uwielbiałam to. Jak mi się coś przypomni to dopiszę. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
yeronimo Re: Powiedzonka z reklam 02.08.07, 14:32 tak 1 chyba tak! chyba ktoś o nas pomyślał!!! Odpowiedz Link Zgłoś