Dodaj do ulubionych

jak mija sobota :)

03.02.07, 19:28
u mnie dezynfekcja mieszkania uncertain
Obserwuj wątek
      • gusia210 Re: jak mija sobota :) 03.02.07, 20:11
        a mnie zdenerwowała moja siostra(tak troszkę)
        chciałam do niej pojechać z małym i dzwonię żeby się zapowiedzieć
        a ona mi na początek że właśnie skończyła sprzątać (pedantka)i że mały jej
        pewnie nabrudzi
        więc nie pojechałam
        oczywiście zaraz dzwoniła i mówiła że mamy przyjechać ale już mi się nie chciało
        • anik801 gusia! 03.02.07, 20:20
          Mnie bardzo wkurzają pewne dzieciaki z rodziny.Po prostu ich nie trawię,a po
          ich wizycie mam totalny rozpiździel!Oczywiście nie są to dzieci mojej siostrywink
          Moja siostra jest teraz w ciąży i już nie mogę się doczekać kiedy urodzi!Jej
          dziecko będzie mogło robić co chcewink
          • gusia210 Re: gusia! 03.02.07, 21:05
            ale on wcale nie robi bałaganu.Nie daję mu tam nic jeść oprócz chrupek a nimi
            raczej ciężko nabrudzić.Jej chyba bardziej chodziło o to że narobi jej plam na
            świeżo umytej podłodze np.dotykając jej rękami.Albo że poleci mu kropeka soczku
            z butelki.A ja przecież nie będę go trzymać całą wizytę na kolanach.Zresztą to
            nierealne bo jak utrzymać półtoraroczniaka.
            On ma tam swoje zabawki którymi się bawi (bo nie ma ich na stałe).Nie zabieram
            ich do domu bo jestem u siostry dosyć często.
            A wogóle to ie wiem co jej strzeliło do głowy żeby tak powiedzieć.Bo przecież
            uwielbia małego tak jekby był jej.
            • anik801 Re: gusia! 03.02.07, 21:35
              Może ma zły dzień!Z siostrami tak już bywa-mam dwie i brata na dokładkę.Mój
              brat lat 18 nie lubi jak mu Zosia robi "porządki"w pokoju,ale jakoś to znosi.
              Ja u nich jestem raz na tydzień,więc mogą jakoś przeżyć ten jeden dzień!
    • bj32 Re: jak mija sobota :) 03.02.07, 20:27
      A ja się do siostry nie wybieram, bo Anka dalej ma wiatrówkę. Niech sobie
      siostra zachorowania we własnym zakresie organizuje, nie będę jej pomagać.
      W ramach soboty walczę z bólem głowy i czekam na lepszą pogodę...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka