30.03.07, 20:00
Widziałyście? Czytałyście?
auto.gazeta.pl/auto/51,48316,3978039.html?i=0 Jak Wam się podoba?
Obserwuj wątek
    • dzoaann Re: Leopard 30.03.07, 20:04
      Fajne autko! Nic o nim nie słyzalam wcześniej! Ale fajnie, że sa ludzie, którzy
      sie nie daja stłamsic i tworzą w Polsce fajne rzeczy.
      • sweet.joan Re: Leopard 30.03.07, 20:06
        Prawda? Gość robi coś co lubi, robi to dosłownie własnymi rękami i kosi taaaką
        kasę. Fajna rzecz.
    • madziaaaa Re: Leopard 30.03.07, 22:02
      zdecydowanie jestem zwolenniczką terenowych samochodów
      • keneth82 Re: Leopard 31.03.07, 09:23
        Na polskie drogi to tylko terenowe samochody ale ten jest fajny.
        • dzoaann Re: Leopard 31.03.07, 11:45
          A tak mi sie skojarzyło--
          Widzieliście taką reklamę (nie pamietam marki auta), w której facet na stacji
          benzynowej na jakiejś pustyni chwali sie ,że jego autko ma specjalne coś tam na
          śnieg, deszcz i zakręty, a przed nim droga prosta jak drutsmile))
      • sweet.joan Re: Leopard 31.03.07, 13:20
        Wiesz, Madziaaaa, ja też jestem zwolenniczką terenowych samochodów. Ale nie
        miałabym nic przeciwko dodatkowemu, specjalnie na pole golfowe - przecież jest w
        artykule wink
        Na codzienne zakupy albo do fryzjera malusi, do rozwożenia dzieci rodzinny kombi
        jakiś (na przykład Toyota Avensis), na wypady za miasto terenowy (Volvo XC90), a
        na pole golfowe Leopard wink
        O, fajnie se wymyśliłam, co? smile
        • dzoaann Re: Leopard 31.03.07, 22:18
          A do teatru, opery i na ważne premiery filmowe może bentley, ewentualnie jakaś
          limuzynka w stylu amerykańskim z duużą ilością drzwismile
          • sweet.joan Re: Leopard 31.03.07, 22:24
            Limuzynki jakoś mnie nie kręcą. Myślę, że i tu Leopard pasowałby wink No chyba że
            jakaś kreacja wieczorowa nie mieściłaby się, to fakt, można pomyśleć i o
            limuzynce. Lincolnik jakiś by się nadał? wink)
        • madziaaaa e tam 31.03.07, 22:45
          mnie by wystarczył tylko jeden, byle terenowy. Nie jestem taka wink)
          • sweet.joan Re: e tam 31.03.07, 22:49
            tongue_out No wiesz co? Terenowym do fryzjera? Jak by to wyglądało?! Jak snobka jakaś
            wink)) Nie lepiej to Mini Morrisem podjechać, jak kulturalny człowiek?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka