sweet.joan 30.03.07, 20:00 Widziałyście? Czytałyście? auto.gazeta.pl/auto/51,48316,3978039.html?i=0 Jak Wam się podoba? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dzoaann Re: Leopard 30.03.07, 20:04 Fajne autko! Nic o nim nie słyzalam wcześniej! Ale fajnie, że sa ludzie, którzy sie nie daja stłamsic i tworzą w Polsce fajne rzeczy. Odpowiedz Link
sweet.joan Re: Leopard 30.03.07, 20:06 Prawda? Gość robi coś co lubi, robi to dosłownie własnymi rękami i kosi taaaką kasę. Fajna rzecz. Odpowiedz Link
madziaaaa Re: Leopard 30.03.07, 22:02 zdecydowanie jestem zwolenniczką terenowych samochodów Odpowiedz Link
keneth82 Re: Leopard 31.03.07, 09:23 Na polskie drogi to tylko terenowe samochody ale ten jest fajny. Odpowiedz Link
dzoaann Re: Leopard 31.03.07, 11:45 A tak mi sie skojarzyło-- Widzieliście taką reklamę (nie pamietam marki auta), w której facet na stacji benzynowej na jakiejś pustyni chwali sie ,że jego autko ma specjalne coś tam na śnieg, deszcz i zakręty, a przed nim droga prosta jak drut)) Odpowiedz Link
sweet.joan Re: Leopard 31.03.07, 13:20 Wiesz, Madziaaaa, ja też jestem zwolenniczką terenowych samochodów. Ale nie miałabym nic przeciwko dodatkowemu, specjalnie na pole golfowe - przecież jest w artykule Na codzienne zakupy albo do fryzjera malusi, do rozwożenia dzieci rodzinny kombi jakiś (na przykład Toyota Avensis), na wypady za miasto terenowy (Volvo XC90), a na pole golfowe Leopard O, fajnie se wymyśliłam, co? Odpowiedz Link
dzoaann Re: Leopard 31.03.07, 22:18 A do teatru, opery i na ważne premiery filmowe może bentley, ewentualnie jakaś limuzynka w stylu amerykańskim z duużą ilością drzwi Odpowiedz Link
sweet.joan Re: Leopard 31.03.07, 22:24 Limuzynki jakoś mnie nie kręcą. Myślę, że i tu Leopard pasowałby No chyba że jakaś kreacja wieczorowa nie mieściłaby się, to fakt, można pomyśleć i o limuzynce. Lincolnik jakiś by się nadał? ) Odpowiedz Link
madziaaaa e tam 31.03.07, 22:45 mnie by wystarczył tylko jeden, byle terenowy. Nie jestem taka ) Odpowiedz Link
sweet.joan Re: e tam 31.03.07, 22:49 No wiesz co? Terenowym do fryzjera? Jak by to wyglądało?! Jak snobka jakaś )) Nie lepiej to Mini Morrisem podjechać, jak kulturalny człowiek? Odpowiedz Link