02.12.06, 19:35
zawsze jakos bylo ciezko dogadac sie z dziewczynami, a tak bym chciala
jesli mieszkasz w londynie, lubisz jesc na miescie, siedziec w coffee add i
pic mocha, saczyc czerwone wino gdy za oknem pada deszcz i mieszkasz w okolicy
shoereditch odezwij sie-
bc, 26 lat
Obserwuj wątek
    • gacusia1 Re: samotni 03.12.06, 00:52
      Brzmi zachecajaco...tyle,ze ja w Kanadzie mieszkam .-)
    • mikdan Re: samotni 06.12.06, 14:54
      A ja w Łodzi, ale i u nas knajpek w damskim wydaniu coraz więcej smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka