balletdancer
02.12.06, 19:35
zawsze jakos bylo ciezko dogadac sie z dziewczynami, a tak bym chciala
jesli mieszkasz w londynie, lubisz jesc na miescie, siedziec w coffee add i
pic mocha, saczyc czerwone wino gdy za oknem pada deszcz i mieszkasz w okolicy
shoereditch odezwij sie-
bc, 26 lat