baszenka6 16.02.07, 14:36 Alexa mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie. Mianowicie- gdzie nauczyłaś się tak poprawnie pisac i mówić po turecku? Ukończyłaś turkologię czy sama we własnym zakresie posiadłaś ten język? Bardzo dziękuję za informacje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alexa195 Re: Do Alexa195 16.02.07, 15:13 Baszenko, w Polsce studiowalam turkologie, mam meza Turka i mieszkam w Turcji. To wszystko sie kumuluje na w miare poprawna znajomosc jezyka. Choc trzeba przyznac, ze nie zawsze :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
alexa195 Re: Do Alexa195 17.02.07, 09:24 pewnie ze skromna :)))))) jak wszyscy hihi. mrockata fajnie cie znow widziec :) Odpowiedz Link Zgłoś