Dodaj do ulubionych

Do Alexa195

16.02.07, 14:36
Alexa mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie. Mianowicie- gdzie nauczyłaś się tak poprawnie pisac i mówić po turecku? Ukończyłaś
turkologię czy sama we własnym zakresie posiadłaś ten język?
Bardzo dziękuję za informacje
Obserwuj wątek
    • alexa195 Re: Do Alexa195 16.02.07, 15:13
      Baszenko, w Polsce studiowalam turkologie, mam meza Turka i mieszkam w Turcji.
      To wszystko sie kumuluje na w miare poprawna znajomosc jezyka. Choc trzeba
      przyznac, ze nie zawsze :)
      Pozdrawiam
    • mrockata Re: Do Alexa195 16.02.07, 19:56
      jaka skromna...;o))
      • alexa195 Re: Do Alexa195 17.02.07, 09:24
        pewnie ze skromna :)))))) jak wszyscy hihi. mrockata fajnie cie znow widziec :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka