marekggg 08.02.06, 20:46 widzialem pare odcinkow, zastanawiam sie nad kupnem calych serii - jak oceniacie ten serial? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jk Re: rodzina Soprano 08.02.06, 21:49 jak? bardzo dobrze - aktualna seria na tvn jest jak dotąd IMO najlepsza (bo jest Steve Buscemi! :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: rodzina Soprano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 00:21 mam czałośc ,mogę sprzedac, polskie napisy, mozna wyłączyc też Odpowiedz Link Zgłoś
marekggg Re: rodzina Soprano 09.02.06, 08:55 a jakie sa inne jezyki? mnie interesuja angielski i niemiecki, jezeli chodzi o napisy, to jakie tam sa? a po jakiej cenie sprzedasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: rodzina Soprano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 12:50 normalnie -angielski-super, mozna wiele zwrotów wyłapać. Napisy są po polsku, ale jak było wcześniej nie musisz ich oglądać( tzn. nie widać) jak dobrze rozumiesz ang-amerykański.Jest super. Mam na 5 płytach , każda seria 13 odcinków. Odpowiedz Link Zgłoś
d.blue Re: rodzina Soprano 09.02.06, 14:23 www.allegro.pl/show_item.php?item=85413142 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: rodzina Soprano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 15:07 ale cena ! Odpowiedz Link Zgłoś
d.blue a ty za ile sprzedałbyś? 09.02.06, 16:30 wyślij mi wiadomość na gazetowego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmarcheff Re: sopranos IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.06, 01:43 Kto oglądał czwartkowy odcinek? Widziałem samą końcówkę niestety. Może ktoś streścić, bo się troszkę zgubiłem... Odpowiedz Link Zgłoś
d.blue Re: sopranos czwartek 11.02.06, 17:21 chlopak corki soprano pracuje na budowie; powoli wchodzi w rzeczywistość mafijna i delikatnie mowiac jest tym silnie zestresowany; niechcacy przylapuje Vito w dwuznacznej sytuacji ze straznikiem pilnującym budowy...; ten zaprasza go na mecz nastepnego dnia i nie przyjmuje odmowy; chlopak sie martwi ze ten chce go zgwałcić nie daj boze i nie zjawia sie na meczu; zona Tonego nie moze znalezc adwokata ktory moglby przeprowadzic jej rozwod- wiadomo- Tony maczal w tym palce; Tony ma wyrzuty sumienia co do swojego kuzyna ktory siedzial w wiezieniu za niego; Odpowiedz Link Zgłoś