Gość: axen IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.06.06, 10:45 gwiazdy.wp.pl/galeriazdjecie.html?G[page]=17&kat=24217&gid=8357545:D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lilith76 Re: Sylwia Gliwa (NW) czyli jak sie nie ubierać 26.06.06, 12:01 zauważyła to zdjęcie już jakiś czas temu. czasami lepiej za mało, niż za dużo, a ona ma na sobie kilka elementów robiących "za dużo" razem. Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: a mi link nie dziala;/ 26.06.06, 13:11 przekopiuj i wywal emotikon z końcówki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: axen Re: a mi link nie dziala;/ IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.06.06, 14:12 gwiazdy.wp.pl/galeriazdjecie.html?G[page]=17&kat=24217&gid=8357545 Ten już powinien zadziałać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stroszek Re: a mi link nie dziala;/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 14:23 A ja wiem kto ją tak stylizuje- Smutny Stylista Sławomir Blaszewski- jej chłop!!! I to ma być w imię miłości?!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: Sylwia Gliwa (NW) czyli jak sie nie ubierać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.06, 20:01 a gdzie jest to zdjęcie?Nie mogę znaleźć... Odpowiedz Link Zgłoś
intuicja77 Re: Sylwia Gliwa (NW) czyli jak sie nie ubierać 26.06.06, 23:53 ona tak chyba dla jaj? wygląda jak woźna w mojej szkole... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. Re: Sylwia Gliwa (NW) czyli jak sie nie ubierać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 00:23 kompletny brak gustu,przypomina mi Agnieszkę z Klanu i Czesię czyli chyba Anne Powierzę :/ Odpowiedz Link Zgłoś
niya Re: Sylwia Gliwa (NW) czyli jak sie nie ubierać 27.06.06, 06:57 jeju pzrecież to na pewno nie jej styl, mogła grać w jakimś przedstawieniu czy coś nie wierze aby się tak z własnej woli ubrała i na ulice wyszła , moze to był taki pokaz czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b Re: Sylwia Gliwa (NW) czyli jak sie nie ubierać IP: *.localdomain / *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.06, 09:38 może dorabia jako babcia klozetowa Odpowiedz Link Zgłoś
malta59 Re: Sylwia Gliwa (NW) czyli jak sie nie ubierać 27.06.06, 15:30 raczej jak się ubierać, by wszyscy zwrócili uwagę... po prostu szołbiznes :) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: Sylwia Gliwa (NW) czyli jak sie nie ubierać 27.06.06, 18:06 porazka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bk Re: Sylwia Gliwa (NW) czyli jak sie nie ubierać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 19:11 A co ona ma ubrane? Kalesony? Odpowiedz Link Zgłoś
ewengarda Re: Sylwia Gliwa (NW) czyli jak sie nie ubierać 27.06.06, 21:07 koszmar niestety, niewiele lepiej ubieraja ja w Na Wspolnej i w reklamach Odpowiedz Link Zgłoś