Dodaj do ulubionych

Jestem dziewczyny :)

    • ania_f1 Re: Jestem dziewczyny :) 12.07.08, 22:03
      Gratuluję z całego serca!!!

      Ale niezłą niespodziankę miałaś:-) uśmiałam się jak przeczytałam o
      tych jajach:-)))
      • pati_poznan Re: Jestem dziewczyny :) 12.07.08, 22:09
        Gratuluje ślicznego synka i życzę dużooooo zdrówka i spokoju ;) A z
        tych jaj też się uśmiałam :D
    • lilianak1 Re: Jestem dziewczyny :) 12.07.08, 22:07
      Aż mi się łezka zakręciła w oku ze wzruszenia. Życzę Tobie szybkiego
      powrotu do formy a maluszkowi dużo zdrówka i niech rośnie duży i
      silny.
      • joasia83m Re: Jestem dziewczyny :) 14.07.08, 11:43
        jejjjjiiiuu, no niemalze bym pominela watek!!
        Mona, braaaawoooo spryciaro! Masz pieknego drugiego synka, alez takie sprawy
        mnie wzruszaja;)
        a Michał- piekne imie (moj m tez takie ma;) Dawid tez fajowe;) podobny gust mamy
        trzymaj sie teraz dzielnie!
    • zumali Re: Jestem dziewczyny :) 14.07.08, 12:01
      Gratuluje :-) Maly jest cudniasty! Buziaki dla obu chlopakow :-)
    • dmgr Re: Jestem dziewczyny :) 14.07.08, 21:21
      Gratulacje wielkie! Ależ Ty dzielna jestes i taki entuzjazm bije od Ciebie. Ja
      po drugim porodzie byłam przerazona. No i poród szybki (ja drugie rodziłam 30
      godzin). Michałek przecudny jest. Życzę Ci wszystkiego dobrego i abyś sobie
      dobrze radziła z dwójką (na pewno lepiej niż ja)!!!!
      • mynia0 Re: Jestem dziewczyny :) 14.07.08, 21:49
        Mona, wzruszyłam sie jak dziecko ;) najgoręcej jak umiem gratuluję,
        synusiek śliczny! najlepsze życzenia dla Was wszystkich ;)
        • dorka3078 Re: Jestem dziewczyny :) 14.07.08, 21:55
          jac również gratuluję i zazdroszczę ,miałam moment po urodz.Zuzki że
          myślałam że zaszłam a potem żałowałam że to fałszywy alarm,Mona a ja
          dzisiaj przeczytałam że ty ze Szczecina jesteś,mozemy się gdzieś
          kiedyś spotkać jak już ochłoniesz,fajnie że nie jestem sama
          • m0nalisa dorka 14.07.08, 23:54
            kochana niestety nie jestem juz ze szczecina, pochodze.
            od 1,5 roku zasilam grono emigrantow . ale na PW ( link w zakladce) jest kilka
            fantastycznych dziewczyn ze szczecina ktore znam osobiscie i ktore na pewno bys
            polubila :)
            ja natomiast jak przyjade to chetnie sie z toba "zkawkuje" :)
            • dorka3078 Re: dorka 15.07.08, 08:34
              no to szkoda ,a teraz może głupio zapytam co to to PW bo nie mogę
              znaleźć
              • m0nalisa Re: dorka 15.07.08, 12:56
                w mojej sygnaturce pod postem WYGODNE- pogodne wygodne czyli PW
    • maniulka_25 Gratuluję 15.07.08, 14:13
      Gratuluję z całego serca.
    • uczula Re: Jestem dziewczyny :) 16.07.08, 11:57
      heh :):)
      Gratulacje!!!
      ja ze swego porodu to pamietam rozwarta gebusie do placzu :Dheh :)
      ech...
      ale 2 raz nie chcialabym tego przezywac...:)
    • onka7 Re: Jestem dziewczyny :) 16.07.08, 14:22
      gratuluję Ci Kochana z całego serca!!! Zazdroszczę Ci że masz już to za sobą, mnie nawet trudno o tym wszystkim myśleć a to już w listopadzie! Trzymajcie się cieplutko i dajznać jak sobie radzisz ze swoimi chłopakami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka