ania_f1 Re: Jestem dziewczyny :) 12.07.08, 22:03 Gratuluję z całego serca!!! Ale niezłą niespodziankę miałaś:-) uśmiałam się jak przeczytałam o tych jajach:-))) Odpowiedz Link
pati_poznan Re: Jestem dziewczyny :) 12.07.08, 22:09 Gratuluje ślicznego synka i życzę dużooooo zdrówka i spokoju ;) A z tych jaj też się uśmiałam :D Odpowiedz Link
lilianak1 Re: Jestem dziewczyny :) 12.07.08, 22:07 Aż mi się łezka zakręciła w oku ze wzruszenia. Życzę Tobie szybkiego powrotu do formy a maluszkowi dużo zdrówka i niech rośnie duży i silny. Odpowiedz Link
joasia83m Re: Jestem dziewczyny :) 14.07.08, 11:43 jejjjjiiiuu, no niemalze bym pominela watek!! Mona, braaaawoooo spryciaro! Masz pieknego drugiego synka, alez takie sprawy mnie wzruszaja;) a Michał- piekne imie (moj m tez takie ma;) Dawid tez fajowe;) podobny gust mamy trzymaj sie teraz dzielnie! Odpowiedz Link
zumali Re: Jestem dziewczyny :) 14.07.08, 12:01 Gratuluje :-) Maly jest cudniasty! Buziaki dla obu chlopakow :-) Odpowiedz Link
dmgr Re: Jestem dziewczyny :) 14.07.08, 21:21 Gratulacje wielkie! Ależ Ty dzielna jestes i taki entuzjazm bije od Ciebie. Ja po drugim porodzie byłam przerazona. No i poród szybki (ja drugie rodziłam 30 godzin). Michałek przecudny jest. Życzę Ci wszystkiego dobrego i abyś sobie dobrze radziła z dwójką (na pewno lepiej niż ja)!!!! Odpowiedz Link
mynia0 Re: Jestem dziewczyny :) 14.07.08, 21:49 Mona, wzruszyłam sie jak dziecko ;) najgoręcej jak umiem gratuluję, synusiek śliczny! najlepsze życzenia dla Was wszystkich ;) Odpowiedz Link
dorka3078 Re: Jestem dziewczyny :) 14.07.08, 21:55 jac również gratuluję i zazdroszczę ,miałam moment po urodz.Zuzki że myślałam że zaszłam a potem żałowałam że to fałszywy alarm,Mona a ja dzisiaj przeczytałam że ty ze Szczecina jesteś,mozemy się gdzieś kiedyś spotkać jak już ochłoniesz,fajnie że nie jestem sama Odpowiedz Link
m0nalisa dorka 14.07.08, 23:54 kochana niestety nie jestem juz ze szczecina, pochodze. od 1,5 roku zasilam grono emigrantow . ale na PW ( link w zakladce) jest kilka fantastycznych dziewczyn ze szczecina ktore znam osobiscie i ktore na pewno bys polubila :) ja natomiast jak przyjade to chetnie sie z toba "zkawkuje" :) Odpowiedz Link
dorka3078 Re: dorka 15.07.08, 08:34 no to szkoda ,a teraz może głupio zapytam co to to PW bo nie mogę znaleźć Odpowiedz Link
m0nalisa Re: dorka 15.07.08, 12:56 w mojej sygnaturce pod postem WYGODNE- pogodne wygodne czyli PW Odpowiedz Link
uczula Re: Jestem dziewczyny :) 16.07.08, 11:57 heh :):) Gratulacje!!! ja ze swego porodu to pamietam rozwarta gebusie do placzu :Dheh :) ech... ale 2 raz nie chcialabym tego przezywac...:) Odpowiedz Link
onka7 Re: Jestem dziewczyny :) 16.07.08, 14:22 gratuluję Ci Kochana z całego serca!!! Zazdroszczę Ci że masz już to za sobą, mnie nawet trudno o tym wszystkim myśleć a to już w listopadzie! Trzymajcie się cieplutko i dajznać jak sobie radzisz ze swoimi chłopakami. Odpowiedz Link