gonia722
09.01.04, 19:34
wiecie co...załamałam sie ;((((((((( NAPRAWDE
akurat sobie siedzę na komp. i spontanicznie wpisałam ten pościk.......
naprawdę chyba mam dosyć, gdzie nie spojrzę jakiś koszmar, kłamsta, zdrady,
syf, pustka i jakieś płytkie teorie........
a może to ja się mylę i Ci wszyscy, którzy te teorie wygłaszają mają rację???
jeszcze na razie chyba ufam i wierzę ale za każdym razem myślę, że może to ja
się mylę........ haha