leziox
19.01.04, 22:11
Zauwazylem ostatnio nadmierna i calkiem niepotrzebna nadgorliwosc
admina,ktory sie tu zadomowil i tnie prawie na slepo-zamiast po watkach,to
raczej po nickach.Nie sadze,aby byl to ktos z ludzi siedzacych na
stanowiskach adminow nieco dluzej.Po ostatniej akcji pt."I ty mozesz zostac
adminem",zadomowil sie tutaj ktos,pozbawiony subtelnej dawki wyczucia,ktore
tak bardzo potrzebne jest przy tego rodzaju akcjach czyszczenia forum.
Moze to ktos z nas,kto sie chce podlizac redakcji?
Nie wierze w to,ze to jest Tebe.
Ach i zycze sobie,w zwiazku z wolnoscia prasy i wypowiedzi,aby w zwiazku z
tym,ze mam prawo do krytyki,a post ten nie zawiera zadnych wulgarnych
slow,aby mi tu nic nie cenzurowac.
Zasada-zyj i daj zyc innym bardzo tu sie komus przyda,prawda?