08.02.10, 20:29
DOBRY WIECZOR. JESTEM NOWYM CZLONKIEM NA TYM FORUM. CZY PRZYJMIECIE
MNIE ??
Obserwuj wątek
    • obrotowy wita - to gospodarz 08.02.10, 20:40
      1dziunia000 napisała:

      > DOBRY WIECZOR. JESTEM NOWYM CZLONKIEM NA TYM FORUM. CZY PRZYJMIECIE
      > MNIE ??

      a to forum nie ma gospodarza, wiec kladz nacisk na autoprezentacje,
      a nie pytaj czy ktos cie przyjmie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka