1dziunia000 08.02.10, 20:29 DOBRY WIECZOR. JESTEM NOWYM CZLONKIEM NA TYM FORUM. CZY PRZYJMIECIE MNIE ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
obrotowy wita - to gospodarz 08.02.10, 20:40 1dziunia000 napisała: > DOBRY WIECZOR. JESTEM NOWYM CZLONKIEM NA TYM FORUM. CZY PRZYJMIECIE > MNIE ?? a to forum nie ma gospodarza, wiec kladz nacisk na autoprezentacje, a nie pytaj czy ktos cie przyjmie. Odpowiedz Link Zgłoś