Dodaj do ulubionych

Czy lubimy samotność ?

19.11.10, 08:10
Obserwuj wątek
        • milky_way_1 Re: To znaczy jak? 19.11.10, 10:36
          Samotność jest stanem duch i związek nie ma tu nic do rzeczy. Można być samotnym pośród śpiewu tłumów, pośród osób bliskich i kochanych wszystkich. Jak mam w domu coś do zrobienia np. sprzątanie to wolę być sama, szybciej zrobię, a tak to nie, brakuje mi ich.
          • tadeusz_ski.51 Ja tam o stanach ducha 19.11.10, 14:33
            nie mam zamiaru się wypowiadać. Słaby jest ten człowiek, który nie potrafi pokierować swoim samopoczuciem we właściwym i pożądanym kierunku. Melancholie itp. stany para depresyjne trzeba dusić w zarodku i stać na pozycjach optymizmu, co ułatwia zwycięstwa.
            • milky_way_1 Re: Ahaaaaaaaa, czy lubię mieć 20.11.10, 12:19
              Nie odkurzałaś nigdy gdy pełny dom ludzi, wtedy pomagają, tylko kładą nie tam gdzie trzeba :))))) Twórczy nieporządek.:)))))

Czy nie umiem sobie czas wypełniać... umiem i to wspaniale, nawet jeden pan na forum przeze mnie podobno obiad spalił słuchając piosenek. Wypełniać czas jak najbardziej, tylko rodzina dopełnia wszystko, wtedy jest się całkowicie spełnionym, ale to zależy od człowieka i nie mnie to oceniać, ani wchodzić w buciorach do mojego życia przez osobę nieznaną!
              • 1_konkretna Re: Ahaaaaaaaa, czy lubię mieć 20.11.10, 13:38
                tak , zgadza się , rodzina jest wszystkim (prawie),
                czego człowiekowi do szczęścia potrzeba, ale
                te chwile samotności są (mi ) potrzebne żeby nabrać oddechu, wyciszyć się , zająć się swoim hobby, a nawet obejrzeć spokojnie swoje ulubione seriale.
                • milky_way_1 Re: Ahaaaaaaaa, czy lubię mieć 20.11.10, 15:12
                  :) Do tego mam swoje hobby, czytanie, pisanie, focenie. Nie oglądam seriali, wolę poczytać, wyobrazić sobie na swój własny sposób, później może to być dobry temat wiersza. Masz na pewno taki obszar (swój świat), gdzie nie ma nikt wstępu.:)
    • darima_ka Re: Czy lubimy samotność ? 20.11.10, 16:30
      A można samotność w związku polubić?
      Chyba mylicie dwa różne pojęcia samotności w związku z
      byciem przez kilka godzin samemu w domu, to potrzebne jest każdemu z nas?
      Dla mnie samotność w związku jest kiedy:

Ludzie są ze sobą w związku a czują się samotni. Obcy.
      Z nikim nie można porozmawiać o swoich problemach.Z nim jest źle, ale bez niego może być jeszcze gorzej.
      Tyle czasu razem zmarnowane. Mur obojętności miedzy dwojgiem kochających się kiedyś ludzi z każdym dniem narasta.
        • milky_way_1 Re: Czy lubimy samotność ? 20.11.10, 19:00
          Różnie bywa w życiu, inne zainteresowania, inne priorytety, brak zrozumienia, brak akceptacji. W necie to widzi się, zrzucenie swoich trosk codziennych z barków, pisanie o swoich problemach, widocznie nie mają komu to powiedzieć. Tak naprawdę żal mi takich ludzi.
          Właściwie, co to samotność w związku, czy to, że chce się mieć okruch prywatności, czy to, że nie ma się już wspólnych tematów ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka