ewka299 16.07.12, 22:22 Witam wszystkich !Poszukuję wesołych, optymistycznie nastawionych ludzi do pogadania a później może wspólne wyjścia do kina albo na kawkę? pozdrawiam serdecznie.Ewa moje gg: 233 683 41 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewka299 Re: Witam:) 18.07.12, 00:14 vivienne007 napisał(a): > A jaki przedział wiekowy wchodzi w grę? Z prawie każdym można się fajnie dogadać, jeśli ludzie są w porządku . Odpowiedz Link Zgłoś