16.07.12, 22:22
Witam wszystkich !Poszukuję wesołych, optymistycznie nastawionych ludzi do pogadania a później może wspólne wyjścia do kina albo na kawkę? pozdrawiam serdecznie.Ewa

moje gg: 233 683 41
Obserwuj wątek
    • adi.90 Re: Witam:) 17.07.12, 19:38
      Cześć, skąd jesteś Ewa?:)
      • ewka299 Re: Witam:) 17.07.12, 21:21
        Toruń a Ty?
        • adi.90 Re: Witam:) 17.07.12, 22:23
          Kalisz, trochę daleko :|
          • vivienne007 Re: Witam:) 17.07.12, 23:09
            A jaki przedział wiekowy wchodzi w grę?
            • ewka299 Re: Witam:) 18.07.12, 00:14
              vivienne007 napisał(a):

              > A jaki przedział wiekowy wchodzi w grę?

              Z prawie każdym można się fajnie dogadać, jeśli ludzie są w porządku .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka